18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radość kibiców po golu Błaszykowskiego

lllll • 2012-06-13, 00:22
Zgodnie z tradycją radość ponad 100tys ludzi po wyrównującym golu w meczu z Rosją.


0statniSprawiedliwy

2012-06-13, 00:30
Hahah leci mecz, a jakiś sadol stoi z kamerą i czeka na gola cały mecz, żeby nagrać i wrzucić :D . Piwko bo widać że kamerzysta trzeźwy ;)

bartula

2012-06-13, 00:37
byłem, widziałem i musiałem sp***alać bo się kibole z policją w wojnę bawili. policja użyła gazu pieprzowego (na zewnątrz strefy) tyle, że chmura gazu przeleciała na strefę w normalnych kibiców :/

Avalansh

2012-06-13, 00:38
Może teraz rząd zda sobie sprawę, że Polacy się umieją jednoczyć i jakby co to wyjdą na ulice rozpie**alając wspólnie bandę rudego

Magik2501

2012-06-13, 00:42
bartula napisał/a:

byłem, widziałem i musiałem sp***alać bo się kibole z policją w wojnę bawili. policja użyła gazu pieprzowego (na zewnątrz strefy) tyle, że chmura gazu przeleciała na strefę w normalnych kibiców :/



Wiń ruskich. Oni zapowiedzieli marsz pod flagami z sierpem i młotem. Mówił o tym oficjalnie organizator pochodu. Gdyby nie było nic takiego żadne ekipy kibolskie by się nie mobilizowały.
Wiadomo że byłyby spiny, ale tylko jakiś pijanych grupek, co sobie pokrzyczą, a potem im się znudzi, bo trzeba iść na siku, ale tacy są zawsze.

NWC

2012-06-13, 01:27
Nie usłyszałem `k***a`, jestem zawiedziony...

WhyMe?

2012-06-13, 01:36
Znów w tle słyszę ten głos radości co ostatnio ;-)

CzłowiekDepresja

2012-06-13, 02:51
@Magik2501
Ruskich swoją drogą, też byłem, mogę tylko powiedzieć, że policja powinna uwzględnić fakt, że obok "kiboli" stoją też niczemu winni kibice. Najpierw się myśli, potem robi.

Tak poza tą policją to fajnie było, trochę festyn, trochę odpust, trochę piknik, ale cóż, w końcu to mecze reprezentacji a nie klubów, no i kibice którzy pierwszy raz kibicują :)

vass

2012-06-13, 03:56
Avalansh napisał/a:

Może teraz rząd zda sobie sprawę, że Polacy się umieją jednoczyć i jakby co to wyjdą na ulice rozpie**alając wspólnie bandę rudego


Albo pogonią oszołomów, bo dość już mają "spisku Smoleńskiego" i ciągle niezadowolonej miny wodza :hitler:

lunio86

2012-06-13, 05:21
Muszę przyznać że nie spodziewałem się że Polacy zagrają tak dobrze, z taką grą zasługują na wyjście z grupy i przynajmniej jakieś emocje będą w ostatnim meczu a nie tylko "o honor"

djoshin

2012-06-13, 06:41
pamietacie słowa lachociaga kaczyńskiego tomaszewskiego że Smudę trzeba wyp...ć dyscyplinarnie ??

pomaranczowy4

2012-06-13, 06:44
jest moc.. aż się łezka w oku kręci ;)

njus

2012-06-13, 08:42
Magik2501 napisał/a:



Wiń ruskich. Oni zapowiedzieli marsz pod flagami z sierpem i młotem. Mówił o tym oficjalnie organizator pochodu. Gdyby nie było nic takiego żadne ekipy kibolskie by się nie mobilizowały.
Wiadomo że byłyby spiny, ale tylko jakiś pijanych grupek, co sobie pokrzyczą, a potem im się znudzi, bo trzeba iść na siku, ale tacy są zawsze.



W dupie byłeś gówno widziałeś. Byłem w pobliżu i to niestety Polacy zaczeli przepychanki. Bili przypadkowych Ruskich bez wzgledu na plec. gówno nie kibice bo podczas meczu zamiast oglądać i kibicować to jak dzieci bawili sie w wojne z policja. Normalni kibice siedzieli w domu, pubie i strefie. Jakoś u nas w pubie na wszystkie stoliki jeden bym rosyjski i po golu 1:0 krzyczeli z radosci a nikt nie powiedzial im złego słowa. Niestety przykra prawda jest taka, że zawsze zadymy i burdy wszczyna margines a kibole nim są. aha jeszcze jedno: Jak do k***y nedzy mozna nienawidzic Rosjan za to co robili ich dziadkowie. Osobiscie znam wielu młodych "kacapów" i rowni z nich goście.

Pzdr dla kumatych