18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratowanie zwierząt

Godomogo • 2013-08-12, 22:11
Widzicie sadole jacy dobrzy ludzie ?

(Tak wiem ,to nie kwejk)

Szukałem nie było. :kupa: [video]

pawel997402

2013-08-13, 11:40
kubasxd napisał/a:

Popłakałem się :(


wracaj na kwejka

Powell

2013-08-13, 11:45
@pawel997402

Po pierwsze murzyński dong ci w pysk ignorancie.
Po drugie ptak k***a nie wie co to jest zapalniczka, korek, pet i butelka i widząc jak coś takiego dryfuje po wodzie myśli, że to coś zjadliwego. Chyba nie jest dla ciebie szokiem to, że w morskim środowisku naturalnym NIE występują takie rzeczy a ptaki nie wyewoluowały na tyle by odróżnić od nich rybę, to wpie**alają co im pod dziób podpłynie. Nie wyewoluowały również ich żołądki, które NIE są w stanie strawić tych śmieci i zdychają na dość dużą skalę.

Proponuję ci ignoranciku pójść do najbliższego kiosku i kupić ostatniego focusa. Bodajże w tym numerze jest artykuł o morskich śmieciach. Wiesz, że prądy morskie sprowadzają to co ludzie zostawiają na plaży w jedno miejsce? Powstała już całkiem pokaźna wysepka.

Kiedy k***a ludzie zrozumieją, że nie są mieszkańcami tylko swojego miasta czy kraju ale też całej tej poj***nej planety?

Winacz

2013-08-13, 12:14
Prawie się popłakałem :) . Dobrze wiedzieć, że nawet na sadolu jest troche empatii.

pawel997402

2013-08-13, 12:38
Powell napisał/a:

@pawel997402

Po pierwsze murzyński dong ci w pysk ignorancie.
Po drugie ptak k***a nie wie co to jest zapalniczka, korek, pet i butelka i widząc jak coś takiego dryfuje po wodzie myśli, że to coś zjadliwego. Chyba nie jest dla ciebie szokiem to, że w morskim środowisku naturalnym NIE występują takie rzeczy a ptaki nie wyewoluowały na tyle by odróżnić od nich rybę, to wpie**alają co im pod dziób podpłynie. Nie wyewoluowały również ich żołądki, które NIE są w stanie strawić tych śmieci i zdychają na dość dużą skalę.

Proponuję ci ignoranciku pójść do najbliższego kiosku i kupić ostatniego focusa. Bodajże w tym numerze jest artykuł o morskich śmieciach. Wiesz, że prądy morskie sprowadzają to co ludzie zostawiają na plaży w jedno miejsce? Powstała już całkiem pokaźna wysepka.

Kiedy k***a ludzie zrozumieją, że nie są mieszkańcami tylko swojego miasta czy kraju ale też całej tej poj***nej planety?


Donga do pyska to najwyżej ty możesz dostać cwaniaczku,jesteśmy na sadisticu nie na demotywatorach czy kwejku więc k***a nie sraj żarem,a wstawiając takie filmiki czy zdjęcia jak w komentarzach i tak nic nie wskóracie,nie chodzi mi tylko o ten temat,ale ogólne podejście internautów do sprawy,jak jesteście takimi obrońcami zwierząt to weźcie k***a ruszcie dupę sprzed komputera i zróbcie coś w tym kierunku a nie płaczecie przed monitorem jak zwykłe cioty-biedne,głodne pieski w schronisku - jak wam ich szkoda to idźcie je weźcie ze schroniska do swoich domów czy nawet dokarmiajcie,bo 95% takiego pie**olenia zaczyna się i kończy przed monitorem

