18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Relacja z IEM

Gizmoss94 • 2013-01-21, 14:48
Ciekawa relacja z (IEM) :lodowka:


Na wstępnie powiem co to jest (IEM) w skrócie .
Intel Extreme Masters, największa na świecie impreza dla graczy,w tym roku po raz pierwszy odbyła się w Polsce, a dokładniej w Katowickim spodku .

W pierwszym i trzecim dniu imprezy nie brałem udziału, wybrałem się tam tylko drugiego dnia ze znajomymi zobaczyć jak to będzie wyglądało, dowiedzieć się czegoś ciekawego i pooglądać mecze.
Podróż na IEM przebiegła bezproblemowo, wybraliśmy się samochodem, nie było po drodze żadnych utrudnień i żadnych korków . Było okej.
Po dotarciu pod Spodek w Katowicach zobaczyliśmy tłum ludzi który czeka na otwarcie hali, było to około godziny 11:40 może troszkę wcześniej, pierwsze słowo jakie wpadło mi do głowy to było „O k***a, jadę do domu”. Udaliśmy się do kolejki. W samej kolejce było spoko,dopóki nie otworzyli drzwi, potem to już była rzeźnia , byłem mniej więcej w połowie kolumny ludzi , aż ktoś wpadł na pomysł żeby zrobić „fale”, jak k***a te debile z tyłu zaczęły pchać to się ruszać nie dało, nie mogłem iść w lewo w prawo ani po dupie się podrapać, bo wszędzie ktoś stał, pchał się, bo k***a myślał ze kto pierwszy ten coś dostanie, ehh… W sumie mnie to nie dziwiło w końcu jak ktoś powiedział „takie rzeczy to tylko w POLSCE”, jedziemy dalej, jak już nas tak pchali te debile z tyłu to tylko w sumie 3 rzeczy pamiętam:
1. Żołądkową gorzką ale tylko pustą butelkę, która stała na parapecie i wyznaczała odległość do drzwi.
2 Pamiętam też jak ktoś się zj***ł w kolejce, normalnie wytrzymać nie szło, no ale odwołam się do poprzedniej wypowiedzi kogoś z tłumu „takie rzeczy to tylko w POLSCE”.
3. Rzecz, która najbardziej mnie rozj***ła. Ktoś zaczął mdleć i jego kolega bodajże zaczął drzeć mordę żeby się posunąć. No i co? Ktoś musiał coś powiedzieć, gdzieś daleko z tyłu krzyknął „ch*j mnie to obchodzi, PCHAMY”.
Czas mijał, a kolejka powoli szła do przodu,aż w końcu po godzinie 13 wbiłem do środka, ch*j wie kiedy zgubiłem kumpli. Na wejściu przywitał mnie pan w pomarańczowym kubraczku, szybkie trzepanko czy nie mam bomby , i co się okazało ? Nie miałem ahh… znowu o niej zapomniałem, potem szybko do szatni oddać kurtkę do przechowania, zapłacić za przechowalnie i dzwonimy do kumpli,szybki kontakt, łatwo się znaleźliśmy i zachciało nam się jeść. Kupiliśmy hot-doga za 5zł w sumie przyzwoita cena. Potem szybkie am-am i do toalety, poszedłem do kabiny siku zrobić, ale na wejściu moim oczom ukazało się… GÓWNO. k***a padłem, nie dość ze przykryte ulotkami, to jak j***ło, ehh… nic. Wyszedłem i udałem się do pisuaru, od razu lepiej się poczułem. Następnie szybko na główną hale, wchodzimy już i powiem wam, naprawdę pięknie to wyglądało, widać ze wrzucili w to mega pieniądze. Poszliśmy w tą drugą część hali gdzie były wystawione gry, produkty INTELA, stanowiska z konkursami, piękne hostessy . Po godzinie spacerowania dopchaliśmy się do jednego stanowiska z grami nie pamiętam jaka to była gra, ale nawet przyjemnie się w nią młóciło.Mieliśmy dość już chodzenia i podziwiania hostess i poszliśmy na główną hale, NAPRAWDĘ MEGA,tyle ludzi, ta atmosfera, ale kurczę, najlepsze miejsca były zajęte, wolne zostały na samej górze i bardziej na ekrany SC2 (StarCraft II). Nie przepadam za tą grą ale całkiem ciekawie nawet się oglądało, tylko widoku nie mieliśmy za dobrego. Jeszcze te reflektory które cały czas dawały tak chamsko po oczach, że nawet się nie dało patrzeć w stronę sceny. Po odsapnięciu wróciliśmy na stanowiska z grami, chcieliśmy się przejść jeszcze raz, no ale nie dało rady było ciężko, duży tłum, ale i tak było warto zobaczyć jeszcze raz te hostessy. Po ponownym przejściu hali postanowiliśmy wracać do domu. Z wyjściem nie było problemu, zeszło nam parę minut. Imprezę oceniam pozytywnie, nie podobało mi się tylko zachowanie organizatorów, całą ochronę i służby ratunkowe pozostawili w środku, a na dworze – wolna amerykanka.

