18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Reakcja McDonald's na wieść o romach w lokalu.

Curvatura • 2013-11-20, 01:31
Ot krótka historia, czasem jadam na mieście, i w mniej więcej 50% przypadków w centrum Kielc byłem zachęcany przez jakichś ciemnoskórych niziołków, do podzielenia się z nimi swoim dochodem. Nie muszę chyba mówić, że ich widok nie wpływa zadobrze na apetyt. Muszę powiedzieć, że reaguje na tych ziomów dość ostro, zwyczajnie drąc na nich ryja, i zwykle nie pozostają mi dłużni. Część nawet jakby mnie omija, z wyjątkiem jednego upierdliwca, który upodobał sobie McDonalda przy Sienkiewce. ch*j z ludźmi którzy dają mu kasę, niech sponsorują mafię, jeśłi im to odpowiada, ja postanowiłem przynajmniej podjąć próbę uprzykszenia kolesiowi życia (i przy okazji chyba pracownikom, no ale ch*j, niech pilnują lokalu).
Zgłosiłem sprawę przez formularz kontaktowy, i choć na to nie liczyłem, dostałem odpowiedź.

Cytat:

Szanowny Panie,

Dziękujemy za podzielenie się informacjami na temat restauracji McDonald's.

Opisana sprawa została skierowana do kierownika restauracji w Kielcach.

We wszystkich naszych restauracjach stawiamy na profesjonalizm naszego personelu oraz bezpieczeństwo i zadowolenie naszych gości.

Dlatego też zostanie przeprowadzona rozmowa z pracownikami w celu przypomnienia zasad obowiązujących w naszych restauracjach.

O zaistniałym zdarzeniu został poinformowany również konsultant operacyjny, który z ramienia korporacji monitoruje prawidłowe działanie restauracji.


Managerowie widząc nagabywanie ze strony tego typu osób powinni zareagować wzywając ochronę lub policję.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za podzielenie się uwagami, dzięki którym możemy monitorować prawidłowe funkcjonowanie naszych restauracji.

Oczywiście w imieniu firmy McDonald's chciałabym gorąco przeprosić za dyskomfort podczas wizyty w naszym lokalu.

Mam również nadzieję, że pozostanie Pan naszym stałym gościem.

Serdecznie do tego zachęcam.



Z poważaniem,


McDonald's Polska



Mam nadzieję, że to nie czystko pokazowy email, i faktycznie coś się zmieni. Myśle, że każdy metr kwadratowy, na którym nie będą mogli naciągać naiwniaków się liczy. Może powinniśmy hurtowo zgłaszać takie sprawy do właścicieli lokali? Obsługa reaguje opieszale,albo wcale, ale właściciele raczej nie będą tolerowali pseudo-żebraków.

Na razie zostawiam wam link dostrony kontaktowej maka http://www.mcdonalds.pl/o-mcdonalds/dane-kontaktowe/

Jak kogoś dupa boli z powodu tego tematu, niech sobie wetrze maść. Napisałem co mi leżało na duszy, dziękuje, dobranoc...

Moda na dopiski maczkiem pod postami mnie wkórwia

joystik1337

2013-11-20, 01:57
Prawidłowa, obywatelska postawa. Niech żrą gruz.

606

2013-11-20, 01:59
Sieciówka sieciówką, mają kasę to nawet by sobie poradzili w razie faktycznych problemów.
Ale jakiś mały lokal jak się postawi gruzom to potraci szyby/krzesełka.
Wiadomo, że później w odwecie niejeden gruz straci swój dom z blachy i tektury, ale większość właścicieli woli stracić klienta niż kilka tysięcy.

Oczywiście twoja obywatelska postawa jak i reakcja Mc'D zasługuje na piwo. Daj znać czy coś się zmieni w ciągu miesiąca.

Zarammoth

2013-11-20, 02:16
Kolega z mojego miasta widzę. Fakt, na Sienkiewce się rozstawiły gnoje nieźle. U góry młode knypki w dresach, pośrodku wróżki, a bliżej dworca udający kaleki i mątwy z dziećmi.

