18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rambo z Janikowa ;)

szadyzda • 2013-07-21, 21:04
Przez płot cwaniak, skąd ja to znam :mrgreen:

meil1

2013-07-22, 14:51
Klasyczny przykład prowokacji przez ochrone.

FuckingPsycho

2013-07-22, 15:04
Dokładnie, śmiać mi się chce czytając komentarze tych wszystkich "sadystów" tutaj. Gdyby szmatogłowi w przyszłości postanowili w szerszym gronie "odwiedzić" nasz kraj to jak myślicie kto poszedłby na pierwszy frot ? oczywiście te "małpy, murzyny" zwane kibicami. Pamiętam gdy takie akcje jak ta z tego filmiku były tutaj chwalone, no ale cóż widzę że czerwona chołota zaczyna powoli przejmować ten portal. Jak napisał ktoś wyżej dla wszystkich hejterów wielki ciapaty ch*j w dupe.

A.C.A.B 1312.

Ruszka

2013-07-22, 15:10
@FuckingPsycho

Hahaha no faktycznie, przydatność po ch*ju. Wielcy patrioci co rozpie**alają swój własny kraj. Co macie do policji, co? Mam poglądy prawicowe, ale jak uważam, że bydło powinno się traktować jak bydło, to już nie, tak? Jak ty w ogóle idioto bez rozumu możesz mówić o jakichkolwiek poglądach? Znam masę kibiców, a poglądy prawicowe mają nie dlatego, że faktycznie wyedukowali się w tematyce ustrojów, tylko dlatego, że jest to k***a modne. Idźcie się napie**alać w klatkach na śmierć i życie, nie można was nawet nazwać ludźmi.

Dusz

2013-07-22, 15:11
Przynajmniej jakaś atrakcja w tym smutnym jak p*zda kraju ;)

mi6chal

2013-07-22, 15:26
Szkoda, że wcześniej się nie rozwalili tego płotu bo aż miło byłoby popatrzeć jak ten kozak sp***ala..

Seboolek

2013-07-22, 15:30
czemu ja nie poszedłem robić do ochrony? Mógł bym pałować, przekopać itd kilku zjebów i jeszcze by mi za to zapłacili! Raj :D

sulik

2013-07-22, 16:17
j***ne frjerstwo bedzie sie po meczu tlumaczyc ze sprowokowani zostali. oni sa ponad prawem ze moga obrazac? najgorzej ze zawsze znajdzie sie jakis prowodyr a reszta leci za efektem stada.

Mruczuś

2013-07-22, 16:41
I tylko debile z mojego miasta zostali skuci? >.<. Piwo

Sul94

2013-07-22, 17:08
Doping bez rozwalania stadionu - rozumiem
Bójki poza stadionem na uboczu - rozumiem
Rozpie**alanie stadionów - nie rozumiem...na ch*j to
Przerywanie meczu - nie rozumiem
Jeden z drugim mocni tylko w grupie a jak policja złapie jednego drugiego to "puść go bo go udusisz"...

Sephiroth

2013-07-22, 17:17
"Młodzi policjanci, młodzi kibice - kretyni kontra kretyni." :-D

Ver0

2013-07-22, 17:49
i bandę idiotów czyt. ochroniarzy musieli obronić policjanci ;]

a12b

2013-07-22, 18:45
Heheh płaczcie dalej w internecie, bo tylko to wam zostaje. W realnym świecie boicie się z domu wyjść po 22, a tutaj wielcy napinacze. Jeśli nadejdzie taki czas (oby nie), że trzeba będzie bronić Ojczyzny, to gdy wy będziecie siedzieć i srać pod siebie w domach, to po wojsku ta grupa społeczna będzie pierwsza do walki za swój kraj (co zresztą widać na marszu niepodległości).

Taumantis

2013-07-22, 19:01
FuckingPsycho napisał/a:

Dokładnie, śmiać mi się chce czytając komentarze tych wszystkich "sadystów" tutaj. Gdyby szmatogłowi w przyszłości postanowili w szerszym gronie "odwiedzić" nasz kraj to jak myślicie kto poszedłby na pierwszy frot ? oczywiście te "małpy, murzyny" zwane kibicami. Pamiętam gdy takie akcje jak ta z tego filmiku były tutaj chwalone, no ale cóż widzę że czerwona chołota zaczyna powoli przejmować ten portal. Jak napisał ktoś wyżej dla wszystkich hejterów wielki ciapaty ch*j w dupe.

A.C.A.B 1312.



was poj***ło gloryfikować tę dzicz. Byłem z ojcem na meczu mając 12 lat. Zostaliśmy staranowani i pobici przez własnie taką hołotę. Ojciec osłaniał mnie ciałem przy płocie, a oni go po prostu kopali. To mają być ludzie? Kibice? To są śmieci. Nic nieznaczący plebs z poziomem inteligencji wściekłego psa. Będą bronić narodu? Zabawne, czyli tylko dlatego że będą to mogą go teraz niszczyć? Powinno się strzelać po nogach, spałować i wlepić kary. Można kibicować w ładny sposób, śpiewać, krzyczeć. Ale nie być zwierzętami. Co oni obronią Polskę? Bo co armii nie mamy? Może i nie mamy, ale ten plebs dostanie droną bojową od ciapatego i mogą obciągnąć. To zawsze takie "geniusze" były mięsem armatnim. I ch*j mnie boli, że ta dzicz i każdy z nich by mi wpie**olił w przeciwieństwie do nich nie narzekam na zus, na rząd. jest ciężko, ale oni robią to jeszcze gorsze. Mam nadzieję, że wszyscy zdechną na jakieś choroby albo się pozabijają żeby ich matki tez pozdychały bo zawiodły ten kraj wychowując takie gówno, żeby ich ojcowie straci pały i nie płodzi więcej tego gówna. Tacy kibole to robactwo ROBACTWO . Oby wszyscy zdechli 2 pokolenia wstecz. Każdy z was ch*je co ich chwali też. tępactwo, nawet ten k***a szczyl 15 latek bez włosów na ku*asie się wypowiada. Ja pie**ole. Do szkoły baranie się weź. I zaraz jakiś ch*j mi wyskoczy, że przez neta mam spinę a na żywo p*zda. A no i p*zda, bo do zoo za płot nie wchodzę.

Klakier

2013-07-22, 19:17
a tak btw to Jajnikowo chyba wtedy wszystkie mecze kupowało, co do Lechii też nie jestem pewien czy za tamten okres nie powinni się Panowie z Wrocławia nimi zainteresować.

kuba1181

2013-07-22, 20:28
No dobra ale teraz przypatrzcie się sadole panu pasibrzuszkowi i jego koledze który prowokuje i uderza w siatke pałką a jego "ziombel" w kominiarce kopie w siatke oddzielajacą kibiców.
Przypadek NIE SONDZE ..