-Sparky Sharky-

2013-08-13, 12:57
@pawel997402

To nie chodzi o bycie obrońcą zwierząt. Spinanie dupy o węża, który wpie**ala biedną myszkę to jedna sprawa, zwierzę zabija inne zwierzę żeby przetrwać. Tak się składa, że człowiek jest obdarzony inteligencją a nie instynktem i hejtowanie ludzi znęcających się nad zwierzętami dla własnej radochy (no bo przecież nie musi przykładowo podpalać kotów żeby przeżyć) jest jak najbardziej właściwe. A Sadistic to portal przede wszystkim dla ludzi i taka odmiana, gdzie zwierzęta się ratuje, a nie katuje jest akceptowalna. Nie wiem, czy chcesz pokazać jak bardzo wyj***ne masz na takie rzeczy martwiąc się jedynie swoim tłustym dupskiem (no offense), czy hejtujesz dla zasady. Ja raz na jakiś czas lubię sobie obejrzeć akcje ratowania zwierząt, widocznie nie tylko ja, skoro trafiło to na główną. Jeżeli Tobie to się nie podoba, a masz do tego pełne prawo, to nie oglądaj i scrolluj dalej...

oozyxak0o

2013-08-13, 13:42
gówno video? Dzięki stary już wiem, żeby nie oglądać

eNeRgOo

2013-08-13, 18:09
-Sparky Sharky- napisał/a:

@pawel997402

(blablabla)Tak się składa, że człowiek jest obdarzony inteligencją a nie instynktem (blablabla)



Kolejny biolog, ewolucjonista i magister nauk przyrodniczych.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Instynkt

:fuck-off:

Isami

2013-08-13, 18:25
Spojrzałem na tytuł i byłem pewien, że w pierwszym filmiku wciągają liną ciapatego.
Ten portal zmienia myślenie...

-Sparky Sharky-

2013-08-13, 19:07
eNeRgOo napisał/a:


Kolejny biolog, ewolucjonista i magister nauk przyrodniczych.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Instynkt



Nigdy się za takiego nie uważałem. Info w linku ciekawe i pouczające, ale nie bardzo wiem czemu go wkleiłeś? Tak jakbym w swoim poprzednim poście próbował tłumaczyć definicję instynktu, a tego nie zrobiłem :)

@Edit, Dobra jakby się uparł to z mojego zdania można by wywnioskować, że człowiek nie posiada instynktu. Oczywiście ma, ale nie instynkt nim kieruje, tylko raczej logiczne myślenie, a u zwierząt to czysty instynkt. Jeżeli Ci o to chodziło, to masz racje i przyznaję się do błędu.

kaelem

2013-08-13, 20:41
Około 2 miesięcy temu, jeżdżąc w pracy, tak jeżdżąc w pracy, zajmuję się kolportażem m.in., o brzasku słońca zauważyłem na ulicy małego kotka. Miał zaropiałe oczy, wiedziałem ze zdechnie tam sam, więc wziąłem małego do auta i zawiozłem w kartonie ze szmatkami i jedzeniem pod drzwi kliniki zwierzęcej,która nota bene jest na mojej trasie, zostawiłem kartkę z tel. Pani do mnie zadzwoniła na drugi dzień i powiedziała, że zajmie się nim. Dwa dni temu jadąc w pracy, tak jadąc w pracy, pod kliniką biegał mały wyrostek z obróżką, to był Fart, bo tak go sobie nazwałem;)

De...........66

2013-08-13, 20:44
aż mnie przeszły ciary, wiara w ludzi odzyskana ;)

eNeRgOo

2013-08-13, 22:44
-Sparky Sharky- napisał/a:



(blablaba)

(blablabla) Oczywiście ma, ale nie instynkt nim kieruje, tylko raczej logiczne myślenie, a u zwierząt to czysty instynkt. (blablabla)



