18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Religia Pokoju

Szczam_na_Zakrystii • 2015-09-13, 14:04
Jest sadyzm? Jest. Więc nie płakać.



Tak wiem, muzyka zj***na ale nie moja robota wiec się nie przypie**alać.

Szaman4321

2015-09-13, 14:08
Po przecież trzeba iść z duchem czasu i wpuścić ich do Europy a następnie grzecznie dać się zabić.

~DMT

2015-09-13, 14:15
k***a ale gówniany montaż. Co autor tego filmiku chciał osiągnąć, tymi wstawkami i ch*jową muzyką?

Szczam_na_Zakrystii

2015-09-13, 14:24
@up
Myślę że chodziło o to że nawet zwierzeta potrafią się dogadać A to bydło nie. Muzyki nie komentuję bo ch*jowa.

GO...........ED

2015-09-13, 14:37
:mom_please: soł sad

KrisCFC

2015-09-13, 15:32
Myślę, że zaraz Ci to "zniknie". :D Ale łap piwko.

tranzystor

2015-09-13, 15:43
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Czy w tej muzyce i we wstawkach chodzi o to, że to ścierwo jest bardziej poj***ne niż zwierzęta, w których istnieje dobro, a w tym ścierwie nie istnieje?




To islamskie ścierwo, nowotwór Ziemi z przerzutami, zaprzecza teorii Darwina. Ich powinno się zesłać na jakąś bezludną wyspę i co jakiś czas bombardować, żeby nie rozmnażali się za szybko. Zwierząt proszę nie obrażać, bo one nie są agresywne w naturze, a zabijają dla pożywienia lub w samoobronie.

Himiteshu

2015-09-13, 15:51
muzyka zj***na? fajna bardzo ciołku

Websterthe1

2015-09-13, 15:51
I bardzo dobrze niech przyjdą i zaleją całą zachodnią europę, nigdy jej dobrze nie zyczyłem a na otarcie osranych ze strachu gaci powiem wam ze muslimy maja w dupie Polske bo to kraj z ktorego sie ucieka a nie odwrotnie. Poza tym jak czytam tych spanikowanych publicystow i samozwanczych krzyzowcow na forach to sam mam ochote przejsc na islam :P jak mawial napoleon religia mahometa jest przynajmniej mniej smieszna od naszej.

savrinn

2015-09-13, 15:52
I ta pie**olona Kopaczka ze wsi, chce to bydło gościć w naszej ojczyźnie.

Górnik_Roku

2015-09-13, 15:54
Bardziej płakałem tylko w scenie, w której Czarodziejka z Księżyca próbowała uratować Czarodziejkę z Saturna za pomocą Świętego Grala.

mikEWrona

2015-09-13, 15:59
co to ma byc do ch*ja pana??

Psych0lka

2015-09-13, 16:18
Polska pięć lat później.

meriones

2015-09-13, 16:57
Wiecie co w tym wszystkim najgorsze?
Przychodzą tacy "uchodźcy", zabierają piniondze, wymagają praw i inne, ale to nie wszystko.

Najgorsze jest to, że dzisiaj i pewnie przez najbliższy czas będzie o tych "ludziach" głośno, są protesty ckliwe wyznania ludzi dobrego serca (krótkowzroczni) jak bardzo trzeba im pomagać bo uciekają od wojny (zostawiając żony i dzieci sic!). Po jakimś czasie wszystkim się znudzi i przyjmą taki stan rzeczy jaki będzie za normalny. Opadną "nerwy" i będziemy mieć - a raczej zachód + europa (z której mam nadzieję szybko wyjdziemy) - własne problemy z tymi osobnikami, a oni będą realizować swój plan nadal...

Dlatego teraz nie musimy się tym martwić, powinni zajmować się tym ludzie na odpowiednich stanowiskach którzy mają szerszy pogląd na te sprawy, może postępują słusznie. Jeśli nie ma takich, to powinna znaleźć się jedna osoba może nie tak radykalna jak kilkadziesiąt lat temu, ale powinna przynajmniej JEDNA mieć głowę na karku i żelazną rękę, więc jeśli wszyscy tak bardzo chcą pomagać biednym ludziom, to jestem za odesłaniem ich skąd przyszli razem z naszą pomocą.

Szkoda jednak, że z mojego apelu nic nie wyniknie. Nikt kto cokolwiek może z tym zrobić nie przeczyta ani nigdy też nie usłyszy opinii ludzi, którzy zamieszczają posty i roszczenia na forach internetowych. Tu potrzeba działania na większą skalę.

Jeśli nie zbierzemy ludzi z całej Polski i nie zaapelujemy do władz które naprawdę mają głos w tej sprawie (nie do naszego rządu), powinniśmy przynajmniej usłyszeć o tych poglądach w mediach zagranicznych. Najpierw jako skandal, później coraz więcej ludzi przyzna rację o ile media nie będą zaślepione "równouprawieniem" i zdominowane przez mniejszości. To w końcu "oni potrzebują Nas, nie my ich." To oni muszą się podporządkować jeśli chcą z nami żyć.

5987389

2015-09-13, 17:32
k***a uśmiałem się bardziej niż powinienem. Te przerywniki ze zweirzętami ja pie**ole :D