18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pitko

2011-03-26, 20:53
metanol- trujący
etanol- nietrujący

o k***a. zawsze myślałem że metanol, jak i etanol jest trujący, z tym że różnią się właściwościami i dawką śmiertelną. No ale ja nie jestem takim zajebistym geniuszem jak ta genialna MtB, w której ludzie (i prowadzący) reprezentują poziom wiedzy 2 kl. pdst.

Reptile

2011-03-26, 21:27
dziaduuu napisał/a:

koles ktory siedzi i napie**ala do kamerki trzyma twoim zdanim zajebisty poziom...dzieci tez bedziesz k***a robil przez neta?


aha.
co powiesz o dziennikarzach, którzy napie**alaniem do kamery zarabiają na życie?
natomiast kabareciarze robią dzieci na scenie, a prezenterzy telewizyjni w studio podczas wieczornych wiadomości?
:idzwch*j:

Duath

2011-03-26, 23:58
Niekryty pewnie ma wyj***ne na to skoro potrafił sam siebie skrytykować .

PinkRose

2011-03-27, 12:08
kalo_gero napisał/a:

Tu nie chodzi o filmik,żeby ciągle było coś nowego i śmiesznego. Koleś do bólu udowadnia nam jak proste i niedouczone mamy społeczeństwo. Przeciętny respondent niestety jest kretynem i ignorantem nie znającym podstaw nauki. I tacy ludzie mają prawo wyborcze w tym kraju więc nie ma co się dziwić, że jest dziadostwo. Jaki pan taki kram.



Podaj mi związek pomiędzy znajomością pierwiastków chemicznych, znajomością wzorów matematycznych a głosem wyborczym w kraju. Za sensowne wytłumaczenie dostaniesz nagrodę w postaci statuetki "karnego ku*asa"

Oguem

2011-03-27, 15:43
Wypie**alac z sadistica z tym gownem... Krytyk przynajmniej nie musi reklamowac sie na innych stronach

lapps

2011-03-27, 16:25
niekryty krytyk to nedzna ciota. Czemu? Juz uzasadniam. Sciagnal pomysl od nostalgia critica probujac byc zabawny, tylko cos mu k***a nie wyszlo. Nostalgia critic ma przynajmniej zabawne komentarze i reakcje adekwatne do sytuacji. Podczas gdy niekryty ch*j jest sztywny jak kolacja u babci i suchy jak piasek na pustyni. Probuje sie wybic na patentach z zachodu(co ostatnio w polsce modne) robiac to przy okazji tak ch*jowo ze sie plakac chce(jak na polske przystalo)

voldemort

2011-03-27, 21:09
@lapps - to won za granice jak Ci sie nie podoba... i tam też pisz i czytaj skoro tu dla ciebie wszystko "ch*jowe", to po co tu wchodzisz, czytasz? Zapewne nadal bariera językowa stanowi dla Ciebie poważne wyzwanie..

Po komentarzach pod tym filmikiem widać od razu kto tu siedzi w gimnazjum, albo jest nikim i lubi się pienić.

W

2011-03-27, 22:37
@up, rozumiem, że właśnie przyznałeś się do "klikania" z gimnazjum.

Krytyk jest żałosny i dopie**ala się na siłę do sytuacji, które dla programu mtb jakoś zaskakująco hańbiące nie są. Zgodzę się, że mtb się już wyczerpało, program ma masę błędów merytorycznych, a czasami wygląda na reżyserowany. Jest jednak niezłą powtórką podstawowych informacji i czasem miło jest sprawdzić, czy pamiętamy nieużywane wiadomości z liceum.
Wracając do Krytyka, to ja nie jestem w stanie zrozumieć w którym miejscu ten koleś jest zabawny, czy nawet ironiczny. Robi uwagi albo oczywiste, albo "z dupy wzięte". Uważa się przez to za zajebistego wytykacza pomyłek, a momentami sam jest błędem. Plus niesamowicie irytująca maniera mówienia z wyższością debila brnącego we własne mylne przekonania i niewyjściowa facjata. To musi być bardzo nieszczęśliwy człowiek, jeśli spełnia się szukając dziury w całym na każdym kroku i upubliczniając to w internecie. (nie piszcie mi, że skoro typa nie lubię, to po co oglądam - widziałam 4, może 5 jego "krytyk")

lapps

2011-03-28, 00:43
@voldemort
A co ma sadistic do nedznych programow sciaganych z zagranicy? Nie wiedziales co napisac do zaczales pie**olic od rzeczy? Napisalem to tylko dlatego, ze mnie krew zalala jak zobaczylem filmik z tym pajacem jako "najlepszy post". Jak ci bariera jezykowa nie przeszkadza to sobie obejrzyj na przyklad:
http://www.youtube. com/watch?v=LYzLb0vTz9A albo
http://www.youtube. com/watch?v=SrUCpDl5ncg&feature=related
moze skumasz o co mi chodzi.(moze bo z kumaniem u ciebie nie za tego)
A i nie martw sie przy najblizszej okazji nie omieszkam stad wypie**olic, ale to raczej duzo nie pomoze w tym wypadku bo z zagranicy tez moge na tym forum pisac. Obojetne w jakim kraju bede siedzial. Nie przemyslales tego co?