18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radość kibiców po golu Błaszykowskiego

lllll • 2012-06-13, 00:22
Zgodnie z tradycją radość ponad 100tys ludzi po wyrównującym golu w meczu z Rosją.


bartula

2012-06-13, 08:45
Magik2501 napisał/a:



Wiń ruskich. Oni zapowiedzieli marsz pod flagami z sierpem i młotem. Mówił o tym oficjalnie organizator pochodu. Gdyby nie było nic takiego żadne ekipy kibolskie by się nie mobilizowały.
Wiadomo że byłyby spiny, ale tylko jakiś pijanych grupek, co sobie pokrzyczą, a potem im się znudzi, bo trzeba iść na siku, ale tacy są zawsze.



pie**olenie. Od początku się durnie zbierali na "wpie**ol 2012" (nawet na sadistic było zdjęcie graffiti tej akcji) i to było kilka tygodni przed EURO. Z Rosjanami - kibicami świetnie się bawiłem, była spoko atmosfera i przekrzykiwanie się Polska, Polska / Rassija, Rassija. Fajna atmosfera, a za strefą burda. I to nie była walka nasi - Rosjanie tylko banda patałachów kiboli vs policja.

Nie wmówisz mi, że podbieganie do idących spokojnie ludzi w stronę stadionu i strzelanie z przyczajki bomby na ryj Rosjanom to wina przemarszu z sierpem. Na kilka tysięcy Rosjan było kilka takich symboli, ale to dla jaj nieśli i nie skandowali obraźliwych tekstów. Może w innych miejscach niż w tych co byłem Rosjanie też prowokowali w jakiś sposób. Ale bieganie polskich kiboli po centrum do 2-3 w nocy i najzwyczajniejsza napie**alanka z policją i wykrzykiwanie "ruska k***a"..

Dla mnie słaba sprawa :roll:

njus

2012-06-13, 09:39
bartula napisał/a:



pie**olenie. Od początku się durnie zbierali na "wpie**ol 2012" (nawet na sadistic było zdjęcie graffiti tej akcji) i to było kilka tygodni przed EURO. Z Rosjanami - kibicami świetnie się bawiłem, była spoko atmosfera i przekrzykiwanie się Polska, Polska / Rassija, Rassija. Fajna atmosfera, a za strefą burda. I to nie była walka nasi - Rosjanie tylko banda patałachów kiboli vs policja.

Nie wmówisz mi, że podbieganie do idących spokojnie ludzi w stronę stadionu i strzelanie z przyczajki bomby na ryj Rosjanom to wina przemarszu z sierpem. Na kilka tysięcy Rosjan było kilka takich symboli, ale to dla jaj nieśli i nie skandowali obraźliwych tekstów. Może w innych miejscach niż w tych co byłem Rosjanie też prowokowali w jakiś sposób. Ale bieganie polskich kiboli po centrum do 2-3 w nocy i najzwyczajniejsza napie**alanka z policją i wykrzykiwanie "ruska k***a"..

Dla mnie słaba sprawa :roll:



nie przetłumaczysz, pewnie sam biegał.

iPoCoTaRejestracja

2012-06-13, 10:18
Magik2501 napisał/a:



Wiń ruskich. Oni zapowiedzieli marsz pod flagami z sierpem i młotem. Mówił o tym oficjalnie organizator pochodu. Gdyby nie było nic takiego żadne ekipy kibolskie by się nie mobilizowały.



ch*ja tam wiesz, Korwin elegancko to opisał. Była raptem jedna flaga z sierpem i młotem, ale gdy Rosjanin ją wyjął to zaraz grupka innych rosyjskich kibiców na niego "nakrzyczała".

emilwkpg

2012-06-13, 10:35
co za dzikie bydło , dzkoda że ruskie tego nie wysadziło.

pakicito

2012-06-13, 11:06
Cytat:

Albo pogonią oszołomów, bo dość już mają "spisku Smoleńskiego" i ciągle niezadowolonej miny wodza


tusk czy kaczka to to samo, więc raczej nie wpuszczą kaczki na salony

manieeek

2012-06-13, 11:46
A prawda jest taka, że rządne krwi media nakręciły całą tą zadymkę. Z tego co widziałem na filmikach to flag z sierpami albo nie było albo było ich baardzo niewiele. Gdyby nie propaganda tefałenu i reszty dziennikarskich hien to nic by nie było.

lasyk

2012-06-13, 13:51
To jest k***a po prostu PIĘKNE!!

newpolishscientist

2012-06-13, 13:59
lasyk napisał/a:

To jest k***a po prostu PIĘKNE!!



