18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raport Millera - mistrz ciętej riposty

LadyBergamoth • 2011-08-02, 13:28
W czasie konferencji prasowej dot. opublikowania "raportu Millera" dziennikarz rozj***ł system pytaniem:

- Czy państwo przeprowadziliście badania, które potwierdzają, że miękka brzoza jest w stanie przeciąć solidny kawał metalu? Jak ma się fakt brzozy do totalnej destrukcji samolotu?

Co usłyszawszy, Miller miał ochotę jebnąć z kolegami grupowego facepalma, jednak powaga sytuacji wymagała profesjonalizmu, więc życzliwie poradził dziennikarzowi, co ów powinien ze sobą począć.


master of disaster

2011-08-03, 10:08
@ slowr a co powiesz o tych wszystkich samolotach które spadły lub musiały awaryjnie lądować po zderzeniu z ptakiem wielkości kury? Czy według ciebie rozmiary zniszczeń zależą od tego którą częścią ciała ptaszysko pacnie w samolot? I ostanie pytanie, czy nazywasz się Antoni Macierewicz?

chupsky

2011-08-03, 11:50
A pytanie do wszystkich mądrusiów - kiedy przyjmiecie do wiadomości, że aby zbadać katastrofę, to wypadałoby mieć materiał badawczy, czyli w tym wypadku wrak? Dla mnie te wszystkie komisje to o kant tyłka potłuc. Żyjemy w kraju, gdzie na teren jednostki GROM dziennikarz wchodzi przez płot, robi zdjęcia i wychodzi bez jakiejkolwiek interwencji ochrony, rząd dyma nas na każdym kroku podatkami, brakiem infrastruktury itp. a wy wierzycie w raporty :D

To dla was dowcip:
Stoi facet na wieżowcu z chęcią popełnienia samobójstwa. Nagle za plecami pojawia się koleś w kubraczku świętego Mikołaja i mówi do niego:
- Nie skacz! Spełnię Twoje życzenie jeśli tylko zrobisz to, o co Cię proszę.
- Ale ja nie mam po co żyć. Jestem bankrutem, żona mnie zdradziła, dzieci zginęły w wypadku. Skaczę!
- Mówię Ci nie skacz. Jak mi zrobisz loda, to wrócę Ci to wszystko! Przecież jestem świętym Mikołajem!
Koleś zgodził się, opierdziela gałę, Mikołaj pręży się i mówi pod nosem: Taki duży i w Mikołaja wierzy...

kamil66

2011-08-03, 12:38
@up

A na ch*j to badać!

Minęło prawie półtora roku a tutaj nadal taka pie**olona dyskusja.

Dość. Dość, bo będzie k***a źle.

chupsky

2011-08-03, 13:25
@up bo poza politykami, którzy nas rąbali, zginęli tam także zwykli ludzie, którzy po prostu jechali oddać cześć swoim przodkom. Ich rodzinom należy się wyjaśnienie. Niestety spora część z rodzin tych, którzy zginęli w katastrofie, zrobiła sobie z tego walkę polityczno-medialną, którą już wszyscy wymiotują. Tyle, że trzeba pamiętać też o tej mniejszości normalnych.

kamil66

2011-08-03, 15:25
Wyjaśnij więc wszystkim rodzinom fakt, że ich bliscy giną codziennie na polskich drogach w liczbie większej niż 96.
Z pewnością zostanie w tej sprawie powołana komisja.

pakicito

2011-08-03, 16:34
Cytat:

Witamy kolegę z PiS'u.


dlaczego wyzywasz myslacych ludzi od "ludzi z pisu"?
moze sam jestes za zj***nym pisem, ale wstydzisz sie tego
kto mysli ten wie, ze kaczka wk***ila putina i ten ja zaj***l, proste

el_mennelo

2011-08-03, 18:56
Teraz to tylko zrobią tak że większość społeczeństwa uwierzy w ten fałszywy raport i sprawa zostanie zapomniana. A mordercy będą chodzić wolno.

