18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama "religii pokoju" - islamu: Muzułmanin na l

Czesiek181 • 2012-08-05, 23:56
Powinni mieć zakaz wjazdu do Europy,Azji siedzieć tylko w swoim kraju.

pjm77

2012-08-06, 11:24
Nie rozumiem o co ta afera? No przyjeb jakich pełno. Co tu się unosić - nie możemy was przeszukać = nie lecicie, end of story. Do waszego Kozojebolandu ruszajcie wpław a następnym razem najlepiej się w ogóle z niego nie ruszajcie. Pogróżki, pokrzykiwania, "don't fuck with islam"? Wyprosić z lotniska siłą, jak się będzie rzucał to spałować. Oczywiście problem leży po obu stronach - typ jest ewidentnie pie**olnięty ale to że nie potrafią się z nim stosownie obejść to już w 100% ich wina.

Wśród muzłumanów jest mnóstwo normalnych ludzi, wiem bo spotkałem. Gdybyś z nimi pogadał to zdziwiłbyś się o ile rozsądniej gadają niż europejscy politycy. Nie widzę żadnego problemu żeby się z nimi normalnie komunikować, robić interesy, uczyć się od nich, poznawać, rozumieć. Oczywiście obowiązuje zasada ograniczonego zaufania bo to obcy i na pewno sporo ich interesów jest sprzecznych z naszymi. To że banda polityków zrobiła z Europy poczekalnię do dworcowego sracza (część z nich to chciwe ch*je, reszta - lunatycy bez kontaktu z rzeczywistością) nie oznacza że mamy robić z siebie takich samych czubów jak ten na filmiku, tylko w europejskim wydaniu. Idź zatruwać swoją nienawiścią gdzieś indziej.

Kuriki

2012-08-06, 11:37
Akurat muzułmanie powinni siedzieć u siebie. Ta ich religia pokoju ma jedno wielkie NIC wspólnego z prawdziwym pokojem. Ale ale, oni by byli u siebie(albo przynajmniej tak chętnie tyłka nie wystawiali do innych) gdyby nie pie**olce, które się tam wpychają na siłę i wsadzają kij w mrowisko. Albo to pie**olenie jak to oni-muzułmanie- źle traktują kobiety... To ich sprawa ich religia ich tradycje ich życie. I te organizacje wielce k***a pomocne przy "ratowaniu" kobiet od honorowych zabójstw czy tam k***a czego. No ja pie**ole, czekam jeszcze na organizację mającą pretensje do kościołów w których jest figura Jezusa przybitego do krzyża bo to niesmaczne, wulgarne, przerażające, dzieci się boją i krew i w ogóle takie obrazy to od 18 lat. Było by lepiej jak by się każdy kraj własną dupą zajmował. I nie chodzi mi o polityków tylko ale i o ludzi typu "o matko jak w tamtym kraju źle są traktowane kobiety olaboga lecimy pomóc"

pjm77

2012-08-06, 11:48
@up

Zgadza się ale to nie jest argument za tym, że "powinni siedzieć u siebie". Na tej samej zasadzie wszyscy powinni siedzieć u siebie bo w każdym znajdziesz jakąś wadę. A w dzisiejszym czasie "siedzenie u siebie" jest już nie do wyegzekwowania. Np. spoglądając z boku Amerykanie i Europejczycy powinni siedzieć u siebie, ponieważ świadomie, masowo, od najmłodszych lat trują własne dzieci syfiastym jedzeniem, które skazuje je później na gówniane, niezdrowe i nieszczęśliwe życie zakończone przedwcześnie przez jedną z tzw. chorób cywilizacyjnych. Czym przepraszam różni się złe traktowanie swoich kobiet od trucia własnych dzieci (dla pieniędzy)??? Te bandy oszołomów panoszące się po świecie próbujące wyznaczać standardy innym to tylko miernik naszej własnej pychy i ignorancji.

orzech95

2012-08-06, 11:58
Kiedyś w podstawówce chodził ze mną muzułmanin do klasy urodził sie w Polsce ale starych miał z Libanu czy ch*j wie z skąd, i przyznam sie nigdy życiu nie spotkałem uczciwszej osoby , zawsze dostawał role skarbnika, przewodniczącego i jeszcze w sklepiku sprzedawał.

