18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama FIFA 14 by Bagiński

kaczkor • 2013-11-22, 02:40
Rewelacyjna reklama gry FIFA 14 stworzona przez Tomasza Bagińskiego.




Polecam całą jego twórczość.

kam332

2013-11-22, 22:08
kiedyś fifa to była gra, a potem zaczęła się robić podobna do pesa... Osobiście wolałem fifę taką, jaka była kilka lat temu,
A reklama fify jakaś taka cienka dla mnie, to nie to co w wiedzminie widzielismy.

JH...........DS

2013-11-22, 22:14
nie dość że ch*jowy nowy xbox, to jeszcze pedał messi

BornToBeGenius

2013-11-22, 22:38
Efekty lepsze niż w polskim kinie.

DamianG

2013-11-22, 22:40
Bagiński = Piwo

ktbffh

2013-11-22, 23:27
@r*chacz_Dmuchacz

Nie rozumiem bólu dupy. k***a jeden woli grać w coś innego drugi w coś innego, ale k***a jaśniepan może wybranych od idiotów nazywać. Jeb się.

mietek_zul

2013-11-22, 23:33
a z roku na rok zmieniaja sie zasady pilki noznej czy tez sama pilka nozna? to po ki ch*j maja sie zmieniac gry w pilke nozna? no wlasnie

manek141

2013-11-22, 23:59
r*chacz_Dmuchacz napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem fenomenu fify, przecież EA równo rżnie was w dupska wypuszczając co roku praktycznie tę samą grę, tylko że ze zmienionymi pierdółkami, takimi jak inne menu, inne tło muzyczne i przemieszane składy. Bawcie się dobrze naiwni idioci.



Gram w tą grę już jakiś czas i muszę ci powiedzieć, że się mylisz. Co roku są wprowadzane zmiany tj. prowadzenie piłki czy dynamika akcji nie wspominając o aktualizacji składów klubów i umiejętności piłkarzy. Całokształt gry się zmienia przez te mniejsze zmiany. Nie grasz to o tym nie wiesz, proste. Ale nie musisz od razu hejtować ludzi, którzy w to grają regularnie :-D masz ból dupy i tyle :mrgreen:

Ruchacz_Dmuchacz

2013-11-23, 00:04
Tak na prawdę ta cała fifa, promocja, dynamika i zmiany gówno mnie interesują. Chciałem tylko zobaczyć waszą reakcje na obrażanie boga wirtualnej rozrywki. I kto tu ma ból dupy :amused: ?

Petrarka

2013-11-23, 00:09
r*chacz_Dmuchacz. Ultimate team- co roku 500 zl. wpada na sprzedawaniu monet an allegro ;)

krzysklin

2013-11-23, 02:03
r*chacz Dmuchacz - polecam odpalic fife07 dajmy na to i fife 14 na ps4. Nie ma roznicy? To graj dalej w 2007, ja tam za tydzien bede pykal w nextgen. A roznicy nie widzisz bo pewnie na pilce sie znasz jak wilk na gwiazdach. Z roku na rok gra jest bardziej realna oprocz uaktulnionych skladow i zmienionego menu. Wiem bo gram w kazda czesc od fifa98. Ja na ten przyklad nie przepadam za NBA, ale nie mowie, ze NBA 2k14 to kijowa gra tylko zostawiam ocene koneserom.

crashers

2013-11-23, 02:17
r*chacz_Dmuchacz napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem fenomenu fify, przecież EA równo rżnie was w dupska wypuszczając co roku praktycznie tę samą grę, tylko że ze zmienionymi pierdółkami, takimi jak inne menu, inne tło muzyczne i przemieszane składy. Bawcie się dobrze naiwni idioci.



Pewnie zwolennik PES'a - powiem tyle, FIFA może i wypuszcza co roku tą samą "grę" ale w przeciwieństwie do PES'a możemy tam znaleźć prawdziwe nazwiska graczy, klubów i lig, a biednej KONAMI nie stać na wykupienie licencji - szkoda bo PES ładnie wygląda i gdyby się trochę KONAMI postarało to zmiażdżyli by EA i jej FIFE.
Pozdro dla kumatych
A ty r*chacz wex mi powiedz co to jest "tło muzyczne" - bo nigdzie tego nie idzie znaleźć, chyba że w PES'ie.
A i jeszcze dla sprostowania, jak myślisz mieli wypuścić FIFE 14 ze składami z 2000roku? Albo z menu z 96?
:D zastanów się

slooikk

2013-11-23, 03:11
@'r*chacz Dmuchacz' słucham? Widzę od razu, że jesteś fanem PES'a. Grałeś w 12? Później w 13 i skończyłeś może teraz na 14? Nie zauważasz na prawdę zmiany 12->13 Nowy system odbioru piłki, dryblingu oraz mniej więcej podań? 13->14 Nowy totalnie system strzałów, podań, myślenia piłkarzy?

Skończ hejtować publicznie Fife, zajmij się PES'em skoro jest ona taka zła i dyma nas w dupala.

kamilchw

2013-11-23, 08:43
Grałem w fify praktycznie od wersji 06 i na prawdę w każdej wersji się coś zmienia. Jest jedno "ale", żadnej nie kupiłem :)

LikeThis

2013-11-23, 09:12
Tak żeby pobudzić temat :
Nie lubie Bagińskiego bo jest wielu lepszych grafików poza tym ni radzi on sobie z dynamiką twarzy . Bujah , kto był na targach graficznych w Poznaniu 2013 ten wie? :-)