18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Relacje z IEM 2015

WielkimistrzD • 2015-03-15, 10:51
Stoję sobie spokojnie 4 godziny w kolejce :emo: a tu nagle jakiś debil wyskakuje więc mówię :idzwch*j: a on żebym lajkował jego fanpage. :homer: na szczęście ktoś go nagrał :amused:
spoiler


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2015-03-16, 10:18 ]
Cały_Internet napisał/a:

Gdyby filmiki zniknęły z youtube to można je będzie obejrzeć tutaj:






NarQu

2015-03-16, 13:05
Specjalnie oglądałem do końca, bo myślałem że mu w końcu zajebie, ale się myliłem.
A tą laskę to by brał :D

methos23

2015-03-16, 13:45
Koleś bardzo kulturalny i widać, że chłopak dobrze wychowany nie to co ten młody szczyl.
Pozdrawiam go serdecznie!

qwerq221

2015-03-16, 13:58
Hahaha zbiorowisko gimbusów i takie skutki... heh k***a gdyby teraz taki mały szczyl do mnie podbił najlepsze co mógłbym zrobić to go nagrać i dzwonić na policje no bo przecież bym nie uderzył gnoja :-) i niech policja poinformuje rodziców co synalek odpie**ala.

Kuriki

2015-03-16, 14:15
VoidLoop napisał/a:



Ci "jutuberzy polscy" mają IQ zbliżone do tych "sp***olin umysłowych" i właśnie dlatego mają taki posłuch w gimbazie. Ciekawe gdzie Ty widzisz tą intelektualną wyższość w filmikach takiego Isamu, Rocka, Roja, Gimpera czy innego pajaca, robiącego z siebie idiotę dla widzów, bo na coś większego ich po prostu nie stać.



A widzisz. Po pierwsze ci jutuberzy, których wymieniłeś (no i paru innych :-P ) zauważyli i wykorzystali możliwość zarabiania hajsu na debilach. Może nie są milionerami, a wypładzanie się z filmów, montaż i prowadzenie tych większych kanałów wymaga od ch*ja pracy i do tego kogoś trzeciego do pomocy ale utrzymać się mogą. Więc to już jest coś co stawia ich w drabinie ewolucyjnej wyżej od takich gówniaków jak ten z filmiku.

Po drugie, taki np Gimper czasem nagra coś co mu pozwoli pokazać, że coś tam w głowie ma. Zarabia na idiotach ale sam wcale nie jest wybitnie nieogarnięty.
(Akurat jego dałem za przykład bo mi się spodobała gra Binding of Isaac i trafiłem na gameplaya Gimpera. W pewnym momencie stwierdziłem "pie**olę, nie kupuję, zobaczę jak ten gość będzie przechodził". I siłą rzeczy- bo zasubskrybowałem go na czas wrzucania materiałów z tej gry- widziałem co on tam wrzuca innego i stwierdzam, że siana chłopak w głowie nie ma.)

Po trzecie zwykły gówniak nie zrobi dobrego dealu z firmami od sprzętu czy gier.
A taki jutuber już potrafi zrobić deal i na nim dobrze wyjść. (Oczywiście nie każdy jutuber. Paru jest takich co np za własne pieniądze jadą na event, liżą dupy kilku firmom reklamując ich produkty, wracają do domu i jedyne co tacy ch*jowi jutuberzy z tego mają to wspomnienia, kilka stów w plecy i obietnicę następnego wyr*chania.)

Bu...........oR

2015-03-16, 14:26
Za moich czasów jak byłem w czwartej klasie i się sadziłem do starszych to bili po mordzie, tak też bym uczynił. A potem są dwie opcje, dostane wpie**ol od starszego brata albo on ode mnie, niech się dzieje co chce, gówniarz przynajmniej się trochę szacunku nauczy jak opuchlizna będzie schodzić :)