18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Quake 3 vs Unreal Tournament - Retro

13...........10 • 2014-05-19, 12:02
W tym specyficznym odcinku Retro wspominamy dwie gry, które skakały sobie do gardeł u schyłku XX wieku. Ponieważ trudno dyskutować o jednej ignorując drugą, zdecydowałem się na niemal dwudziestominutowe zestawienie tego czym chlubiły się one w okolicach premiery.

Po której stronie barykady opowiadaliście się w młodości wy?

Fajnie ogląda się takie wideo po latach..



xts

2014-05-19, 16:05
fareius napisał/a:

Popieram Maderfakermena.
To skakanie w Xenie...
Najlepsze jest to jak człowiek pyta się wielkiego gracza i fana CS czy wie co to Half Life, a ta osoba nie wie co odpowiedzieć :-D .



może u ciebie w gimnazjum haha



im więcej dynamiki, szybkości w grze, tym gra turniejsza, napie**alałem w q3 promode jak wy rozkminialiście jak się skacze w małyszu

Browaryt

2014-05-19, 16:12
brak mi słów na sp***olenie umysłowe niektórych tu obecnych.

ulifont

2014-05-19, 17:12
Widzę tutaj szanowni eksperci na podwórko nigdy nie wychodzili.

xts

2014-05-19, 17:22
ulifont napisał/a:

Widzę tutaj szanowni eksperci na podwórko nigdy nie wychodzili.



tocie wyngiel nusiles?

jo...........49

2014-05-19, 18:19
xts napisał/a:


może u ciebie w gimnazjum haha


A żebyś wiedział, że tak było ;) .

@Porky
W Half Life 1 online były nawet większe jaja. CS jest dobry, ale nie dorasta do pięt Half Life'owi.

NastyRascal

2014-05-19, 18:47
Blood II: the Chosen,
a z tych dwoch bardziej pocinalem w UT.

fdM

2014-05-19, 18:52
UT (99 / 2k4 / 3 ) i q3 to najlepsze gry FPS jakie powstały :) Szkoda, że są za trudne i większość wybiera łatwe gry jak CS i inne tego typu strzelanki...

Nowinka:

Epic kilka dni temu zapowiedział nową odsłonę Unreal Tournament, gra ma być darmowa, tworzona w oparciu o opinie fanów i typowo e-sportowa :) Zapowiada się znakomicie i zamierzam wrócić do gry. Jeżeli faktycznie wezmą pod uwagę opinie graczy z czołówki, to szykuje się najlepszy fps wszechczasów :D