18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama FIFA 14 by Bagiński

kaczkor • 2013-11-22, 02:40
Rewelacyjna reklama gry FIFA 14 stworzona przez Tomasza Bagińskiego.




Polecam całą jego twórczość.

Nejm

2013-11-23, 10:38
r*chacz_Dmuchacz napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem fenomenu fify, przecież EA równo rżnie was w dupska wypuszczając co roku praktycznie tę samą grę, tylko że ze zmienionymi pierdółkami, takimi jak inne menu, inne tło muzyczne i przemieszane składy. Bawcie się dobrze naiwni idioci.



Najwyrazniej miales stycznosc z ta gra jedynie kiedy udostepniali jakies demo do pogrania w hipermarkecie, albo kolega ci pokazal kiedy pewnego razu przyszedles do niego na telewizor :szczerbaty: Jedyna 'konkurencja' dla FIFY jest PES. I ten twoj komentarz bylby jak najbardziej adekwatny wlasnie do PES'a, wiec nie rozumiem tej hipokryzji.. chyba ze jestes jakims fanbojem ;) .

Na przyklad FIFA moj maly kolezko, pierwsza wprowadzila impact engine, kiedy w PES dalej te drewna musza przejsc przez pierdyliard skryptow aby sie przewrocic. Zmiany w FIFIE sa namacalne zawsze juz za pierwszym odpaleniem. Czlowieku, FIFA jest nieporownywalnie lepsza od PES i to szczyt debilizmu porownywac te gry na poziomie wprowadzanych zmian.. BO TO k***A STRZAL W NOGE!

No ja pie**ole musialem poswiecic 5 minut na te prostactwo.. Ide na szluga :facepalm:

St...........³r

2013-11-23, 11:10
@r*chacz_Dmuchacz FIFA kupuje się głównie dla UT. :P

flyier

2013-11-23, 11:18
Ja pie**ole, tyle szumu wokół postu trolla ktory nie wie o czym dupi

ogonix

2013-11-23, 11:19
jak ktoś uważa, że w tej grze nic się nie zmienia to albo jest poj***nym, zaślepionym kretynem albo nie miał styczności z tą grą od 2006. praktycznie co roku zmienia się fizyka gry, od 2012 na PC wprowadzono Ultimate Team (zajebista rozgrywka przez internet), nowy system dryblingu, nowe strzały, grafikę, sposób zachowywania się zawodników, etc.

Fifa od 2-3 lat wciąga PESa, który praktycznie stoi w miejscu dupą.

end of topic.

Ba...........co

2013-11-23, 11:26
IdÄ™ do Empiku. Po PESa...

vond3r

2013-11-23, 12:19
Polaki cebulaki zawsze muszą ponarzekać

Ruchacz_Dmuchacz

2013-11-23, 15:21
k***a, już wam mówiłem fani fify, że jebie mnie to. Nie gram ani w fife ani w pesa ani k***a w unihokej, comprende?

pi...........in

2013-11-23, 15:52
Z takim podejściem to powinniśmy dalej łupać w Quake 1 (bo następne FPP/FPS to tylko poprawiona grafika), a fabuła to zawsze to samo: masz ratować jakąś planetę / grupę ludzi.

wiewiurx

2013-11-23, 23:36
A co mają k***a zmienić w fifie Rakiety w p*zdu dodać turbo??? ... Fifa to fifa ganiania za piłką jakieś tricki i do przodu k***a... wywody fifa vs pes poziom la przedszkole ja mam kredki ty markery jeden ch*j i to maluje i to....

Dantemay3

2013-11-24, 01:19
Kolo chyba długo przy tym pracował i za to dostaje wielkie piwsko :mrgreen: ale... za to że zareklamował xShitONE wypijam połowe piwa.