Znowu przy Paderewskiego żebraki, ale już nie cyganie. Jakby chcieli pożebrać w lepszych warunkach i nie wk***iając ogółu ludzi na ulicach mogli zostać księżmi.

Earl Grey

2013-11-20, 02:36
Mam trochę styczności z firmą McDonald's, choć tam nie pracuję.
Jedynymi osobami które na tym ucierpią są pracownicy.
Zaraz będzie dochodzenie, czyja zmiana, czemu nikt nie reagował, czemu nie została wezwana ochrona.. itd.
Oczywiście ktoś za to beknie, w najlepszym wypadku to będzie nagana, w najgorszym, zwolnienie z pracy.
Co do ochrony :ks_homer: goście są fenomenalni, nie mogą nic. Po przybyciu na miejsce(15-30min, zwykle jest po wszystkim) albo mają to w dupie, albo nie mogą nic zrobić poza wezwaniem policji. A żul przecież nic nikomu nie zrobił, może sobie śmierdzieć gdzie mu się podoba, to po co interweniować.
Firma jak większość firm w Polsce, kładzie nacisk na zysk, pracownika ma w dupie, a wierzcie mi, lekko nie mają. Wspomnę o zarobkach, są porównywalne z zasiłkiem. Trzeba być mocno zdesperowanym żeby tam pracować.

Fr...........ed

2013-11-20, 03:36
miałem taka sytuacje w Mielnie 2 lata temu, małe cyganidło ganiało z akordeonem i łamaną polszczyzną prosiło o kasiure na terenie lokalu gastronmicznego (czytaj knajpy), nikt z obsługi nie reagował, moj kraj...

bloodwar

2013-11-20, 08:33
Mój znajomek robił w McDonaldzie i mówi, że wszystko jest ok jeżeli żul-debil przychodzi i żebrze, wtedy wzywają policję/ochronę i ch*j, gościa nie ma. Gorzej jak się trafi żul-cwaniak, wtedy kupuje za 2 zł paczkę frytek, bierze paragon i cały dzień łazi z tą paczką i paragonem - korzysta z kibla, żebrze, śmierdzi etc a nie można go wygonić bo zgodnie z Kodeksem Handlowym właściciel lokalu gastronomicznego nie może wyprosić z niego klienta który nie skończył jeść zakupionego posiłku.

eligurf

2013-11-20, 08:53
Artykuł sponsorowany, co za syf.

Sam dzwoń na policję, albo wal w ryj wtedy sam zadzwoni. Powiedz, że napluł ci do żarcia, bo mu nie dałeś kasy i cię poniosło.

Ra...........it

2013-11-20, 09:59
Żresz mac-a zasługujesz na takich kolegów. macścierwo ma takie same wartosci odżywcze jak gruz.

stary rzuć to.

cys23

2013-11-20, 10:53
Wizytę w mcdonaldzie nzaywasz jadaniem na mieście?

ChybaTy1

2013-11-20, 11:50
Dostałeś chociaż bon na darmową kanapkę?

Roszp

2013-11-20, 11:58
cys23 napisał/a:

Wizytę w mcdonaldzie nzaywasz jadaniem na mieście?


Oho, mamy knypka który po zapie**oliście ciężkim dniu idzie do knajpy i zamawia eskalopki z indyka ze świeżym tymiankiem.
:idzwch*j:

meier

2013-11-20, 12:02
cys23 napisał/a:

Wizytę w mcdonaldzie nzaywasz jadaniem na mieście?



kazdy je gdzie lubi i mu smakuje, na ch*j sie przypie**alasz

danielesss

2013-11-20, 12:13
Frajerzyna jesteś nie masz co robić tylko pisać skargi na innych. pracowałem w mc i wiem jak to potem wygląda nagany, zwolnienia, degradacje. Tak to w korporacji jest

Po...........23

2013-11-20, 12:15
"ciemnoskórych niziołków"
Rozj***łeś system :D