18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rapujący Ksiądz

McSzczery • 2013-09-29, 21:16
Przeglądam sobie facebooka, aż tu nagle...


Dla księdza krata browarów za pomysł, może taki przekaz trafi do młodych :)

/edit
Dla zainteresowanych:
https://www.facebook.com/KsiadzJakubBartczak - Profil księdza na fejsie. Można tam znaleźć informacje dotyczące jego płyty jak i pozostałe utwory, a nawet gościnne występy Księdza.

thewhitestar

2013-09-29, 23:24
CockSparrer napisał/a:



QML

2013-09-29, 23:28
Rozumiem, że na kolędzie blant, pieczone łabędzie, węgorzyk i czerwona Finka?

lolsnic

2013-09-29, 23:31
GuziX napisał/a:

Czekam na kawałek z Kaenem



Jak już to ze słoniem, demonologia II wychodzi za 2 dni

co...........da

2013-09-29, 23:36
Teraz tylko czekać na płytę Rychu Peja - Kolendy i Pastorauki

Nizzur

2013-09-29, 23:39
Feat ksiądz Wojciech Gil

Alphi

2013-09-29, 23:42
To nie pierwszy jego kawałek. Niedługo wyjdzie płyta. ;-)

Spedi

2013-09-29, 23:46
co Ty Ksiedza na fb podgladasz ?

Baphomet

2013-09-29, 23:46
Minął się z powołaniem :idzwch*j:

mieszalniapasz

2013-09-29, 23:46
Jak się to ma do cytatu z Biblii: "Jeśli ktoś dąży do biskupstwa, pożąda dobrego zadania. 2 Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, 3 nie przebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, 4 dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. 5 Jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o Kościół Boży? 6 Nie [może być] świeżo ochrzczony, ażeby wbiwszy się w pychę nie wpadł w diabelskie potępienie. 7 Powinien też mieć dobre świadectwo ze strony tych, którzy są z zewnątrz, żeby się nie naraził na wzgardę i sidła diabelskie.
8 Diakonami tak samo winni być ludzie godni, w mowie nieobłudni, nie nadużywający wina, niechciwi brudnego zysku, 9 [lecz] utrzymujący tajemnicę wiary w czystym sumieniu. 10 I oni niech będą najpierw poddawani próbie, i dopiero wtedy niech spełniają posługę, jeśli są bez zarzutu. 11 Kobiety również - czyste, nieskłonne do oczerniania, trzeźwe, wierne we wszystkim. 12 Diakoni niech będą mężami jednej żony, rządzący dobrze dziećmi i własnymi domami. 13 Ci bowiem, skoro dobrze spełnili czynności diakońskie, zdobywają sobie zaszczytny stopień i ufną śmiałość w wierze, która jest w Chrystusie Jezusie."

McSzczery

2013-09-29, 23:53
@bloodwar
Nie przypie**alaj się do Księdza, robi jedno i drugie z pasji, bo taka jest JEGO WOLA.
Gdzie w tym brak wolności? Zapomniałem, Ty jesteś tym gimbo-ateistą, który non-stop przypie**ala się do osób wierzących i kościoła.
Znajdź sobie lepsze hobby, a najlepiej to poszukaj kumpli.
Pozdrawiam.

ptaqs

2013-09-29, 23:58
no tak, teraz takie afery są to muszą jakoś walczyć o wizerunek. A potem i tak będzie: "ej młody, chcesz obczaić winyl z autografem ks. Bartczaka? mam tutaj na zakrystii"

grabuzzi

2013-09-30, 00:00
ogolnie spoko... nie lubie hip hopu ale jakos wpada nutka w ucho .. ale..... co z 'nie bedziesz wymawial imienia boga nadaremno'

... tak celowo napisalem boga z malej z faktu ze jestem ateista i mam to w dupie

bloodwar

2013-09-30, 00:04
McSzczery napisał/a:

@bloodwar
Nie przypie**alaj się do Księdza, robi jedno i drugie z pasji, bo taka jest JEGO WOLA.
Gdzie w tym brak wolności? Zapomniałem, Ty jesteś tym gimbo-ateistą, który non-stop przypie**ala się do osób wierzących i kościoła.
Znajdź sobie lepsze hobby, a najlepiej to poszukaj kumpli.
Pozdrawiam.



A do kogo się mam przypie**alać, do ludzi inteligentnych?