18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nileppez

2011-03-25, 18:25
Mnie lekko wk***ia to całę MtB. Nie dość, że strasznie powtarzalne, to jeszcze ostro jebie fejkiem przynajmniej częściowo. W ogóle tego za bardzo nie rozumiem, śmianie się z ludzi z których większość zwyczajnie nie pamięta czegoś (nawet podstawowego) ze szkoły. I tak wole tych pytanych od tych pseudok***ainteligentów którzy myślą że są mądrzy bo znali odpowiedź na pytanie a ktoś nie.

Scarlet

2011-03-25, 18:34
żałośnie pojechali z niekrytym krytykiem, poniżej własnego poziomu.

NiedźwiedzioGłowy

2011-03-25, 18:58
Jejku jejku, jezus, jeee, yyyy... aaaa... ale, ale, ale... ten koleżka w okularkach z plecaczkiem przypomina mi zjeba imieniem Konieczko

Ad...........ol

2011-03-25, 20:37
Niekryty to zabawny i pomysłowy koleś, może trochę lanser. Tremiszewski zamiast powiedzieć co mu leży na wątrobie pluje żółcią, strzela sobie i MtB samobója.

ShogunRua

2011-03-25, 23:46
Widzieliście kiedyś bardziej żenującą odpowiedź ?

Spinają zady na niekrytego , a w dodatku beznadziejnie im ten "diss" wyszedł. Ogółem wdg mnie MTB to syf ...

Wendo napisał/a:

Może Krytyk reprezentuje nieco niski poziom, ale w porównaniu do odpowiedzi MTB to i tak nadal wysoko :)



Wdg mnie niekryty prezentuje zajebiście wysoki poziom.

Jeadong

2011-03-26, 00:23
Wendo napisał/a:

Może Krytyk reprezentuje nieco niski poziom, ale w porównaniu do odpowiedzi MTB to i tak nadal wysoko :)



To, że używa słów przeciętnego polaczka nie znaczy, że reprezentuje niski poziom. Po analizie filmów, które przedstawia w swoich filmikach można stwierdzić, że to w miarę wykształcony człowiek. Pojechał po MTB jak po innych produkcjach. Nie widzę tu nic osobistego, a żałosne MTB wzięło to do serca i na siłę stara się odegrać. Żałosne. W końcu to tematyka jego kanału.

Z tego co widzę to jest "mądrzejszy" niż Ci prowadzący z "gośćmi" razem wzięci. ch*j Wam w krzyż.

dziaduuu

2011-03-26, 00:23
ShogunRua napisał/a:


Wdg mnie niekryty prezentuje zajebiście wysoki poziom.



a weldug mnie jestes zj***ny...koles ktory siedzi i napie**ala do kamerki trzyma twoim zdanim zajebisty poziom...dzieci tez bedziesz k***a robil przez neta?

zbyla999

2011-03-26, 09:21
dobrze pocisną tego kube prowadzącego, browara mu!
i oby trzymał tak dalej

Phelot

2011-03-26, 11:05
Ta dziewczyna fajna - r*chałbym :)

kowal77

2011-03-26, 13:31
Krytyk opisał MTB satyrystycznie, szczerze mówiąc kompletnie mu to nie wyszło. MTB zwyzywało go od razu jako "skretyniałego" i zaczęła wymyślać jakieś bzdury przy pomocy faceta z LIMO. Zarówno MTB jak i LIMO straciło u mnie całkiem szacunek, dno i wodorosty. A co do Krytyka to przynajmniej ma pomysł na filmy, a że jeden filmik mu nie wyszedł...Zdarza się.

Sooya

2011-03-26, 14:32
Jak ktoś chce zrobić z prowadzącym wywiad to może się przejść do klubu bilardowego u7 w gdańsku na starówce. Typ stoi za barem :D :D :D :D

To...........h1

2011-03-26, 16:40
od kiedy to krytyk nabijał się z prowadzącego mtb? o_O widzę że coś nie łapiecie czegoś takiego jak żart, bardziej według mnie to zareklamował ten program, no ale przecież lepiej wyżalić taką sraczkę jak wasze marne komentarze jaki to krytyk jest "skretyniały" i ogólnie fe. mtb tak samo zaraz im w dupie zawrzało i musieli jakieś nieśmieszne bez polotu wyzwiska wypluć z siebie.

kalo_gero

2011-03-26, 17:18
Tu nie chodzi o filmik,żeby ciągle było coś nowego i śmiesznego. Koleś do bólu udowadnia nam jak proste i niedouczone mamy społeczeństwo. Przeciętny respondent niestety jest kretynem i ignorantem nie znającym podstaw nauki. I tacy ludzie mają prawo wyborcze w tym kraju więc nie ma co się dziwić, że jest dziadostwo. Jaki pan taki kram.

Ruszka

2011-03-26, 18:48
@dziaduu

O ile on siedzi i coś z tego ma (fanów, kasę), to ty też siedzisz i marudzisz, a nic z tego nie masz ; /

Colossus

2011-03-26, 20:07
dziaduuu napisał/a:




to ze ktos ma lumpeks nie wyklucza go z bycia frajerem...a po za tym dla mnie jest on zj***ny i ma krzywy ryj



Pokaż swoją mordę.