18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Recenzje GTA V

Alien_12 • 2013-09-19, 18:04
Rockstar, twórcy GTA V, powiedzieli, że bardzo ich cieszy ponad 2000 pozytywnych recenzji, jakie otrzymali w e-mailach z Polski.
- To niesamowite - powiedział przedstawiciel firmy - według wyników sprzedaży sprzedaliśmy tam tylko 3 kopie gry... :-o

Trimeresurus

2013-09-20, 01:36
Dla rozpiździelu kupujesz? Człeku... God of War III polecam... a nie jakieś gta :P

Okata

2013-09-20, 07:06
ja pier*ole -.- jak można kupić grę, w której po 8h gry jestes już na 22% ukończenia gry. Za taki hajs oczekuje gry która porwie mnie na kilka tygodni, Pamietaj ze GTA glowny watek to okolo 65-75% ;/ Tak wiec... za 2 stowki kupic gre na max 5 dni.. hu***wy biznes

tyle ode mnie

Do tego, kupiliscie gr ktora nie oferuje wszystkiego, nawet multi jeszcze nie uruchomili, a nie zdziwilbym sie gdyby kazali wam jeszcze za to placic... albo jakies DCL wjeb**li

Zarentha

2013-09-20, 11:06
Trimeresurus napisał/a:

Dla rozpiździelu kupujesz? Człeku... God of War III polecam... a nie jakieś gta :P



Rozjeżdżanie ludzi samochodem bardziej mnie bawi. ;)

blendziooh

2013-09-20, 15:06
Okata napisał/a:

ja pier*ole -.- jak można kupić grę, w której po 8h gry jestes już na 22% ukończenia gry. Za taki hajs oczekuje gry która porwie mnie na kilka tygodni, Pamietaj ze GTA glowny watek to okolo 65-75% ;/ Tak wiec... za 2 stowki kupic gre na max 5 dni.. hu***wy biznes

tyle ode mnie

Do tego, kupiliscie gr ktora nie oferuje wszystkiego, nawet multi jeszcze nie uruchomili, a nie zdziwilbym sie gdyby kazali wam jeszcze za to placic... albo jakies DCL wjeb**li



Znajomy kupił za 220 w media markt i wraz z kodem na sterowiec dostał do multi, jest ono przypisane do płyty.
Co do reszty się zgadzam, gdybym miał porównać bf3 do jakiegokolwiek gta, to więcej miałem z battlefielda - odblokowywanie perków w pojazdach, zdobywanie leveli i broni nowych itp.
Nie zapominajmy również o pewnej ważnej kwesti - w USA gta 5 kosztuje 60 dolców, w uk 40 dolców, w Niemczech 50 euro.
Gdyby nie nasze poj***ne prawo podatkowe to pewnie też mielibyśmy gta 5 na konsole za 60 zł, ale niestety jest inaczej.
Jeżeli zarabiamy w złotówkach a płacimy w euro, to nie ma ch*ja, żeby było fajnie.

Marbax

2013-09-20, 16:55
To było by nawet i śmieszne, ale tak z 10 lat temu. Nie znam już nikogo kto się bawi w piraty.

jefff

2013-09-20, 22:12
soban2100 napisał/a:

w USA gta 5 kosztuje 60 dolców, w uk 40 dolców, w Niemczech 50 euro.



W UK mają dolce?? :shock:

Jixxufi

2013-09-20, 22:21
Okata napisał/a:

ja pier*ole -.- jak można kupić grę, w której po 8h gry jestes już na 22% ukończenia gry. Za taki hajs oczekuje gry która porwie mnie na kilka tygodni, Pamietaj ze GTA glowny watek to okolo 65-75% ;/ Tak wiec... za 2 stowki kupic gre na max 5 dni.. hu***wy biznes

tyle ode mnie

Do tego, kupiliscie gr ktora nie oferuje wszystkiego, nawet multi jeszcze nie uruchomili, a nie zdziwilbym sie gdyby kazali wam jeszcze za to placic... albo jakies DCL wjeb**li



Główny wątek to 65% gry masz rację, pozostałe % to eksplorowanie świata, rozjeżdżanie ludzi, latania samolotem itd :)

blendziooh

2013-09-20, 23:40
jefff napisał/a:



W UK mają dolce?? :shock:



Zamyśliłem się, chyba się domyśliłeś o tym, że się pomyliłem?