18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasistowski komentarz

cayman92 • 2011-02-22, 00:05
Komentarz jednego z członków Brytyjskiej Partii Narodowej.

Specjalnie dla nieuków zrobiłem tłumaczenie :lodowka:

I łączymy się tutaj, bieg na 100 m sprintem
Widzimy właśnie jak zawodnicy kucaja jak króliki,
Oo, parzcie celowo kopnął kamere!
a nie jednak to był tylko wypadek, przez chwile myślałem ze chce ją ukraść..
Swoją droga, widzimy jak chłopaki ustawiają się na linii
Większość z nich jest z Afryki, wiadomo że są lepszymi biegaczami bo są przyzwyczajeni do ścigania lwów i tygrysów
I zaraz powinni wystartowac... zaraz wystartują, już są gotowi
Potwierdzam to bez wątpienia
I ruszyli ! Ktoś wystrzelił pocisk z pistoletu aby pomyśleli jak by byli gonieni przez policjantów, patrzcie biegnie jak pocisk pewnie myśli ze na mecie czeka na niego nagroda w postaci skrzydełka kurczaka i arbuza, ale jednak nie.. jest dziki i wygrał, to niesamowite..
przebiegł przy bandzie bo myślał że jest tam biała kobieta z torebka.. ale nie już jest tutaj, cieszy się, brawa dla niego, nowy rekord świata.
Ooo, patrzcie jak grubas go dogania.. jest trzeci, o i czwarty, wszyscy są biali.. patrzcie
Oczywiście tłum się cieszy, widać białych ludzi (...)
Ooo! patrzcie zaraz uderzy kamere, uciekajcie z tamtąd..
A nie, tylko robił swój znak, więc w każdym razie brawa dla niego
Pocisk Saddama Husseina, teraz pójdziemy do kawiarni (...)
Do usłyszenia.

qrczaksmp

2011-02-22, 20:19
nie ma to jak ścigać tygrysa w afryce...

tadekmce

2011-02-22, 20:23
Już mnie wk***ia ta cała nagonka na "nieuków" nie znających angielskiego. Ludzie, zrozumcie, że nie każdemu angielski jest niezbędny do życia (póki co polski jest konstytucyjnie ustanowionym i oficjalnym językiem). Osobiście znam angielski, jednak ciągle nie rozumiem dyskredytowania ludzi którzy go nie znają bądź znają w mniejszym stopniu. To tak jakby umówić się i wyśmiewać ludzi nie znających języka i co więcej alfabetu rosyjskiego (rozwiewam wątpliwości- rosyjski też znam). Ja pie**ole- jeden świetnie liczy całki, inny doskonale zna historię a jeszcze inny wie co jakiś nacjonalistyczny popapraniec chrzani na antenie o murzynach po angielsku- gratulacje! Natomiast rozumiem szydzenie z tych, którzy nie władają dobrze polskim, choć są polakami- tj. zachowanie preferowane przeze mnie.

cayman92

2011-02-22, 20:50
Aby wszystko było jasne, mój przypis nie miał na celu wytykania kogoś żę nie zna angielskigo czy coś w tym stylu. Gdybym był obojętny to nawet bym nie spędził ani chwili na tłumaczenie tego filmiku, ale wiem że większość osób w Polsce nie zna angielskiego albo w ogóle nie jest nim zainteresowana, ale wk***iaja mnie ludzie którzy chca być mądzejsi niż sa i wytykaja jedno głupie nieporozumienie i robią z tego wielkie halo. Piszac "specjalnie dla nieuków.." miałem na myśli zachęcenie innych do uczenia się angielskiego, jako że jesteśmy na sadistic'u mam prawo napisać to w mniej życzliwy sposób.

kornelius22

2011-02-22, 22:00
a to przecież ściema! koment nagrany do zjebów ;) pie**oleni inteligenci ;)

Yahoo

2011-02-23, 08:14
Mam nadzieje, że stamtąd go zwolnią!!!
No i że zatrudni go jakaś polska stacja :D

Frontliner

2011-02-24, 22:55
k***a przecież od razu słychać ze dźwięk podstawiony