18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama "religii pokoju" - islamu: Muzułmanin na l

Czesiek181 • 2012-08-05, 23:56
Powinni mieć zakaz wjazdu do Europy,Azji siedzieć tylko w swoim kraju.

massq

2012-08-06, 00:50
Jeszcze się z nimi pie**olą na tym lotnisku... Ciekawe co by było jakby normalny człowiek odstawiał takie cyrki? Pewnie szybka interwencja i pałą po łbie. No, ale tu nie można bo ma brodę i islam...

Sz...........an

2012-08-06, 00:58
Jak widzę w każdej religii są fanatycy :D . U nich dla Allaha wysadzą się w powietrze lub dadzą zabić ( żeby pójść do raju ), a u nas są w stanie przej***ć całą rentę na Rydzyka ( żeby wykupił im miejsce w niebie ).

Są kibice i kibole
Są katolicy i są katole. Tak więc wierze w oba filmy bo i tu i tu jest prawda.

Do autora tematu: zmień w tagach "pokuj" na "pokój" bo warna dostaniesz.

Co...........aa

2012-08-06, 01:01
Będzie dramat? Ja założę swoją religię i będę zabijał ciapatych. Gówno mi zrobią bo taka będzie moja religia.

Sz...........an

2012-08-06, 01:07
Collaaaa napisał/a:

Będzie dramat? Ja założę swoją religię i będę zabijał ciapatych. Gówno mi zrobią bo taka będzie moja religia.



Zrobią ci bo zabijesz, na to akurat jest paragraf. A na to że facet wydziera się żeby go zabili to co najwyżej mogą zadzwonić na pogotowie z podejrzeniem, że mu odbija. Sądzę że jakaś służba porządkowa była już w drodze tylko na to cierpliwie czekali.

HAL-9000

2012-08-06, 02:24
Dla mnie prawo bytu w tym kraju, o Polsce teraz piszę, mają tylko w jednym miejscu - w swoich ambasadach...

...czyli w budach z kebabem, buehehehe

saf6

2012-08-06, 03:16
islamistów powinno sie dawno zagazować

K-...........an

2012-08-06, 10:15
Swoją drogą, to ja się im wcale nie dziwię (tym prostym szeregowym muzłumanom, a nie tym macharabharahaharadżom z 20 kilowymi turbanami, czy szejkom abdulom wisimulachom)

Może i mają poj***na religie w kwestii traktowania kobiet i paru innych sprawach, ale to k***a ich sprawa, około tysiąca lat temu to chińczycy i muzłumanie zachowywali wiedzę i kulturę, podczas, gdy narody germańskie i słowiańskie wyżynały się miedzy sobą, albo wspólnie najeżdżali kraje islamskie "ot tak bo dlatego że" bo macie inna religie to mozemy wam wypruć flaki i złupić wszystko co się da.

Teraz są Neo-Krucjaty żeby zapie**olić im ropę naftową i nie pozwolić na rozwój technologiczny.

Ludzie w Europie oburzają się kiedy imigranci drenują nasze zasoby, to dlaczego oni mają sie nie wk***iać jeśli jakieś Hamerykańce i Żydki wiecznie traktują ich jak ludzi drugiej kategorii i demolują im kraje?







P.S.żartowałem :P

Bartz

2012-08-06, 10:30
Tylko że dzisiaj mało który muzułmanin kontynuuje szlachetne tradycje swoich przodków :(

mare30ks

2012-08-06, 10:35
chyba trzeba zaczac pyskatym brudasom urzadzac porzadne pogrzeby, wykopac dol wrzucic scierwo do niego i zarzucic swinskimi flakami, niech po tym dostaja swoje dziewice

emd

2012-08-06, 10:35
Oto właśnie chodzi- by powstawało więcej filmików które mają spowodować niechęć innych ludzi do arabów/muzułmanin-ów. Dzięki temu zabiegowi jak potulne owieczki będziecie akceptować, ba będziecie zadowoleni, że USA atakuje kolejny kraj arabski, a Izrael morduje na ulicy kolejnego Palestyńczyka.

PS. Szkoda, że gdy ktoś kogoś w Polsce zamorduje to nie pisze się, że mordercą był CHRZEŚCIJANIN.

anonymousm

2012-08-06, 10:48
Film przedstawia jednego kretyna, a nie kulturę islamską.
Gdyby za pojedynczych idiotów należało eksterminować narody, Polacy byliby pierwsi w kolejce. Najlepszym dowodem komentarze powyżej.
Muzułmanie mieli już kwitnącą kulturę, kiedy my brykaliśmy po lasach i waliliśmy kołtunem w pień, żeby zebrać parę szyszek na zupę.
A co do filmu: kobiety powinny być przeszukiwane przez kobiety. Chciałbym zobaczyć awanturę, jaką zrobiłby Polak, gdyby Japończyk macał mu żonę. Też by wrzeszczał, zabiję cię, skruwysynu.

Lipo

2012-08-06, 11:04
Cytat:

Zrobią ci bo zabijesz, na to akurat jest paragraf. A na to że facet wydziera się żeby go zabili to co najwyżej mogą zadzwonić na pogotowie z podejrzeniem, że mu odbija. Sądzę że jakaś służba porządkowa była już w drodze tylko na to cierpliwie czekali.



W jego kraju mogą cie zabić jeśli z Islamu przejdziesz na inna wiarę, a jak jesteś innej wiary będą cię gnębić i mówić że twoja religia jest ch*jowa i żebyś przeszedł na Islam bo to 'prawdziwa' religia, więc nie wiem w czym problem, jeśli oni zabijają niewinnych za jakąś religię który wymyślił jakiś Mohamed z schizofrenią to już lepiej wyrżnąć ich wszystkich, może wtedy na świecie będzie bezpieczniej (choć trochę). :roll:

dN...........N!

2012-08-06, 11:22
prawda jest taka, że żadna religia nie jest ani prawdziwa, ani dobra. j***ć.