LadyBergamoth

2011-08-03, 19:11
Ja pie**olę, filmik był prosty: jeden typ zadaje zabawne pytanie, drugi mu zgrabnie i zabawnie odpowiada, a wy tu już zaczynacie drzeć flagi na gołych klatach w rytmie patetycznych melodii.

clinton

2011-08-03, 21:19
o co im k***a biega z ta brzoza przeciez sie polamala i wybila z lotu tupcia i tyle gleba. miller dobrze mu wytlumaczyl, troche fizyki wystarczy (podstawowej!) 2 sprawa - "teorie spiskowe" jak slysze ze ruscy zaaranzowali takie cos to ja popuszczam klocka w majty ze smiechu a co dopiero ci ruscy co to ogladaja (swoja droga to wsty nam tacy ludzie przynosza a potem sie dziwia ze ci ruscy nas powaznie traktowac nie chca) k***a mac jakby ruscy chcieli zabic kaczora to by to zrobili tak ze skapnelibysmy sie dokladnie hmm niech pomysle = nigdy k***a! otruli by go jakimis dioksynami albo h*j wie czym dostal by raka i juz. maja sk***iele sposoby, caly wachlarz i lata doswiadczen, nie wiem jak by to zrobili ale oni wiedza i wiem napewno ze nie robili by tego w tak oczywisty sposob i jeszcze u siebie.. to byl wypadek zwykly

a jak ktos chce to mam przebiegi rozmow z kokpitow obu maszyn (casy i tupcia) sa podobne wygladalo to tak:

-mlody masz tu wyladuj sobie, bo my sie juz nalatali szkolen k***a nie ma a ja zapomnialem okularow zreszta i tak jest mgla
-tak jest panie pulkowniku
-no! to podawaj mi odczyty bo juz blisko jestesmy i zmniejsz predkosc k***a bo to nie ruskie manewry.... mirek(major) k***a gdzie te flaszki dla chlopakow?
- 120 m szybko opadamy panie pulkowniku, czy nie za szybko
-lec nie pie**ol, mirek k***... o j***ny, patrz mlody jebnelismy po literacie przed startem a ten sk***iel zasnal haha, mirek wstawaj ty stary pie**ol....

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

Wojna:)

2011-08-03, 23:05
"Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość"
Arthur Schopenhauer

clinton napisał/a:

k***a mac jakby ruscy chcieli zabic kaczora to by to zrobili tak ze skapnelibysmy sie dokladnie hmm niech pomysle = nigdy k***a! otruli by go jakimis dioksynami albo h*j wie czym dostal by raka i juz. maja sk***iele sposoby, caly wachlarz i lata doswiadczen, nie wiem jak by to zrobili ale oni wiedza i wiem napewno ze nie robili by tego w tak oczywisty sposob i jeszcze u siebie.. t


Fajnie to brzmi, a jeszcze lepiej brzmi kiedy po dodaniu paru słów mamy wynik równy 96 osób, i jeszcze dwie komisje udowadniające, że to wina pilotów. Co by nie słuchać tego wszystkiego dopowiem tylko- pożyjemy, zobaczymy ;) Swoją drogą ogarnij bajerę trochę bo tego się czytać nie da.

~Faper Noster

2011-08-04, 14:33
Moim skromnym zdaniem, raport sam w sobie zbiera jedynie oczywiste oczywistości do kupy i przedstawia je w sposób przekrojowy. To ze piloci byli ch*jowo szkoleni jest faktem, jak również to, że nie korzystali z urządzeń w sposób prawidłowy, że wieża nie podała tych informacji co powinna, itd itp.
Żadna z tych okoliczności sama w sobie nie jest bezpośrednią przyczyną Kwatastrofy, jednak kazda sie do niej przyczyniła w jakiś tam sposób.
To że przebadany materiał był niekompletny, w żaden sposób nie umniejsza wagi poczynionym ustaleniom. Być może przebadanie wraku czy jakichś tam urządzeń które się nie zachowały przyniosłoby nowe wnioski, jednak z pewnością nie zmieniłyby one ustalonych już faktów co do szkolenia pilotów, użytych urządzeń czy przeprowadzonych rozmów.

Wniosek- nie należy raportu kwestionować, należy go jedynie uzupełnić w oparciu o niedostępne dotąd materiały.

clinton

2011-08-04, 16:31
@wojna:)

wybacz forme ale to sadol, tu nie jest zabronione klniecie, jakbym chcial czytac cenzuralne wypowiedzi to zalozyl bym konto na JM albo gdziestam. to jest moja strefa wolnosci w ktorej nikt mi nie prawil uwag (tego typu oczywiscie). tez pracuje na pokladzie stad tak swojski stosunek do calej sytuacji, tak jest naprawde uwierz. pozdro

pakicito

2011-08-14, 10:04
Cytat:

"teorie spiskowe" jak slysze ze ruscy zaaranzowali takie cos to ja popuszczam klocka w majty ze smiechu a co dopiero ci ruscy co to ogladaj


mi sie smiac chce jak widze takich tepych ch*jow xd