18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama nowego Maserati Quattroporte

AdresatNieznany • 2013-01-15, 13:08
Jedna z niewielu nowych reklam bez dubstepu w tle i kurewskiego debilizmu.
Za to z zajebistym podkładem, krajobrazem i dźwiękiem V8.
Niezwykłością jest to, że jest zwykła bez skaczących robotów, puszek z farbą napie**alania kółek do góry nogami i pie**olenia milion słów na sekundę.
Automatycznie żegnam posiadaczy Golfów trójek.
Tak powinno wyglądać: DAS AUTO.


solton021987

2013-01-15, 18:47
Maserati Quattroporte 594 551 zł - 688 970 zł (aktualizacja: 2011-01-01)
Volkswagen Golf VII 1.2 TSI 85 KM 59 990 zł
Więc nie rozumie autora tematu co on porównuje, chyba ma kompleksy wobec vw bo jeździ renault 19 :krejzi:

lukaszdzi

2013-01-15, 18:47
Pierwszy raz zobaczylem ale jak z tył trochę rozmyty na filmie to wygląda jak audi bodajże a5. To chyba nie tędy droga w wyróżnianiu auta, tył powinien być zajebisty tak jak przód.

Cornys

2013-01-15, 18:49

art_m

2013-01-15, 18:50
Maserati :) eh... moje marzenie - król aut :)

rawpanic

2013-01-15, 18:55
zozur napisał/a:

nie podoba mi się hu**wy i do tego zrobiony przez makaroniarzy przecież oni nie potrafią niczego poza pizzą zrobić... niektórzy twierdzą nawet, że Polska pizza jest lepsza ahah. Szczęśliwy biedny użytkownik golfa 4.


co ty k***a mozesz wiedziec...

grzechhh

2013-01-15, 19:07
Jeżeli mówimy włoskiej motoryzacji to chyba najbardziej sadystyczny silnik - dla użytkownika, wyprodukowała firma VM Motori - model VM 2.5TD, wystarczy poczytać opinie zadowolonych kierowców którzy mieli go pod maską :)

kroplowa

2013-01-15, 19:09
Jaki kaczor? Tylko JKM!

Dzedaj87

2013-01-15, 19:28
Zawsze marzyłem o Maserati. Choć nic na to nie wskazuje, kiedyś kupie sobie takie auto wam wszystkim k***a na złość! :D

przemek145

2013-01-15, 19:44
AdresatNieznany napisał/a:




Właśnie dlatego rządzi nami Tusk, nak***iają fotoradarów jak drzew, paliwo drożeje :)

Bo co?

Eee wole Tuska od Kaczora, bo normalnie gada
Fotoradary niech łapią "piratów" i nak***iają budżet państwa, żeby osły woziły się a6 do Sopotu na spacerek, w międzyczasie przeglądając tvn24 na Ipadzie :)
A, że benzyna drożeje? Phii "Mój" golf i tak widzi tylko LPG ...

Nie sztuką jest stać w miejscu czekając na lepsze jutro, sztuką jest zapie**alać pod górkę, żeby stworzyć lepsze jutro.



Masz piwko zimne za ten komentarz :) pozdro

Zieniu7

2013-01-15, 19:45
AdresatNieznany napisał/a:




Właśnie dlatego rządzi nami Tusk, nak***iają fotoradarów jak drzew, paliwo drożeje :)

Bo co?

Eee wole Tuska od Kaczora, bo normalnie gada
Fotoradary niech łapią "piratów" i nak***iają budżet państwa, żeby osły woziły się a6 do Sopotu na spacerek, w międzyczasie przeglądając tvn24 na Ipadzie :)
A, że benzyna drożeje? Phii "Mój" golf i tak widzi tylko LPG ...

Nie sztuką jest stać w miejscu czekając na lepsze jutro, sztuką jest zapie**alać pod górkę, żeby stworzyć lepsze jutro.



Wmawiaj to sobie dalej i badz nadal ru**any

Ch...........on

2013-01-15, 20:34
R41NM4N napisał/a:

wolał bym już golfa jak ten włoski kibel :D
golfem można przejechać i pół melona a ten syf wartości małego jachtu ew kilku nowych golfów ile zrobi zanim wyląduje w warsztacie z jakąś debilną usterką? 2-3 tysiące kilometrów?



A skąd takie fachowe informacje masz?? Jeździłeś?? Typowe pieprzenie zazdrośników... na pewno się psuje... Pewnie nawet nie siedziałeś w Maserati, a mówisz, że awaryjne... Idź ku*wa wyznawać swego NIEZAWODNEGO golfa :samoboj:

AdresatNieznany

2013-01-15, 21:51
Właśnie przez to biadolenie posiadaczy VW z góry napisałem, żeby tu nie zaglądali, ale nie...
"Maserati jest złe, Maserati jest ble!" pie**olona zazdrość.
Pewnie nigdy sobie takiego nie kupie, chyba, że będę zarabiał po 100tys na miesiąc. Na razie mam 11 letnie BMW e46, utrzymuje JE, SIEBIE, Wynajmuje Mieszkanie pracuje i studiuje. Jakoś ani ojciec ani matka mi nie pomagają. I jakoś można dać rade w tym kraju, bez wielgachnych znajomości, pod warunkiem, że właśnie nie dajesz się r*chać w dupę za 6zł na wykładaniu towaru, nie prosisz się rodziców o kluczyki do 15 letniej zagazowanej skody, by jechać do jakieś dupy poznanej na necie i myślisz o czymś więcej niż mieć za co się naj***ć w przyszły week.

"... bo 2/3 sukcesu to mieć na siebie pomysł."

olokop

2013-01-15, 22:05
Teraz dopiero wiem, że kryzys daje nam po dupie, skoro Maserati musi się reklamować...

rurkowiec

2013-01-15, 23:37
śmieję się z ludzi co myślą że kupią bmw 7 czy x6 bądź audi a8 albo jakiegoś innego pospolitego mercedesa i sądzą że mają najlepszą brykę w mieście a tak na prawdę w miastach tych aut jest od ch*ja i zamieniają się wówczas w zwykłe pospolite auta jak fiat czy opel. moim zdaniem trzeba mieć niezwykłe wyczucie gustu i smaku żeby sobie pozwolić na takie auto które tak na prawdę pali tyle samo co te mercedesy i cenowo jest mniej więcej podobnie. szczerze jak bym miał ten hajs to kupił bym właśnie maserati bądź bentleya .

bajeros44

2013-01-16, 01:00
Porównywać Golfa z Maserati nic tylko bić bravo :idzwch*j: