18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Relacje z IEM 2015

WielkimistrzD • 2015-03-15, 10:51
Stoję sobie spokojnie 4 godziny w kolejce :emo: a tu nagle jakiś debil wyskakuje więc mówię :idzwch*j: a on żebym lajkował jego fanpage. :homer: na szczęście ktoś go nagrał :amused:
spoiler


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2015-03-16, 10:18 ]
Cały_Internet napisał/a:

Gdyby filmiki zniknęły z youtube to można je będzie obejrzeć tutaj:






Przemas86

2015-03-16, 11:07
Japie**ole oglądać tego nie mogę. Najgorsze jest k***a to że chłopak który okazał się ofiarą całego tego wyśmiewania nic nie zrobił; bo z drugiej strony nie mógł nic zrobić - zaraz by k***a było jaki to on nie jest psychiczny i przyj***ł małemu cwe*owi, bo by się zaraz reszta tej sp***oliny mózgowej też na niego rzuciła. Ogółem to widać że gimbaza żeruje na osobach spokojnych które chcą sobie grzecznie spędzić czas, które nie szukają problemów i reprezentują coś sobą - kulture osobistą i dobre wychowanie co w dzisiejszych czasach wymiera.
Już nawet nie dodaje że to co tam stało to społeczność głównie spędzająca dzień przed grami komputerowymi co już w ogóle mi psuje zapał do odpalania jakiejkolwiek gry w czasie wolnym.

Thoriaan

2015-03-16, 11:07
Tyle przewijania po filmikach i nikt mu nie jebnal :/ No coz, mam nadzieje ze spolecznosc sadola przestanie po sobie jezdzic w tym temacie i ktos znajdzie w necie tego gnojka.

watsman

2015-03-16, 11:09
a jak ta młoda sp***zielina się nazywa? :) wystarczy podrzucić taki filmik którejś z telewizji i puszczą to jako margines społeczeństwa... Zresztą wtedy to szybko go zlokalizują a nie ma nic gorszego od publicznego wstydu. Rodzice dadzą mu szlaban na wychodzenie i na komputer to on będzie wył tak że pół kraju go usłyszy :D

Przemas86

2015-03-16, 11:17
Thoriaan napisał/a:

Tyle przewijania po filmikach i nikt mu nie jebnal :/ No coz, mam nadzieje ze spolecznosc sadola przestanie po sobie jezdzic w tym temacie i ktos znajdzie w necie tego gnojka.


Z YouTube mówią że Szkoła nr. 51 w Katowicach, jest z 4 klasy, i nazywa się Marcin (nazwiska nie podam bo się z moderatorów dopie**olą 8-) )

~Velture

2015-03-16, 11:52
Ja tam podziwiam typka na filmiku bo ja bym nie wytrzymał.

k***a stalowe nerwy ma gościu.

Wiele w życiu przeżyłem ale takiego k***a smarka co ma metr wzrostu i mi bluzga w twarz to bym wziął i mu dupsko zbił równo. pie**oliłoby mnie nawet to ,że mnie nagrywają i potem policja, sądy itp.


KwusheR

2015-03-16, 11:53
Gówniak zapomniał, że nie jest w internecie.

Urynoterapeuta

2015-03-16, 11:57
Rozpylić gaz łzawiący i rozgonić towarzystwo. Czemu takie imprezy nie są od +16?

Thoriaan

2015-03-16, 12:00
KwusheR napisał/a:

Gówniak zapomniał, że nie jest w internecie.

No niestety cała ekipa ktora go podłudzała dała mu ten sam komfort nietykalnosci. A dla gostka duże piwo za to ze sie nie złamał.

cheetq

2015-03-16, 12:03
Zmarnowane 5 min życia w oczekiwaniu na wpie**ol dla gnojka.

strongborys

2015-03-16, 12:33
Ja nie wiem jak gość tak mógł stać i słuchać, zaj***ł bym fest kopa w dupę, niech się nauczy kultury gnój trochę, skoro matka nie potrafi wychować. To pewnie skutki tego bezstresowego wychowania... coraz więcej takich rodzynków będzie

Ms.Hellsing

2015-03-16, 12:40
Mały gównozjad usunął swój fanpejdż z fejsa. Co oznacza ze sadole dali mu popalic :mrgreen:

ZimnaVodka

2015-03-16, 12:43
pie**olona hołota i ta obciągana na 3 filmiku za konto w Lolu z kolczykiem w mordzie , jest z moich okolic i pociągnie każdemu za jakiś shit do gry a ta banda lamusów to powinni się sami pozabijać dla św spokoju

zjebcik

2015-03-16, 13:01
Osobiście współczuje temu kolesiowi, bo ani to się z gówniarzem wyzywać, ani to mu przypie**olić. Ale na jego miejscu, złapał bym szczyla i rzucił w p*zdu na trawnik.

noir

2015-03-16, 13:01
Jebnął mu wkońcu?