18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rajd to rajd

Ramsey007 • 2012-11-14, 00:04
Kolejny dowód, że rajdy to jeden z ostatnich prawdziwych sportów.

UWAGA! Miłośnicy piłki nożnej: na tym filmie nie zobaczycie żelu, metroseksualnych mężczyzn ani nawet udawanego bólu!






W samochodzie urwała się linka gazu, a trzeba było dojechać, więc kierowca wskoczył pod maskę, zajął wygodną dla siebie pozycję i otwierał przepustnicę, a pilot w tym czasie zajął stanowisko "kierownicze".

W ogóle - muszę tłumaczyć jak się jeździ bez możliwości dozowania "gazu" z perspektywy kierowcy?

Drags0n

2012-11-14, 10:09
wcisnął C i zmienił widok ze środka samochodu , na ten przed samochodem , cwaniaczek

AIDS

2012-11-14, 10:25
kieyś w maluchu pękła mi linka od gazu. Ale maluch ma zajebistą rzecz zwaną "ręcznym ssaniem" więc miałem przepustnice jak w samolocie.

Aragon1988

2012-11-14, 10:27
Ramsey007 napisał/a:

Kolejny dowód, że rajdy to jeden z ostatnich prawdziwych sportów.

UWAGA! Miłośnicy piłki nożnej: na tym filmie nie zobaczycie żelu, metroseksualnych mężczyzn ani nawet udawanego bólu!



Pieprzyć jak potłuczony. To, że po boisku lata jeden pedał to nie znaczy, że cały sport taki jest, rusz dupę na boisko to zobaczysz. A co do prawdziwości sportu jakim jest rajd, wybacz, ale to średnio trafny przykład zważywszy na to jak wiele zależy nie od kierowcy a od samochodu - patrz owa zerwana linka.

reasumując - :idzwch*j:

Metyl30

2012-11-14, 10:48
chlopie kazdy sport jest prawdziwy a nie pie**olisz jakies glupie podpisy pod filmikiem ja lubie pilke ty se lub rajdy samochodowe!!!

wympal

2012-11-14, 11:41
kiedyś w maluchu urwała mi się linka od gazu przy samym pedale to wyciągnąłem ją z pancerza i puściłem na zewnątrz zakręcając koniec na kombinerkach i jeździłem tak chyba z tydzień czasu, ludzie na światłach wyli ze śmiechu albo pukali się w czoło, inny przypadek: zimą powyciągaliśmy sznurki z kurtek i z kapturów, pasażer ciągnął linkę jak jakiś żeglarz na komendę kierowcy, autentyk

witek_byku

2012-11-14, 11:48
I jeden koń więcej pod machą :P

CookieMonssster

2012-11-14, 11:57
To pilot miał sytuację jak ze współczesnych gier wyścigowych - samo przyspiesza, samo zwalnia, a tobie pozostaje kręcić kierownicą :)

BlackMamba

2012-11-14, 12:02
Skąd autor tematu wie, że na tym filmiku nie zobaczymy żelu, skoro kierowca i pilot mają kask ?

pozeracz_kotow

2012-11-14, 12:35
@Aragon1988

Trudno się dziwić kolesiowi, który piłkę nożną zna pewnie tylko z meczów LM pokazywanych przez TVP, czyli najczęściej pokazywana barcelonka z realkiem, czyli dwie najbardziej spedalone, przereklamowane i ciotowate drużyny.

Fakt faktem, że 3/4 dzisiejszej piłki to ciotowatość, która właśnie zaczęła się od ligi hiszpańskiej. Polecam wszystkim obejrzenie archiwalnych meczów z lat 90. Tam była walka od początku do końca, symulacje były rzadkie i nie było ciągłego leżenia na murawie i patrzenia czy sędzia przerwie grę.

A jako dodatek humorystyczny daję filmik, jak wygląda współczesny trening takich p*zdowatych drużyn.


b2534471@uggsrock.com

2012-11-14, 12:36
A mozna bylo sznurowki do przepustnicy przywiazac i sterowac od srodka

wezsietato

2012-11-14, 13:01
Ramsey007 napisał/a:

Kolejny dowód, że rajdy to jeden z ostatnich prawdziwych sportów.

UWAGA! Miłośnicy piłki nożnej: na tym filmie nie zobaczycie żelu, metroseksualnych mężczyzn ani nawet udawanego bólu!




Nie piszę tu często, wole czytać ale jak czytam coś co mnie gotuje...
Gratuluje udało Ci się wk***iłeś mnie...

Po 1. Nie wiem po co sapiesz do piłki nożnej ale widać, że nie masz pojęcia o jakimkolwiek sporcie.

Po 2. Jeśli miałbyś jakieś wątpliwości, mogę założyć swoje wkręty rozpędzić się i na pełnej k***ie z prostą nogą wbić się w Twoje kolano/piszczel/łydkę zobaczymy jak będziesz udawał ból

Po 3. po tym możemy przejechać dwa przejazdy ( pewnie bym przegrał nvm)

do czego zmierzam. Futbol to gra w której mozesz być kontuzjowany niezaleznie od poziomu swoich umiejetnosci, to zalezy w glownej mierze od braku umiejetnosci Twoich przeciwnikow. W rajdach odwrotnie. Jak przekozaczysz to sie wykrzaczysz. No chyba ze fura nawali. Ale na to nie ma rady.

Dalej... kilka przykladow na szybko, ktore przychodzą mi do głowy...

1.Kopnięcie J. Evansa podeszwą w klatkę piersiową Drogby ( stalowe wkręty)


2. Rozryta noga Rooneya ( przed Rodalege chyba). Kilka milimetrów od tętnicy. Po czym Rooney chciał grać dalej.

3. Vidic po kontakcie z głową Drogby


4. Wasilewski (oczywiscie nie moglo go zabraknac) vs. Axel Witsel

5. Cisse


I radze sobie zobaczyć kompilacje z Royem Keanem, bo możnaby tak bez końca.
Ale dla pewnych popapranych ignorantów, którzy razem z gimbazą kibicują barcelonie/realowi piłka nożna to sport dla aktorów.

stalowyszczur

2012-11-14, 13:17
E tam, najpiekniejsze trafienie w futbolu i tak zaliczyl Cantona na dziennikarzu. Instant nokaut.

wezsietato

2012-11-14, 13:23
stalowyszczur napisał/a:

E tam, najpiekniejsze trafienie w futbolu i tak zaliczyl Cantona na dziennikarzu. Instant nokaut.


Podczas meczu z partyzanta w trybuny? To była kibicka Arsenalu.

Millduck

2012-11-15, 12:21
Ale to nie był nawet właściwy przejazd, tylko przejazd na robienie notatek, wystarczy popatrzeć jak wolno i zachowawczo jechali od początku oni i ten samochód, który ich mijał :P