18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklamy z Super Bowl 2013

violaoo • 2013-02-04, 13:58
Super Bowl w ''Juesej'' to nie tylko mecze Footballu, ale także reklamy za które producenci płacą od 2 milionów $ wzwyż za 1minutę emisji!! Co za tym idzie? - A no taka reklama musi zaciekawić telewidza aby ten w czasie przerwy na reklamy nie zmienił na inny kanał. W ten sposób w stanach narodziła się tradycja oglądania ''fajnych/śmiesznych reklam'' w czasie Super Bowl, na które ludzie czekają przez cały rok...

Mercedes:


Taco Bell:


Jeśli się spodoba to wrzucę więcej w komentarzach ;)

szponiasty

2013-02-04, 22:07
genocide napisał/a:

wiecej wiecej


LOL. Popatrzcie na komentarze domagających się "więcej" :D 1, 2 posty, dołączył w lutym 2013... xD Pewnie jakaś agencja PR działa :D Ja to myślę, że cała ta kampania reklamowa amerykańska taki właśnie ma cel. Obiec cały świat. W końcu klient płaci, klient ma. A widziałem już nawet na wyborczej wszystkie te 30 spotów :D Myślicie, że na co m.in idą te miliardy włożone w 30 sekund na arenie międzynarodowej (i w necie)? :D Tak się robi. Wiem, bo sam w tym uczestniczyłem :D

(PS. Spisku i prania mózgów nie ma :D )

crackit

2013-02-04, 23:03
Jakby takie reklamy leciały w przerwie filmu na tvnie to nie jeden zlałby się pod siebie...

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-04, 23:05
Ma ktoś może końcówkę reklamy Coca-Coli? Bo wiem, że można było głosować na najlepsze zakończenie, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć na youtube.
Ale za to znalazłam kolejną reklamę z Super Bowl z Waszą ulubioną piosenką w roli głównej 8-)



I kolejna reklama Doritos, wg. mnie najlepsza:


violaoo

2013-02-05, 00:02
Jeszcze jeden znalazłem:

Fiat (Wesele):


@Wk***iacz Dwa Tysiące

Tego Crackin Stajl specjalnie nie wrzucałem, ty też mogłeś sobie darować. - Ludzie starają się już o tym całym G coś zapomnieć!
Ale za Doritos i księżniczki dam ci piwo - bo nie widziałem a jest geniane :D (chociaż z Kozą chyba i tak jest najlepsze - wrzucone przez @Penerę)

To chyba już wszystkie z ciekawszych reklam z Super Bowl. więc o Wincyj nie pytać ;)

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-05, 00:24
@violaoo, wrzuciłam tego pedałka w okularach, bo przecież nick mnie do czegoś zobowiązuje :D

St...........ha

2013-02-05, 05:48
Wiem, że chodzi o ten rok, ale w 2012 była zajebista reklama Fiata, wpiszcie w jutuba:
FIAT 500 Abarth - Seduction - 2012 Super Bowl Contender
Nie podaje linku, bo nie wiem czy można, pie**ole regulamin serwisu.

mcgrts

2013-02-05, 11:57
ja bym prosil o wrzute z nowego Fast and Furious 6 jakos na youtube nie moge znalezc.

sry juz znalezione