18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama dzwignią handlu

Didi666 • 2013-09-06, 19:13
Nic dodać nic ująć, trzeba przyznać ze ma żyłkę sprzedawcy :)

Aksal

2013-09-07, 12:11
V6Terapeuta napisał/a:

chociaz jak mialem alfe 166 spyder to bylo gorzej......



Że niby co k***a miałeś? :shock:

LuzaQ

2013-09-07, 12:59
Aksal napisał/a:



Że niby co k***a miałeś? :shock:


Miał alfe 166 spyder, przecież jest napisane :chomik:

kuszyna1992

2013-09-07, 14:54
straatveger napisał/a:

Lagun 2.2 k***a kompletyny nie wypadł.

Elektronika siada masowo, do tego jebie się tam wszystko po koleji, kto kiedyś szukał auta ten wie jak to się jebie normalnie jak kółko ministantów na plebanii

:amused:

mIałem te lagune 5 minut normalnie KRÓLOWA LAWET !!
I się zaczęło…… pomijam już czujniki ciśnienia w oponach, które np po wjeździe na autostradę nie potrafiły ustalić jednej wspólnej wersji i miotały się, pokazując dziwne dane… ale problemy były znacznie głębiej….
Pamiętają państwo, takie urządzenie do wibromasażu, sprzedawane w telezakupach?
Ja otrzymałem to gratis – auto na biegu jałowym dziwnie wibrowało, wybijając przy tym plomby z zębów, niby jak za darmo nie ma co wybrzydzać, ale diagnoza była jednoznaczna – KOŁO DWUMASOWE.. bagatela 2400 PLN + 400 PLN robocizna… przekalkulowałem, że opłaca się to zrobić, gdyż dentysta bierze więcej :P
Odetchnąłem, auto przestało się wibrować, przyznam, ze nawet mi tego brakowało.. ale mój model był o wiele bardziej inteligentny niż przypuszczałem..
Pokonując często trasę Łódź-Warszawa, wiedziałem, że w okolicach Sochaczewa – podąża kilka patroli z wideorejestratorem – laguna okazała się przebiegła i zaczęła jednego dnia na tym odcinku puszczać ciemną chmurę z rury, by zatuszować numery rejestracyjne przed policją..
Przyznam się szczerze, że chyba wolałbym już ten mandat, diagnoza, byłą niczym wyrok – turbina ledwo zipie! 1500 PLN (regenerowana) + czyszczenie intercoolera 300 PLN + robocizna 700 PLN – tanio !!! Zapytacie się dlaczego nie wyczułem tego wcześniej?
Owszem, standardowym, objawem jest syczenie, ale w tym przypadku mam coś na swoje usprawiedliwienie, miałem zamontowaną jak na polskie warunki hiendową jednostkę kenwooda 2 dinn + głośniki cabasse… NIE SŁYSZAŁEM…
Po zrobieniu turbo jeszcze bardziej poczułem moc tego auta… 230 km/h, nie stanowiło dla tego auta najmniejszego problemu..
Uwaga… przez 1 miesiąc (słownie: miesiąc) nic się nie działo, aż zaczęło coś dziwnie jęczeć przy ruszaniu, znajomy doktor motoryzacji – mój mechanik, spojrzał na to auto i powiedział „ale k… te skrzynie biegów są mało wytrzymałe” już nie chcę podsumowywać kosztów.. ale uogólniając przez rok jazdy w serwisie zostawiłem spokojnie 8-9 tyś PLN na rzeczy nie zwiazane z podstawową eksploatacją…
Na pocieszenie mechanik przyznał : „masz farta, że korba nie wyszła Ci bokiem” – podobno to częsta przywara tych aut..



oki :) ale porusz temat że był to diesel :) zapraszam do benzyniaka :) zgodzę się z jednym, że jak jej odwali to choinka się robi na desce rozdzielczej, wszystkie diody świecą, czujniki ciśnienia lipton, jednakże, zawieszenie, silnik, nadwozie w wersji benzynowej jest bez zarzutu .. dzięki właśnie takim ludziom jak Ty można kupić dobrze wyposażone autko. tak, jestem posiadaczem laguny II, 2004 , benzyna 2.0, nie narzekam, nie naprawiałem niczego poza normalnymi wizytami na wymiane oleju i opon. każdy "miszcz" wie że nie kupuje się Laguny w Dieslu (choć te po lifcie czyli 0d 2007 roku są lepsze np. od passata b6 - poczytaj).

nie każdy francuz jest taki zły, trzeba dobrze poszukać i nie kupować auta w polsce , które są po prostu kręcone :)

MrSnippy

2013-09-07, 15:35
Moi rodzice mają taką lagune 2 lata i nic sie nie psuje, jak sie dba to sie ma ;)

So...........us

2013-09-07, 20:11
Laguna. Królowa lawet

adiemus36

2013-09-07, 23:08
@up Jeździłeś lamusie czy tylko przytaczasz komentarze z góry i posiadaczy Golfa 3 ?

Mam Lagunę II, samochód jak na swoje pieniądze oferuje dużo więcej niż jego konkurencja w tej samej klasie.

Psuje się elektronika ? k***a, wsadź więcej tub, głosników od ruskich, odmontuj czytnik kart, wsadzaj żarówki z biedronki "bo tańsze" to na pewno będzie Ci chodziła. O auto trzeba dbać, ale k***a polaczki jeszcze do tego nie dojrzały.

pietrucha

2013-09-09, 00:26
@up
a dostałeś ty kiedy kopa w ryj za tych "polaczków" ?

So...........us

2013-09-12, 14:10
adiemus36 napisał/a:

@up Jeździłeś lamusie czy tylko przytaczasz komentarze z góry i posiadaczy Golfa 3 ?

Mam Lagunę II, samochód jak na swoje pieniądze oferuje dużo więcej niż jego konkurencja w tej samej klasie.

Psuje się elektronika ? k***a, wsadź więcej tub, głosników od ruskich, odmontuj czytnik kart, wsadzaj żarówki z biedronki "bo tańsze" to na pewno będzie Ci chodziła. O auto trzeba dbać, ale k***a polaczki jeszcze do tego nie dojrzały.



To było z mojej strony zwykłe niepoważne droczenie się. Mam clio II. Nie zmieniałem w niej nic prócz kołpaków.

Nie wiem skąd w Tobie tyle żółci. Ale radzę to zacząć leczyć.

No i uber polaczek się znalazł. Nie wiem jak Ty, ale ja osobiście czuję się Polakiem.

Pozdro