Niestety i tu się nie zgadzam. Instynkty nami kierują bardziej niż Tobie się to wydaje. Doskonale to widać gdy spojrzymy na popęd płciowy człowieka lub instynkt macierzyński u kobiet. Nawet gdy dzieje się krzywda komuś z naszego 'stada' (czyt. z grona rodziny/przyjaciół/znajomych) to nie wszyscy, ale pewnie większość stara się pomóc co też jest w większym lub mniejszym stopniu instynktem. Ale dobra, nie będę tutaj wywodów robić.
W skrócie:
Gdy czujesz się głodny, idziesz coś zjeść. Gdy czujesz pragnienie, idziesz się napić. Gdy czujesz zmęczenie, idziesz spać. Gdy jesteś napalony, idziesz r*chać. Gdy chcesz kupe, chyba wiadomo 8-)
No i wersja dla rodziców, pewnie każdy się ze mną zgodzi, że gdyby ktoś zrobił coś Waszemu dziecku, to gotowi jesteście zapie**olić gnoja :szczerbaty: .
Bardziej lub mniej możesz się starać je zatrzymać czy coś (w imię logicznego myślenia!!! ... i inteligencji !!! :jezdziec: )
ale pytanie, czy wyjdzie Ci to na zdrowie?
W każdym bądź razie zgadzam się z tym, że człowiek jest istotą rozwiniętą intelektualnie, ale nie należy zapominać, że jest zwierzęciem i to prawa natury decydują o nim, nie on sam.

panmorda

2013-08-13, 22:54
k***aRomantyk Ty jesteś wartościowy za to tak klnąc... Sam byś nasrał babci pod buta żeby się pośliznęła sądząc po Twoich wypowiedziach...
Płetwal błękitny czy tam narwal zrobił na mnie wrażenie... Piekne...

Powell

2013-08-13, 23:41
pawel997402 napisał/a:


Donga do pyska to najwyżej ty możesz dostać cwaniaczku,jesteśmy na sadisticu nie na demotywatorach czy kwejku więc k***a nie sraj żarem,a wstawiając takie filmiki czy zdjęcia jak w komentarzach i tak nic nie wskóracie,nie chodzi mi tylko o ten temat,ale ogólne podejście internautów do sprawy,jak jesteście takimi obrońcami zwierząt to weźcie k***a ruszcie dupę sprzed komputera i zróbcie coś w tym kierunku a nie płaczecie przed monitorem jak zwykłe cioty-biedne,głodne pieski w schronisku - jak wam ich szkoda to idźcie je weźcie ze schroniska do swoich domów czy nawet dokarmiajcie,bo 95% takiego pie**olenia zaczyna się i kończy przed monitorem



zajebista riposta z rodziny "chyba ty" geniuszu

Bronienie się kwejkowatymi tematami jest na takim samym poziomie jak uważanie się za ateistę i mówienie wierzącym że są debilami. Jak taki z ciebie sadysta to weź kija i nagraj jak tłuczesz pierwszego lepszego kota pod domem. Żarem srać będę dopóty, dopóki ludzie nie zrozumieją, że nic się nie zmieni na tym zj***nym świecie jeżeli nie zaczną działać jednostki takie jak na filmie. Z ruszaniem dupy koleżko też nie trafiłeś w "dziesiątkę" bo za każdym razem jak widzę bezdomne zwierze lub kogoś potrzebującego to zazwyczaj jako jedyny z otaczających mnie ludzi podejmuję jakieś kroki. Wszystkie moje psy są ze schronisk. Moja babcia opiekuje się psem, którego znalazłem wychudzonego w środku zimy. Jak była temperatura coś ponad 30 stopni i znalazłem psa szwendającego się bez opieki, bez namysłu kupiłem miskę, wodę i zadzwoniłem po miejskich. Nawet widząc jeża próbującego przejść przez ruchliwą ulicę wpie**alam się między jadące samochody i biorę go w gołe ręce (a kolce mają ostre jak sk***ysyn). Nie pie**ol też, że takie filmy są bezcelowe bo niektórym po prostu trzeba pokazać, że czasem trzeba się wyłamać z tej j***nej znieczulicy i podjąć jakieś kroki. Dla zwykłej satysfakcji, że robi się coś dobrego. A twój tok rozumowania nie różni się niczym od - "aaa... nie pójdę na głosowanie bo mój głos nic nie zmieni" - pomyślało pół Polski.