18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratowanie Psa

LucaBrasi • 2012-12-31, 09:18
Gościu ratuje psa na Kanale Królewskim.


luka100

2012-12-31, 11:23
ciekawe co na to sk***iele którzy porzucają psy w lasach etc. nie jeden dla człowieka tak by się nie poświęcił, brawo

kusy00

2012-12-31, 11:25
Pioootreeek ! Aaaa.... Szybko Piotrek biegiem do domu !
Hahahahahahaa k***a padłem na ryj ze śmiechu hahahahahaha

vass

2012-12-31, 11:26
RastaTrance napisał/a:

Vass*
W podpisie się pomyliłeś powinno być Popierd**lec


ch*ja się znasz mięczaku :-P
Do tego pies mu nawet nie podziękował ;-)

cannabis7777

2012-12-31, 11:26
Bohater. Co innego ratować jakiegoś pie**olca co nie ma mózgu i pcha się na lód, a co innego zwierze. Charakterny chłopaczyna.

stefan0987

2012-12-31, 11:31
2 lata temu też pies mi się tak zapadł. ratowałem w prawie identyczny sposób. szacunek dla tego gościa.

ProfessorHix

2012-12-31, 11:39
Dobrze, że można jeszcze znaleźć takich ludzi. Szacun!
Trzeba gębę zapamiętać bo dobrych ludzi jest bardzo niewielu.

FrasQs

2012-12-31, 11:51
I Niech ktoś napisze ze Jankesi są od nas mądrzejsi, u niech pewnie wszyscy wskoczyliby na lód powpadali, i byłby hard :)

Magnic

2012-12-31, 11:52
Dla gościa czysta a dla obu bab kaganiec i krótsze smycze aby się więcej z kuchni nie wydostawały bo ch*ja pomagają a tylko wiszczą jak poj***ne.

EdmundKemper

2012-12-31, 11:53
Jeżż napisał/a:

Kolo raczej grubokościsty a mimo to zadziałał - to jest bohater, lepszy nize nasi najemnicy na misjach (dla hejterów - ratuje życie a nie odbiera) Piwko dla odważnych



Najemnicy na misjach. Odbierają, a nie ratują życie. Hehe, dobre. Dla Twojej świadomości, to Oni odbieraniem życia ratują kilkakrotnie więcej istnień, a tutaj widać narażenie życia 3 osób dla jednego psa. Rachunek prosty. W każdym razie psa bym nigdy nie ratował. Podobno to zwierzęta mądrzejsze od ludzi to po jaki ch*j właził na zamarznięte jezioro?

nitrox89

2012-12-31, 11:58
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Najemnicy na misjach. Odbierają, a nie ratują życie. Hehe, dobre. Dla Twojej świadomości, to Oni odbieraniem życia ratują kilkakrotnie więcej istnień, a tutaj widać narażenie życia 3 osób dla jednego psa. Rachunek prosty. W każdym razie psa bym nigdy nie ratował. Podobno to zwierzęta mądrzejsze od ludzi to po jaki ch*j właził na zamarznięte jezioro?



Tępy jesteś czy tylko takiego udajesz? Twoim zdaniem "zabijanie" za grube pieniądze to jakaś forma bohaterstwa? Zwykli bandyci, a USA to sk***ysyny którzy potrafią tylko wojować poprzez kogoś i nie na swoim terenie.

Oby Ciebie ktoś zostawił kiedyś w takiej przerębli ku*asie złamany.

Crowell

2012-12-31, 12:16
fajną macie dyskusję jak zwykle offtop się zrobił ale mam jedno pytanie odnośnie filmu:
uratowali psa i zamiast go jakimś kocem owinąć i zabrać w ciepłe miejsce to go olali i uciekł do lasu? Jest duża szansa że po kilku minutach w wodzie gdzieś zdechł w ciągu kwadransa na tym śniegu.. i całe ratowanie w p*zdu ;<

a babie z gałęziami chyba się pomyliło ratowanie z rozpalaniem ogniska na lodzie.

uookie

2012-12-31, 12:22
też zawsze bierzecie dwie drabiny na spacer?

DrGreen

2012-12-31, 12:35
@Crowell - pies w 4 sekundy potrafi strzepać 90% wody ze swojego futra, więc....

Mnie bardziej zastanawia, czemu po prostu nie wzieli jakiegoś kilofa albo młotka i nie rozwalili więcej lodu, coby pies mógł podpłynąć bliżej.

mikarosek5

2012-12-31, 13:17
k***a uratował psa nie sp***olcie się ze szczęścia.

EdmundKemper

2012-12-31, 14:04
nitrox89 napisał/a:



Tępy jesteś czy tylko takiego udajesz? Twoim zdaniem "zabijanie" za grube pieniądze to jakaś forma bohaterstwa? Zwykli bandyci, a USA to sk***ysyny którzy potrafią tylko wojować poprzez kogoś i nie na swoim terenie.

Oby Ciebie ktoś zostawił kiedyś w takiej przerębli ku*asie złamany.



Ojej, nie denerwuj się już tak ;) Nazwałem kogoś bohaterem? Nie. Odniosłem się do USA? Nie. Grube pieniądze? Jak dla kogo. Zwykli bandyci? Zlikwidujmy taką instytucję więc jak wojsko. Pasuje? Nikt mnie nigdy nie zostawi w przerębli, bo nie będę takim debilem żeby chodzić po zamarzniętym ledwo jeziorze ;)