Źródło:niedojedzona.pl

Anper

2013-01-21, 15:13
Kto to przeczytał?

Tafariel

2013-01-21, 15:19
@up - wszyscy ci którzy dali piwo :D

ro...........k5

2013-01-21, 15:22
Ja przeczytałem i nie dałem, jestem jakiś inny?

Haters gonna hate.

2013-01-21, 15:24
ch*jowa ta relacja, poszukaj starych relacji PGS.cs/MYM z zagranicy.

LsCxxx

2013-01-21, 15:35
Relacja jak relacja, ale dobrze koleś gada. Byłem tam dokładnie w tym samym czasie co autor relacji. Przyjechaliśmy tam o godzinie 12:15, około 13:30 byliśmy z kumplami już prawie pod drzwiami wejściowymi, nagle wyskakuje 3 ochroniarzy z teleskopowymi pałami i zaczynają się drzeć: "Wypie**alać do tyłu", "Chcesz wejść to k***a zamknij ryj", itp. Do środka weszliśmy gruubo po 14... Tak ciężko było otworzyć jeszcze jedno wejście? Widocznie tak bo trzeba by było zatrudnić jeszcze 3 harcerzyków w oczojebnych kamizelkach do ochrony.... Dalej tak jak w relacji, czyli całkiem ok.

virdem

2013-01-21, 15:35
I tak najwieksza porazka imprezy byly live streamy, nawet na grand final lola nie udalo im sie ogarnac lagow na transmisji,fakt ze bylo 200k ludzi w jednym momencie ale na poprzednich imprezach nie bylo z tym problemu

Proximate

2013-01-21, 15:35
A miałem iść do spodka, bo mam 40 minut pieszo, ale jakoś wolałem sobie z ziomkami w lola młócić, i jak się okazało dobrze zrobiłem, bo tak jak jest to opisane większość nawet nie weszła, organizatorzy zapewniali tylko, że za pół godzinki wpuszczą kolejne osoby, po 30 minutach, że za godzinę itd.
A Polacy jak to Polacy, nie różnimy się aż tak bardzo od Rosji, tylko że u nas więcej emopedziów i pojebów.

Thauglorimorgor

2013-01-21, 15:41
Mogę się tylko pochwalić, że z jedną z tych dupeczek hostess chodzę do jednej grupy na uczelni;D przynajmniej popatrzeć mogę, bo z moim ryjem to nawet niezbyt zwraca na mnie uwagę.

Marysie

2013-01-21, 15:41
Powinni zrobić bilet za 5zł, w przedsprzedaży za 1 dzień, karnet za 13zł na trzy dni i połowy chamstwa by nie było.

Harold

2013-01-21, 15:47
Impreza bardzo fajna, tylko sporo ludzi zachowywało się jak hołota, kolega dostał w twarz z łokcia od jakiegoś gnoja bo złapał podkładkę do myszki, a ten chcąc mu ją wyrwać mu przypie**olił...

MojeAvi

2013-01-21, 16:04
"Nie świerza kupa" "Ochrona ktora Cie sprawdza" autor chyba nigdy nie był w miejskim szalecie, i prawdopodbnie jest ze wsi :[

Marysie napisał/a:

Powinni zrobić bilet za 5zł, w przedsprzedaży za 1 dzień, karnet za 13zł na trzy dni i połowy chamstwa by nie było.



PGA takie ceny to były dla osob upośledzony. 9zł wejście, trzy wejścia na hale. A bydła więcej niz na IEM

poddenerwowany_Polityk

2013-01-21, 16:44
bardzo subiektywna realcja, pozatym jesli masz pretensje czy tez obiekcje to 'czepiaj' sie kultury ludzi, a nie organizacji ;)

Trisomia

2013-01-21, 17:21
Proximate napisał/a:

bo tak jak jest to opisane większość nawet nie weszła, organizatorzy zapewniali tylko, że za pół godzinki wpuszczą kolejne osoby, po 30 minutach, że za godzinę itd.



Oj tam, przesada. W 1 i 2 dniu były problemy z wchodzeniem do środka, ale w niedziele raczej nie było problemów.. Czekałam 1,5h w kolejce od ok 10, potem normalnie weszłam. Wpuszczali chyba wszystkich, bo dużo osób w trakcie eventu wychodziło i wracało na lajcie.. Ale to co sie działo w pt i sb to masakra x.x

Quback

2013-01-21, 17:29
Stworzyłem konto aby się tu podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Nie wiem czy autor postu jest autorem tekstu, ale jest to duża ignorancja jeśli nazywa się taką imprezę "największą na świecie"...
W sierpniu byłem ta targach GAMESCOM w Kolonii. Wiem jak duży jest Spodek. Mam prawo porównać i według mnie to co jest tutaj opisane to pikuś... Tam było ok 10 hal wielkości połowy spodka, w każdej w ch*j stanowisk, banery wielkości czteropiętrowego bloku i co chwilę ktoś rzucał w tłum smyczki, koszulki itp... Pozdrawiam i zapraszam na GAMESCOM 2013 :D
Nie wspomnę o E3 za oceanem..