Ale nie okłamujmy sie arabskie kraje(?) to po prostu zbiorowość j***nych dzikusów i jedynym rozwiązaniem są Krucjaty takie jak w Iraqu i Afganistanie :D

erni13

2012-08-06, 13:12
Cytat:

Muzułmanie mieli już kwitnącą kulturę, kiedy my brykaliśmy po lasach i waliliśmy kołtunem w pień, żeby zebrać parę szyszek na zupę.


Nie. To byli Arabowie, a Islam dopiero raczkował, i nie robił im jeszcze syfu z łba. Teraz są gorsi jak w przeszłości. Niech się leją z hamerykańcami i żydami, i niech zdychają.

Kuriki

2012-08-06, 13:31
pjm77,
Się źle wyraziłem. Niech każdy siedzi u siebie jeśli chce zmieniać świat na swoją modłę tzn. przypełznie taki koleś na lotnisko gdzie jest nakaz przeszukiwania i bez "macanki" się nie obejdzie i ma czelność się "dąsać", że jego żonę dotykają to lepiej żeby taki człowiek na lotnisku nie gościł. Tak samo z budową meczetów poza terytorium muzułmanów. Niech budują u siebie. Maja swoje wierzenia to super ale niech innych nie zmuszają do podzielania ich wiary, ewentualnie tolerowania ich wierzeń u siebie/stawiania własnego "placu zabaw" dla nich samych. Ale to powinno działać i w drugą stronę czyli taka organizacja chcąca zajmować się-jak wspomniałem wcześniej- "ratowaniem" kobiet od tych wszystkich zemst w imię honoru i ogólnie od "niewłaściwego"-zdaniem organizacji-traktowania przez wpierdzielanie na cudze podwórko "ekipy ratunkowej", powinna w ogóle nie istnieć. Kontakt z innymi krajami powinien być oparty na warunkach korzystnych dla obu stron np. przeprowadzanie jakichś transakcji handlowych, a nie wpierniczaniu się w kulturę innych i żądaniu egzekwowania własnych praw. A jak ktoś chce zwiedzić inne kraje to ok, w porządku pod warunkiem, że swoje zdanie tam zachowają dla siebie oraz za zgodą władz odwiedzanego miejsca oraz przestrzegając tamtejszego prawa.

Dymekx

2012-08-06, 13:33
Arabusy wybrały islam, Europejczycy wybrali ucywilizowanie (marginalizowanie religii). U nich zbierają się ludzie i podrzynają gardła i to nie są pojedyncze przypadki, dlaczego u nas jest bezpieczniej niż u nich? Bo tam wystarczy nazwać kogoś niewiernym i masz przej***ne, zaś w cywilizowanej Europie trzeb dowodów i sądy działają jak prawdziwe sądy. Mam w dupie jednego dobrego muzułmanina on krzywdy nie zrobi. Wszędzie gdzie islam zaczyna dominować zaczynają się burdy. Najlepiej ich wszystkich wyj***ć z Polski, fakt znajdzie się paru dobry ale gdy wdaje się martwica to trzeba pozbyć się danej części ciała z częścią dobrej tkanki. Ten co nie widzi różnicy między Europejczykami a Arabusami niech pójdzie leczyć ten swój tolerancyjny do granic absurdu łeb.

Adulka

2012-08-06, 16:37
świeża sprawa z Anglii:
http://www.bbc.co.uk/news/uk-19112932

Dziewczyna została uduszona przez swoich rodziców bo wg nich za bardzo nasiąkła Zachodem.
Kiedy jeszcze żyła, chciała od nich uciec bo się bała tradycyjnego zamążpójścia...

Ludzie mówią ze nie ma co się bać islamu, ale po poznaniu bliżej kilku Muzułmanów, mam wiele obaw...

buciah5n1

2012-08-06, 23:14
Tak się zniecierpliwiłem, że od razu przesunąłem na koniec zobaczyć pytanie.

pylaochos

2012-08-07, 00:10
Mój komentarz będzie krótki: żyj i daj żyć innym (oczywiście zwracam się do każdej ze stron). Wiem, wiem - utopia, marzenie, fikcja.

Krzysztof_Jarzyna

2012-08-07, 10:03
Jak dla mnie u siebie niech robią co im się tylko podoba. W Europie natomiast albo się dostosowują albo wypad.

guziecguziec

2012-08-07, 17:54
uwierzę w oba, wszędzie są normalni i normalni inaczej