18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Relacja Tomasza Zimocha z finiszu Justyny Kowalczyk

OjciecTadeusz • 2014-02-13, 12:55
Jak w temacie. Relacja najlepszego polskiego komentatora z finiszu dzisiejszego biegu na 10km, zakończonego znokautowaniem koksiarzy przez Justynę.



[ Komentarz dodany przez: Mr.Hardistic: 2014-02-15, 18:34 ]
Podmieniony link z YT

markop4321

2014-02-13, 13:01
Nie ma to tamto, żeby komentować tak emocjonalnie i z sensem, to trzeba mieć nie lada zasób słownictwa. Ale niech tak się za bardzo nie jara bo jeszcze wylewu krwi do mózgu dostanie.

klint0n

2014-02-13, 13:28
Ja tam napiszę: BRAWO!

MAHORA

2014-02-13, 13:32
Eh. Jak jego zabraknie, to kto tak obrazowo, kwieciście i zabawnie będzie komentował, jakoś nie widać porządnego następcy, same metro poprawne, ulizane bawidamki.

~zsakuł

2014-02-13, 13:40
trochę przesadza w tej swojej kwiecistości słownej. To sport ma być najważniejszy a nie jakieś zj***ne porównania i komentarze. Posłuchajcie sobie innych komentatorów z Jedynki jak czasem są - to czysty kunszt i klasa w komentarzu, Zimoch - trochę szopka.

chybeck

2014-02-13, 14:18
zsakuł

Różnica jest taka, że Ci z Jedynki pracują w telewizji. Zimoch musi mówić kwieciście, opisowo, stosować jak najwięcej porównań, bo ludzie muszą sobie to wszystko wyobrazić. Raczej nie będziesz krytykował książki za dużo opisów czy hiperboli i mówił, że film jest lepszy, bo tam jest tylko to, co najważniejsze, z klasą i bez przeciągania.

hpiotrekh

2014-02-13, 14:19
A tam. dobrze sie go slucha.
z tego samego powodu lubię Szaranowicza i Szpakowskiego.
Gadają głupoty czasami, ale przynajmniej potrafią okazywać emocje. Nie to co reszta chłopków z tvp, bo na innych stacjach jest nieco lepiej.

Garrone

2014-02-13, 14:21
Jedne leki na astme zwiększające wydolność płuc, drugie blokady przeciwbólowe (sterydy+hormony). Czym się tu jarać? Po prostu tym razem nasza była lepiej skoksowana niż inne.

Kto ruskiemu trenerowi na olimpiadzie u ruskich zabroni przej***nia nogi swojej zawodniczki w imadle i wystosowania prośby do komitetu o zezwolenie na koks?

Pamiętam, żę ta Justyna zawsze narzekała, że to, że tamto i będzie ciężko. O dziwo przed tym startem nie było słychać narzekania na leki innych, na ch*jowy śnieg, czy pękniętego jeża. Jak się samemu ma coś na sumieniu, to się siedzi cicho :)

Jestem ekspertem, widziałem jak kowalczyk ćpie i salutuje adolfowi.

raper900

2014-02-13, 14:23
OjciecTadeusz napisał/a:

zakończonego znokautowaniem koksiarzy przez Justynę.


Zdeklasowaniem do k***y nędzy, jesteś redaktorem wp.pl?

Chociaż i tak to lepiej niż "zdemolowaniem".

Garrone

2014-02-13, 14:24

"Legalizacja wchodzącego w skład leku o nazwie Symbicort formoterolu specyfiku może sprawić, że sięgną po niego i inne zawodniczki. Nie wyklucza tego nawet Justyna Kowalczyk.

- Będę próbowała zrobić jakiś test - powiedziała w rozmowie z TVP Sport kilka dni temu."

Tradyt

2014-02-13, 14:40
Garrone napisał/a:

Jedne leki na astme zwiększające wydolność płuc, drugie blokady przeciwbólowe (sterydy+hormony). Czym się tu jarać? Po prostu tym razem nasza była lepiej skoksowana niż inne.

Kto ruskiemu trenerowi na olimpiadzie u ruskich zabroni przej***nia nogi swojej zawodniczki w imadle i wystosowania prośby do komitetu o zezwolenie na koks?

Pamiętam, żę ta Justyna zawsze narzekała, że to, że tamto i będzie ciężko. O dziwo przed tym startem nie było słychać narzekania na leki innych, na ch*jowy śnieg, czy pękniętego jeża. Jak się samemu ma coś na sumieniu, to się siedzi cicho :)

Jestem ekspertem, widziałem jak kowalczyk ćpie i salutuje adolfowi.


Oderwij dupę od krzesła, odejdź od kompa,zacznij trenować, zdobądź olimpijskie złoto i dopiero zacznij filozofować i obrażać sportowców, że ich sukces to tylko dzięki koksom :homer:

Garrone

2014-02-13, 14:47
Tradyt napisał/a:


Oderwij dupę od krzesła, odejdź od kompa,zacznij trenować, zdobądź olimpijskie złoto i dopiero zacznij filozofować i obrażać sportowców, że ich sukces to tylko dzięki koksom :homer:



4 dni temu zdobyłem złoty medal na normalnej skoczni. I co teraz kozaku?

Gl0BaL

2014-02-13, 15:03
@UP
To miało być śmieszne?

Nie rozumiem dowcipu :(

~zsakuł

2014-02-13, 15:06
chybeck napisał/a:

zsakuł

Różnica jest taka, że Ci z Jedynki pracują w telewizji. Zimoch musi mówić kwieciście, opisowo, stosować jak najwięcej porównań, bo ludzie muszą sobie to wszystko wyobrazić. Raczej nie będziesz krytykował książki za dużo opisów czy hiperboli i mówił, że film jest lepszy, bo tam jest tylko to, co najważniejsze, z klasą i bez przeciągania.



Ale ja mówiłem o Jedynce Polskim Radiu :)