Ale co jest piękne? To ze mamy zj***ny problem z tymi ścierwami którzy nazywają się Polakami? Kibole nie zasługują na zycie w społeczeństwie, powinni gnić w więzieniach bo resocjalizacja na to bydło nie działa

oskiboski

2012-06-13, 14:31
njus napisał/a:



W dupie byłeś gówno widziałeś. Byłem w pobliżu i to niestety Polacy zaczeli przepychanki. Bili przypadkowych Ruskich bez wzgledu na plec. gówno nie kibice bo podczas meczu zamiast oglądać i kibicować to jak dzieci bawili sie w wojne z policja. Normalni kibice siedzieli w domu, pubie i strefie. Jakoś u nas w pubie na wszystkie stoliki jeden bym rosyjski i po golu 1:0 krzyczeli z radosci a nikt nie powiedzial im złego słowa. Niestety przykra prawda jest taka, że zawsze zadymy i burdy wszczyna margines a kibole nim są. aha jeszcze jedno: Jak do k***y nedzy mozna nienawidzic Rosjan za to co robili ich dziadkowie. Osobiscie znam wielu młodych "kacapów" i rowni z nich goście.

Pzdr dla kumatych



Zauważ że Polacy są rasistami, a kultywowanie uprzedzeń jest obecnie bardzo "trendy", szczególnie sprzed szklanego ekranu

njus

2012-06-13, 15:25
i jeszcze jedna sprawa. Wypowiadaja sie ludzie ktorych tam nie bylo o sierpach i mlotach. widzialem tylko jedna taka flage z tym, ze facet wyciagnal ja dla jaj i moze z 5 sekund potrzymal bo bracia Rosjanie odrazy zaczeli sie na niego wydzierac. To byla jedyna flaga ktora widzialem na tym marszu. Bazujcie dalej na opinii mediow.

rufus90

2012-06-13, 15:51
Prawda jest taka, że problem wychodzi od mediów. Zastanówcie się przez chwilę..

To media pokazują wszystkich złych Ruskich, którzy albo zaczepiają Polaków albo deklarują marsz z flagą radziecką. Media nie próbują wprowadzić pokojowej atmosfery, tylko nagłaśniają jak najwięcej negatywnych spraw.

Tak samo jak u Rosjan znajdą się popaprańcy, którzy szukają zadymy, tak i u Polaków są kibole. Sęk w tym, że jesteśmy w Polsce i nas jest trochę więcej, a co za tym idzie, jest więcej dymu przez Polaków.

Pomijam fakt, że wczoraj bardzo dużo Ruskich pochowało się po swoich kwaterach, bo nie są głupi i się po prostu bali. Nie wyobrażam sobie zobaczyć wczoraj na strefie chociaż jednego ruskiego, bo było tam tyle osób nastawionych do nich negatywnie, że bardzo szybko zaczęłaby się bójka.

Reasumując. Gdyby media nie podchodziły do Euro tak samo jak do każdego innego tematu, gdyby ktoś przez chwilę pomyślał, jaką ma władzę mówiąc ludziom, że Ruscy robią dym i będą chodzili z flagą radziecką, to ludzie podeszliby do nich, jak do Greków czy Czechów. Temat II WŚ nie ma tu prawie żadnego znaczenia.

mabryl

2012-06-13, 15:51
Ten filmik nie jest o kibolach tylko o radości ze strzelonej bramki, więc na ch*j spiny??
Jebie mnie to się z kim bił i kto zaczął, to nie są kibice i gówno mnie obchodzą.
A co do samego filmu, po golu zatrzepało kamerą jak fala uderzeniowa po eksplozji no coś pięknego

GunzAlex

2012-06-14, 23:07
Cytat:

Wiń ruskich. Oni zapowiedzieli marsz pod flagami z sierpem i młotem. Mówił o tym oficjalnie organizator pochodu. Gdyby nie było nic takiego żadne ekipy kibolskie by się nie mobilizowały.
Wiadomo że byłyby spiny, ale tylko jakiś pijanych grupek, co sobie pokrzyczą, a potem im się znudzi, bo trzeba iść na siku, ale tacy są zawsze.



Wiń polaczkow.Oni w wiadomosciach zaczeli przypominac ze to jest niby zakazane itd. A nikt z ruskich nie mial zamiaru brac tego syfu.