18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama nowego Maserati Quattroporte

AdresatNieznany • 2013-01-15, 13:08
Jedna z niewielu nowych reklam bez dubstepu w tle i kurewskiego debilizmu.
Za to z zajebistym podkładem, krajobrazem i dźwiękiem V8.
Niezwykłością jest to, że jest zwykła bez skaczących robotów, puszek z farbą napie**alania kółek do góry nogami i pie**olenia milion słów na sekundę.
Automatycznie żegnam posiadaczy Golfów trójek.
Tak powinno wyglądać: DAS AUTO.


szefwszystkichszefow

2013-01-16, 07:20
Autor porównał maserati do golfa, bo golf to pospolite auto, w którego posiadaniu są miliony ludzi, a na maserati mogą sobie pozwolić tylko ludzie ze stylem. Można kupić bete 7, audi a8 albo merca s klase, ale takich aut jest pełno, są nudne, a przez to, że ludzie dążą do ich posiadania, stają się tak jak golfy- pospolite. A w identycznej cenie jak nowe a8 (a8 w najbogatszej wersji jest droższe niż quattroporte) można mieć auto które ma coś więcej niż tylko w ch*j bajerów i znaczek na masce. Ktoś napisał o kosztach utrzymania, i myślę że owszem, maserati to włoska marka więc pewnie psują się na zawołanie i utrzymanie jest drogie, ale jak kogoś stać na takie auto i jest na tyle odważny, by to auto kupić, to ma w dupie, ile na nie wyda. Jak ktoś jeździ autem żeby robić popisówki na ręcznym przed remizą, to nie lubi maserati. Proste. Jak dla mnie to jedna z najlepszych marek na świecie, bo robią prawdziwe auta, a nie ekologiczne popychadła.

AdresatNieznany

2013-01-16, 08:22
szefwszystkichszefow, i kolego masz piwo :) poza tym nigdzie nie porównałem Golfa do tego auta... po prostu napisałem, żeby wielbiciele marki nie pisali w temacie ...
No ale nie, każdy widzi co chce. Porównałem spalanie, cenę, koszty serwisu Maserati przy Golfie wypada no przecież... żenująco... Tylko, że właściciel Maserati na pewno po wejściu do Golfa by się poczuł jak większość z nas po przesiadce nawet z V do malucha... wtf?! :D

BeProud

2013-01-16, 12:10
Miałem szczęście i jechałem (niestety tylko jako pasażer :-( ) Maserati Granturismo. Od dźwięku silnika twardniały sutki :-)