18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Recenzje GTA V

Alien_12 • 2013-09-19, 18:04
Rockstar, twórcy GTA V, powiedzieli, że bardzo ich cieszy ponad 2000 pozytywnych recenzji, jakie otrzymali w e-mailach z Polski.
- To niesamowite - powiedział przedstawiciel firmy - według wyników sprzedaży sprzedaliśmy tam tylko 3 kopie gry... :-o

Majozen

2013-09-19, 20:34
Kiszka340 napisał/a:


Co taki j***ny cygan może wiedzieć, siedzę na sadolu kilka lat, więc stul p*zdę i żyj dalej póki możesz.




KMD

2013-09-19, 20:44
Przeszedłem już 22% tego cuda :)
Ale jak by wyszło na pc to bym ściągnął :D I ściągnę jak wyjdzie ofc

blendziooh

2013-09-19, 20:56
GTA 5 jest przereklamowane, wszyscy się jarali, bo pamiętali, jak cudnie grało im się kiedyś, jak wyszła seria GTA. Gdyby nigdy nie było GTA, a ta gra byłaby pierwszą tego typu, to recenzje byłyby typu "słabe", "ch*jowa fabuła". Swoją drogą, jak Polak wyda na grę na konsoli 200 zł to znajdźcie mi takiego, który powie, że jego zakup był taki sobie. Nikt tak nie powie, bo wydał swoje pieniądze, więc będzie chwalił. Nawet jak wiecie, że macie coś ch*jowego, ale kosztowało dużo to i tak powiecie, że to jest zajebiste.
Nie mówię oczywiście, że nie lubię serii GTA, ale fabularnie to ona leży. Jedziesz z miejsca na miejsce i to...tyle w sumie. Jak zagrałem w saints row 3 to nie było czasu na nudę, rozrywka była dosłownie na każdym etapie fabuły i widać, że twórcy rockstar wiele rzeczy zgapił.
Najbardziej rozpie**alają mnie youtuberzy, którzy na każdym kroku mówią: "jaka ta gra jest fajna, wszystko jest takie lepsze, takie fajniejsze, grafa taka lepsza, fabuła taka ciekawa, radar taki lepszy niż w czwórce".
Fajna gra, ale za grę na technologicznym przeżytku konsolowym 200 zł bym nie dał.

Majozen

2013-09-19, 21:05
soban2100, Zgadzam się z tobą. Grałem w tą grę 4 dni przed premierą i mogę tylko powiedzieć, że to jedno wielkie gówno, a ja zmarnowałem tylko 10zł na 2 płyty DVD DL. Fizyka tej gry jest gorsza niż w GTA IV, a błędów więcej niż w GTA SA i nie ma to jak rozbić samochód uderzając w siatkę do gry w tenisa. Nie warto kupować, przynajmniej na Xboxa. Jedyną nadzieją, jest to, że poprawią te błędy w wersji na PC.

Alien_12

2013-09-19, 21:08
Kiszka340 napisał/a:


Co taki j***ny cygan może wiedzieć, siedzę na sadolu kilka lat, więc stul p*zdę i żyj dalej póki możesz.


Łoooo, prawie jak groźba :amused:

Trimeresurus

2013-09-19, 21:22
@ Swoją drogą... Niech mi ktoś wyjaśni... co jest takiego super w tej serii? Ja wiem, że gusta są różne, mnie np. takie coś w ogóle nie jara, bo z mojego punktu widzenia to nudna gra, gdzie fabuła nie jest jakaś porywająca a świat gry nie wciąga. To jest taki ,,nasz świat" z możliwością zrobienia ,,pseudo-chaosu" (bo w końcu nie ma się wpływu na całą grę, tylko punktowo na grupkę postaci z gry, które się na celownik napatoczą), który się nudzi już przy drugim razie, no i misje typu ,,jedź tu, zabij tego, zwiej glinom". To jest mój punkt widzenia. Jeśli jest jakiś fan serii, który mi powie, co on takiego w tym widzi będę wdzięczny, bo chciałbym niektórych zrozumieć co nimi kieruje, że tak kochają tą serię.

Grycan

2013-09-19, 21:28
@soban2100

Jak kupię grę za swoją kasę, i stwierdzę, że jest niefajna, to będę na nią narzekał. Nawet wtedy gdy kupiłem.

Perhydrol

2013-09-19, 22:28
@up patrzę i oczom nie wierzę.. no ja pie**olę jak można się tak cieszyć z gry?

nygas232

2013-09-19, 23:31
@czeczen marketing, k***a, marketing....

Zielonek92

2013-09-19, 23:37
To prawda czy też wymyślane na kiblu ?

eXo^^

2013-09-19, 23:58
dajcie spokój, gra jest zajebista, pie**olicie jak potłuczeni zagorzali PC'towcy... Kupiłem konsolę ps3 z myślą tylko i wyłącznie o GTA 5 i nie żałuję, człowiek pracuje to może sobie pozwolić raz na kilka lat do ch*ja, odpie**olcie się od tego że przemysł pracuje. jak wyjdzie nowy numer playboya to też masa masturbatorów to kupi. Grę polecam nawet piratom.

Zarentha

2013-09-20, 00:22
Ja tam w GTA gram tylko dla jednego... Dla rozpie**olu. Dlatego jebie mnie to, że w czwórce jest tak mało rzeczy do roboty. Ważne, że można pojeździć i porozpie**alać. W piątce też nie mam zamiaru chodzić na jakieś j***ne tenisy(jak wyjdzie na PC), k***a proszę was. Chciałbym i umiał grać w tenisa to bym poszedł k***a na kort i zagrał w tenisa k***a jego mać.