18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Religia Pokoju

Szczam_na_Zakrystii • 2015-09-13, 14:04
Jest sadyzm? Jest. Więc nie płakać.



Tak wiem, muzyka zj***na ale nie moja robota wiec się nie przypie**alać.

weltmajster

2015-09-13, 17:33
Zaj***ł bym gołymi rękoma tą k***ę co dziecko bije.

qwerq221

2015-09-13, 18:38
Miło się ogląda i jedne i drugie sceny więc piwko.

Profx5015

2015-09-13, 19:01
zaraz pewnie zjawi się jakiś pajac i powie, że no zaraz, tak napie**alamy na muslimów a chrześcijanie nie lepsi fanatycy, bo też zabijali za wiarę...

miskolargol

2015-09-13, 20:15
te ostatnie to chyba w chinach.propaganda propaganda,ale jesli sie skleja filmy na sile to moze to zadzialac w druga strone.

spyyd3r

2015-09-13, 21:29
ambitnie smutno mi :D

Psych0lka

2015-09-14, 08:27
meriones, a ja uważam, że gorsze jest wmawianie Polakom, że to pomoc dla tych pokrzywdzonych. Jaką mamy pewność, że przyjmujemy ludzi, którzy faktycznie są w swoim kraju krzywdzeni? Te zwierzęta są od małego wychowywane na dzikusy. Dzisiaj widzisz na filmiku jak jakiś "sadysta" leje dzieciaka, a za 20 lat to ten dzieciak będzie mordował niewinne dzieci, bo u nich tak wygląda życie.
Z roku na rok będzie tej hołoty coraz więcej, zaczną się bunty i walka o zaakceptowanie ich kultury i zwyczajów. Nasz rząd już wystarczająco wyposażył swoje konta żeby w razie problemów spędzić resztę życia na Majorkach czy gdziekolwiek, a zwykły biedny Polaczek niech martwi się sam o siebie.
Gdzie tylko się nie obejrzę, to słyszę zdanie Polaków, które wyraźnie głosi, że nie chcą brudasów na naszej ziemi. W telewizji też każdy mówi o tym samym, jeśli bylibyśmy w stanie coś zdziałać, to zdziałalibyśmy, ale póki głowy naszego państwa mają z tego korzyści i ładują w swoje kieszenie - to możemy się tylko przyglądać.

Życzę osobom, które mają władzę w naszym kraju, żeby jakiś brudny ciapaty zgwałcił, a potem poćwiartował ich bachory (albo odwrotnie według uznania). Może Szatan wysłucha moją prośbę i pozwoli to litościwym Polaczkom swoją litość skierować ku szczerze potrzebującym.

lobominator

2015-09-15, 04:16
Milion piw bym za to dał.
I tu nie chodzi o "religię pokoju", ale o to, że pokazane jest pięknie jakim sk***ysyństwem jest gatunek ludzki.
Poruszający materiał i dający do myślenia.
Piwko daję jedno, a chciałbym podstawić cysternę.

PS. A żal dupę ściska jak czytam "pseudo śmieszne" komentarze powyżej, przykre to.