18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Redaktor wyśmiał posła

lllll • 2011-05-12, 22:04
Wyśmiał posła z PO, ojej.



[ Komentarz dodany przez: angel: 2011-05-12, 23:08 ]
tagi poprawione

Jeszua

2011-05-13, 11:04
@pancerek pie**olisz synek , ich (posłów , senatorów i to całe gówno ) trzeba gnoić , bo to ostatnie gówno , które ciebie , mnie twoją matkę twojego ojca mają w dupie liczy się tylko to ile zdążą ukraść przez kadencje , więc dobrze zrobił pan redaktor że pokazał mu gdzie jest jego miejsce od samego początku , ...

Tomor666

2011-05-13, 11:05
Chyba kocham superstacje... robią sobie jaja z durnych polityków...którzy myślą, że są ważni....a klepją tylko wystukane formułki... które nie mają żadnego znaczenia...tzn gówno znaczą. Btw Jest to jedyna stacja gdzie Korwinek może się swobodnie wypowiadać.

Vzam

2011-05-13, 11:09
Ale o co chodzi? Jakiś pierdzielony dziennikarzyna, który nie ma nic do powiedzenia, zaczął się brechtać jak potłuczony. Rewela.

ValvePlsFix

2011-05-13, 12:14
Piwo dla Pana Redaktora :D

@Tomor666 co znaczy "klepjać" ?

MrPink

2011-05-13, 12:17
pancerek napisał/a:

Superstacja to taki telewizyjny tabloid... Poza paroma programami ofc. A ten typ po prostu zachował się w tym wywiadzie jak totalny cham. Ja rozumiem, że można prowadzić rozmowę w żartobliwym, luźnym stylu, ale to co gościu zrobił, jak dla mnie przekroczyło granice dobrego smaku.

Gdyby ktoś do mnie osobiście takie klamstwa walił jak ten polityk to bym też tak z niego szydził ;]

meszamorum

2011-05-13, 12:27
Tak, tylko że w Polsce autostrady są nawet 10 razy droższe za kilometr niż w Niemczech czy Czechach. Więc chwalenie się tym, że wydaje się 80 000 000 zł na drogi, które de facto "warte" są ułamek tej kwoty to powód do wstydu - że się dali koncertowo wyr*chać w dupsko (a w zasadzie to nie oni siebie tylko oni nas) , a nie do dumy.

Kadoon

2011-05-13, 12:43
Niezły zjeb z tego redaktora.

Gienek2

2011-05-13, 13:10
pancerek napisał/a:

Superstacja to taki telewizyjny tabloid... Poza paroma programami ofc. A ten typ po prostu zachował się w tym wywiadzie jak totalny cham. Ja rozumiem, że można prowadzić rozmowę w żartobliwym, luźnym stylu, ale to co gościu zrobił, jak dla mnie przekroczyło granice dobrego smaku.



a prowadzona polityka i takie odpowiedzi ze strony posłą nie przekraczają granice dobrego smaku? jako podatnicy jesteśmy robieni w jedno wielki H, te drogi do niczego się nie nadają, to są jednosezonówki które niebawem będą zajebiście płatne. i ten pajac poseł mówi z taką powagą oraz zaangażowaniem? polityka nigdy nie idzie w parze z dobrym smakiem więc zachownie dziennikarzy wobec polityków również powinno być nie poważne.

buba0

2011-05-13, 14:19
k***a jak w Holandii siedzialem to droge tak na oko 3km wyremontowali w 3-4 dni. W Polsce zajmuje im to kolo pol roku -.-

lukaszlew77

2011-05-13, 17:14
Prostak. W niektórych sytuacjach po prostu trzeba umieć się zachować. Ironiczna odpowiedź OK, złośliwa riposta też, ale nie taki chamski brecht. Ten poseł to też jakaś p*zda, powinien wyjść, albo pocisnąć mu.

suckinsyn

2011-05-13, 17:15
buba0 napisał/a:

k***a jak w Holandii siedzialem to droge tak na oko 3km wyremontowali w 3-4 dni. W Polsce zajmuje im to kolo pol roku -.-


pie**olenie.
Mikołowską w Katowicach polacy odj***li w dwa tygodnie od czystej gleby po sam asfalt - spory kawałek drogi, na której ciągle trwał ruch - zapie**alali noc i dzień, bo firma, która się tym zajmowała dostała niezły profit za czas realizacji. Kto mieszka w Katowicach wie w jakim wszyscy byli szoku.

Możemy zapie**alać szybciej, niż te krótkoch*jne japońce o ile sowicie nam za to płacą.

Muffin

2011-05-13, 17:18
Wszystkie polityki to w dupsko pchać i przed Ruchem Poparcia Palikota klękać!

masabitumiczna

2011-05-13, 17:27
Dziennikarz to pała i tyle, udawany brecht dla mnie jest szczytem głupoty...
te 80 000 000 to jest łącznie ze wszystkimi mostami, węzłami komunikacyjnymi itp...
więc nie pie**olić, że dużo za kilometr. pie**olicie, że to źle, że robią drogi, a jakby nie robili to byście pie**olili, że nie robią...

czarny665

2011-05-13, 17:28
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Jak nad może leciałem autostradą całe 40 km/h to stwierdzam: podnieśli prędkość że uuu pewnie teraz lecą 45 km/h


Moze i leciales nad MORZE... wez sie najpierw czleniu za ortografie a potem sobie filozuj do woli .

Raven Trismegistos

2011-05-13, 17:38
Słuchajcie. nie znoszę tego PO ścierwa absolutnie. Jednak jako dziennikarz, wiem, czym jest etyka zawodowa, którą ten osobnik wyraźnie łamał. Ja rozumiem chęć wyśmiania bzdetnej gadki w wykonaniu tego POsła, ale śmiech dla śmiechu, bezmyślna szydera, ryki i dogadywanie jest tak prymitywne, że żal dupę ściska. Nie tak powinien zachować się dziennikarz.