18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama dzwignią handlu

Didi666 • 2013-09-06, 19:13
Nic dodać nic ująć, trzeba przyznać ze ma żyłkę sprzedawcy :)

zwirz13

2013-09-06, 19:39
i pewnie jeszcze mu petarde oj***ła :D

Rocky_V8

2013-09-06, 19:58
@up Byłem ciekaw czy ktoś to napisze

Vinewood

2013-09-06, 20:04
o k***a kogo podnieca Renault Laguna :c

~zsakuł

2013-09-06, 20:30
@up no mogą ryby się laguną podniecać. i turyści też zarówno także

Kantinflas

2013-09-06, 20:48
Rozpie**alaja mnie te ceny aut w Polsce, takie auta w Angli sa po 2.5 - 3 tysiace zlotych gdzie tu jakas logika. Wiem ze kierownica nie po tej stronie, ale nie z tego powodu auta w Anglii sa tansze. I to angielska cena od handlarza, prywatnie pewnie jeszcze taniej by znalazl.

Sapphiron

2013-09-06, 20:49
Marna kopia Mirka Sprzedawcy Samochodów...

bloodwar

2013-09-06, 21:26
@Kantinflas - bo w Anglii podatek (czy ubezpieczenie - nie pamiętam dokładnie) za taki stary samochód wynosi często po 1000 i wiecej funtów rocznie, więc bardziej opłaca się go sprzedać za grosze i kupić nowy, tańszy w ubezpieczeniu samochód z salonu, przeważnie lepiej wyposażony i mniej awaryjny. A złomowanie kosztuje 300 funtów, więc każda cena równa do tego poziomu A np. w Holandii podatek za samochód z silnikiem diesla jest bardzo wysoki więc używane samochody takie są znacznie tańsze niż benzyniaki (a też i bardziej zajechane bo nikt nie kupuje diesla żeby jeździć 10 kilo dziennie do pracy bo mu się to w życiu nie skalkuluje więc przebiegi rzędu 300-400 tysięcy w kraju, który można przejechać od granicy do granicy w 2 godziny nie robią na nikim wielkiego wrażenia)

KrisCFC

2013-09-07, 01:16
Aha, fajnie...

MG42

2013-09-07, 10:20
tiiiiiiiiiiiiaa a papieros był z wąsem

straatveger

2013-09-07, 10:27
Lagun 2.2 k***a kompletyny nie wypadł.

Elektronika siada masowo, do tego jebie się tam wszystko po koleji, kto kiedyś szukał auta ten wie jak to się jebie normalnie jak kółko ministantów na plebanii

:amused:

mIałem te lagune 5 minut normalnie KRÓLOWA LAWET !!
I się zaczęło…… pomijam już czujniki ciśnienia w oponach, które np po wjeździe na autostradę nie potrafiły ustalić jednej wspólnej wersji i miotały się, pokazując dziwne dane… ale problemy były znacznie głębiej….
Pamiętają państwo, takie urządzenie do wibromasażu, sprzedawane w telezakupach?
Ja otrzymałem to gratis – auto na biegu jałowym dziwnie wibrowało, wybijając przy tym plomby z zębów, niby jak za darmo nie ma co wybrzydzać, ale diagnoza była jednoznaczna – KOŁO DWUMASOWE.. bagatela 2400 PLN + 400 PLN robocizna… przekalkulowałem, że opłaca się to zrobić, gdyż dentysta bierze więcej :P
Odetchnąłem, auto przestało się wibrować, przyznam, ze nawet mi tego brakowało.. ale mój model był o wiele bardziej inteligentny niż przypuszczałem..
Pokonując często trasę Łódź-Warszawa, wiedziałem, że w okolicach Sochaczewa – podąża kilka patroli z wideorejestratorem – laguna okazała się przebiegła i zaczęła jednego dnia na tym odcinku puszczać ciemną chmurę z rury, by zatuszować numery rejestracyjne przed policją..
Przyznam się szczerze, że chyba wolałbym już ten mandat, diagnoza, byłą niczym wyrok – turbina ledwo zipie! 1500 PLN (regenerowana) + czyszczenie intercoolera 300 PLN + robocizna 700 PLN – tanio !!! Zapytacie się dlaczego nie wyczułem tego wcześniej?
Owszem, standardowym, objawem jest syczenie, ale w tym przypadku mam coś na swoje usprawiedliwienie, miałem zamontowaną jak na polskie warunki hiendową jednostkę kenwooda 2 dinn + głośniki cabasse… NIE SŁYSZAŁEM…
Po zrobieniu turbo jeszcze bardziej poczułem moc tego auta… 230 km/h, nie stanowiło dla tego auta najmniejszego problemu..
Uwaga… przez 1 miesiąc (słownie: miesiąc) nic się nie działo, aż zaczęło coś dziwnie jęczeć przy ruszaniu, znajomy doktor motoryzacji – mój mechanik, spojrzał na to auto i powiedział „ale k… te skrzynie biegów są mało wytrzymałe” już nie chcę podsumowywać kosztów.. ale uogólniając przez rok jazdy w serwisie zostawiłem spokojnie 8-9 tyś PLN na rzeczy nie zwiazane z podstawową eksploatacją…
Na pocieszenie mechanik przyznał : „masz farta, że korba nie wyszła Ci bokiem” – podobno to częsta przywara tych aut..

cojestt

2013-09-07, 10:31
straatveger napisał/a:

Lagun 2.2 k***a kompletyny nie wypadł.

Elektronika siada masowo, do tego jebie się tam wszystko po koleji, kto kiedyś szukał auta ten wie jak to się jebie normalnie jak kółko ministantów na plebanii

...



A to nie tyczy się każdych Francuskich aut :lol:

Aksal

2013-09-07, 10:32
Mam sąsiada, który kupił taką Lagunę za 21 tysięcy z tego co pamiętam, a jakoś ok 2 lata później sprzedał za niecałe 4, interes życia normalnie :D

leewang

2013-09-07, 10:33
Tutaj oryginał tekstu


V6Terapeuta

2013-09-07, 10:48
kazdy wlasciciel laguny to nalogowy palacz... w koncu krolowa lawet :]

chociaz jak mialem alfe 166 spyder to bylo gorzej......