18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta.pl robi wiochę na Pyrkonie

Konikmamy • 2013-03-25, 22:20
Na tegorocznym festiwalu Fantastyki Pyrkon pojawili się Koza i Mordechaj wraz z Panem Markiem (kloszardem) by podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat Polskiego youtuba.



Chyba miało wejść na główną ale nie dodałem opisu

Zieniu7

2013-03-26, 04:01
Co opinia to gorsza... Jak to jest byc znienawidzonym ze wzlegu na to w jaki sposob sie zarabia? Rozumiem, mozna nie lubic policji ale i tam znajduja sie uczciwi, dopeirdalacie sie do ludzi ktorzy sa dobrzy w tym co robia i ktos ich jednak oglada, o tych gamerach nie wspomne bo typowo dla gimnazjalistow. Co do pyty to moglbym zrozumiec ich dziwny humor lecz to co wyrabiaja na ulicy to nie jest tylko "darcie mordy do kamery" ale chamskie i jawne zniewazanie calej reszty i c*uj wam w dupe internetowi znawcy...

PędzącyOsiołek

2013-03-26, 04:40
Do puki chłopaki z pyty czepiają się polityki , bądź wspierają muzyczne iwenty jest ok i zwykły oglądacz "internetu" myśli fajne chłopaki mówią prawdę,czepiają się paradoksów życia w Polsce i się po śmieje , ... , AdBusterBłachowicz wydaje się że ma jakiś cel, jakiś kanon tego co umieszcza na swoich kanałach (ja akurat lubie ADB ;stracił poziom ale BJJB tam rośnie-bo gość to robi) . Polimaty, spoko , ktoś ma problem ze sposobem w jaki on to przedstawia, zamierzony cel , bo to znacie i tego słuchacie ... kilka rzeczy sprawdziłem , kurcze mówi o faktach których nie chciało by mi się szukać , w danym temacie ... Konkluzja : obaj wkładają zaangażowanie i czas w to co robią , nie mówiąc o młodym ADB, SiF , ... , a wracając do Pyty robią zamieszanie bezprecedensowymi i w miarę inteligentnymi pytaniami ...
Ich wszystkich nam potrzeba , ale na innych poziomach .
A to że Łachy drą z siebie ich sprawa !

A no i wszyscy robią na tym kasę , no i ...
Sorry zapomniałem że to Polska , zaj***ć sk***ysynów bo zarabiają na moim kliknięciu!

Tomaszu

2013-03-26, 06:42
Pyrkon? Co to jest? Chyba zlot idoli gimbazy, wykluczając pyte.
O k***a, Gonciarz powiedział "to może już podziękujemy?" a gimbaza chórem za nim nie przemyślając wcześniejszych wypowiedzi. Jakie piękne odzwierciedlenie tego co się dzieje na YT :-)

Mi...........13

2013-03-26, 07:51
Nie wiem po co się przypie**alacie idioci, pyta miała rację. Wystarczy wejść na główną youtube- Minecraft i jakieś pie**olone vlogi co dzisiaj jedli na śniadanie. Przykład RockAlone2K- wstaje o 4-5 rano, nagrywa filmik kamerą i bez obróbki wrzuca go szybko na youtube i idzie spać. Typek wrzuca 4 filmy dziennie, gówno straszne, im chodzi wyłącznie o kaskę z youtube, to nawet jest gorsze od tego co nam serwują w tv bo można się pośmiać z błędów baranów telewizyjnych, a tu czego Rock, Rojo, Beczka nie przekręci i tak dostanie aplauz od fanów i kolejne subskrypcje.

ch*j im w dupę, polskie YT do pieca.

Aha, AdBuster i jego brat SciFun- nazwisko Hofman. Pozdrawiam, j***ne żydki zawsze robią interesy na ludziach.

el...........iz

2013-03-26, 08:05
pyta działa jak sturmabteilung kosza konkurencje

Tafariel

2013-03-26, 08:09
Odpalam filmik, ten koleś od reklam o czymś napie**ala. Niedługo k***a w tv jakiś program mu zrobią.

Mathiuser

2013-03-26, 08:17
Czemu wszystkie poprzednie komentarze zostały usunięte?

Godziu

2013-03-26, 08:36
Troche slaby trolling uskutecznili, mogli sie bardziej postarac chlopaki z pyta.pl

Co do internetowych celebrytow to naprawde ciezko cos tu powiedziec. ch*j ci wie, czy naprawde sa tacy glupi i zadufani przez to co robia, czy po prostu graja pod publike bo mlodziachy to lubia?
Jak widze popularnosc takiego Rojo, cz Rocka, ktorzy maja po 300k subow, co wg mnie na Polske jest dobrym wynikiem, to zastanawiam sie JAK? Pierwszy drze pape, k***a, jak gra w jakies zj***ne gry. Jakby to jeszcze komentowal czy mowil cos smiesznego co umila i zabija czas (tak jak np robi to PewDiePie, przynajmniej dla mnie) to bym zrozumial jako-tako. Drugi, k***a jego mac, wstawia filmiki poranne z usmiechem na ryju i pie**oli od rzeczy jak zwykly pedal, ze dziewczyne trzeba zaprosic na czekolade, k***a, a przyznaje sie, ze poznal w zyciu jedna dzierlatke i zostala jego zona...

I na doda... a jebac to, wk***ilem sie.

sz...........r9

2013-03-26, 09:02
Żałosne. Kim oni są . Co to k***a konferencja prasowa? Najsmutniejsze to, że ludzie przychodzą to oglądać i jeszcze pewnie płacą za wstęp. Świat się k***a kończy

dex6969

2013-03-26, 09:06
Pyta.pl = żałosna strona.

pauauek

2013-03-26, 09:26
heylbj napisał/a:

...Swoją drogą jedyny vlog godny uwagi to polimaty...

Jak dla mnie to jeszcze dobry jest np kanał vonLubenau. Ciekawie opowiada o historii :)

raper900

2013-03-26, 09:36
Niby menel a go pojechał.
Goście ze strony ch*j.pl zachowują się adekwatnie do nazwy ich domeny.

Dalione

2013-03-26, 10:37
Gimby które zasubskrybowały tych typów z filmu cisną po pycie bo oni z kolei mają bekę z ich idoli, no ja pie**ole :homer: Sam subksrybuję niektórych, ale mam bekę z tego bo pytę też lubię i w sumie dobrze pokazują co się tu dzieje. Nie będę pisać po raz setny tego samego co można znaleźć chociażby w komentarzu heylbj :)

kalion83

2013-03-26, 10:41
I tak nie wiem kto to k***a jest i dobrze mi z tym.
Normalny człowiek obejrzy raz jakiegoś vloga, zobaczy że gówno i już nie wróci,nawet nie będzie mu się chciało zostawić komentarza,a połowa z was wali gruchę jak 12 latek na widok zapowiedzi słonecznego patrolu. Ja takich gówien nie oglądam bo za bardzo szanuję swój czas...
Narzekacie że tv dla idiotów no o.k. trudno znaleźć fajny program rozrywkowy, który nie obraża widza, ale internet? jak się ogląda filmy polecane przez yt to tak, ale jak komuś trudno znaleźć interesującą treść czy vloga to jego problem wystarczy poszukać a nie czekać aż ktoś podeśle linka.

Dalione

2013-03-26, 10:43
PS: Czy tylko ja zauważyłem tam stado gimbów z pedalskimi grzywkami a'la bieber i rurkami na dupach? Nigga pls, do wojska z tymi pedałami !