18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rapujący Ksiądz

McSzczery • 2013-09-29, 21:16
Przeglądam sobie facebooka, aż tu nagle...


Dla księdza krata browarów za pomysł, może taki przekaz trafi do młodych :)

/edit
Dla zainteresowanych:
https://www.facebook.com/KsiadzJakubBartczak - Profil księdza na fejsie. Można tam znaleźć informacje dotyczące jego płyty jak i pozostałe utwory, a nawet gościnne występy Księdza.

Kozioł.

2013-09-30, 00:04
Przynajmniej ma flow i jakieś przesłanie w przeciwieństwie do 99,99% polskich raperów.

M.ChObi

2013-09-30, 00:10
A będzie kawałek z Pikejem ?

Avallach

2013-09-30, 00:17
Niech o r*chaniu dzieci coś nawinie... keep it real!

le...........ce

2013-09-30, 00:36
grabuzzi napisał/a:

ogolnie spoko... nie lubie hip hopu ale jakos wpada nutka w ucho .. ale..... co z 'nie bedziesz wymawial imienia boga nadaremno'

... tak celowo napisalem boga z malej z faktu ze jestem ateista i mam to w dupie



Oh k***a, ale z Ciebie niepoprawny człowiek :facepalm2:
Zawsze mnie śmieszą tacy pozerzy jak Ty, co to muszą się obnosić z tym, że w boga nie wierzą. ch*j mnie jak i większość osób na tej stronie interesuje twoja wiara, czy też jej brak ;)

Kotek13

2013-09-30, 01:12
No nie wiem, jakoś średnio rap toleruje, ale pomysł spoko. Tylko boli mnie jedna rzecz. A mianowicie, że ja nie chodzę do kościoła i nie wierzę w Boga nie dlatego, że taka moda na osiedlu, tylko przez to, że przez całe życie spotkałem tylko 1 księdza, który poszedł do seminarium z powołania, a nie do pracy i to nie dlatego, że unikałem kościoła jak ognia. Niestety ten jeden ksiądz był mocno zaangażowany w życie swojej parafii i nie dużo czasu miałem okazje z nim spędzić. Gdyby kościół w Polsce nie zatrzymał się na średniowieczu, to jestem pewien, że młodych wierzących by było więcej. A tak to z dzieciństwa pozostał mi prosty schemat:
niedziela -> msza -> rzewne pieśni, o płaczu i lamencie + te same czytania, psalmy jak co roku + proboszcz czytający na kazaniu list, o tym jaka to kremacja jest zła
Jedyne co się zmieniło do średniowiecza w Polskim kościele to spolszczenie wszystkiego + śpiew smutnych pieśni, które nawet jak mają radosne przesłanie, to i tak mają smutną melodię. Podoba mi się inicjatywa tego księdza i życzę mu powodzenia w modernizacji wizerunku kościoła, tylko oby ci wszyscy katecheci w szkołach co tylko pie**olą głupoty o klepaniu pacierzy i powtarzaniu sobie przykazań, bo za to im płacą, się przekręcili i żeby seminaria się zapełniły wierzącymi w Boga a nie w mamone i zdrowymi na umyśle.

Cytrian

2013-09-30, 01:17
bloodwar napisał/a:

-Bądź członkiem religii, która ma ściścle wyznaczone zasady i ograniczenia
-Daj się zakuć w kajdany instytucji, która ma ściśle wyznaczone zasady i ograniczenia
-Rapuj o wolności. O ironio!






jest i on wolnomyśliciel, wolny człowiek! ludzie podziwiajcie :D
jedyny wolny człowiek wśród niewolników!

pawu95

2013-09-30, 01:29
Ale mnie wk***iają hejterzy rapu, którzy znają tylko ulicznych patoli, którzy zamiast robić muzykę uczą żyć i sprzedają ubrania. Nie słyszeliście ambitniejszych nagrywek niż uliczniki czy raperzy u donatana to nie hejtujcie. Polecam sprawdzić Jimsona, Brudne serca, Bisza, Zeusa, Laikike1 i ludzi im podobnych.

rozyk

2013-09-30, 01:38

jest tylko jeden prawdziwy Religion Hip-Hop :evil:

AppleX

2013-09-30, 04:08
BonusBGC zaprasza na mixa na swojej płycie !

czarnytezkolor

2013-09-30, 07:48
Teledysk nie niesie w sobie prawdy i jest nierealny. Gruba nie pobiegła by w takim tempie do kościółka co reszta nawróconych dzieciaków.

Sadol2000

2013-09-30, 07:58
Rap rapem , hip hop hip hopem ale co to jest to ja k***a niewiem

Browaryt

2013-09-30, 09:15
kawałek z januszesz pawlaczem też nie w ciemię bity, pozdrawiam wszystkich tych którzy mają ból dupy bo ktoś obraża ich religię peace j***ć szatana jezusa i allaha po równi pozdro j***ć ateistów też a co

Roystone

2013-09-30, 10:35
"j***ć Policję, tylko Bóg może mnie osądzać!" xD