18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pytanko

CzarDo • 2014-01-12, 21:54
Pewna sadolowa historia przypomniała mi się dzisiaj, wiec sie podzielę z Wami :D


W kościele odbywała się msza i jak to często bywa, biegały sobie klikuletnie dzieciaki, w pewnym momencie a konkretnie podczas przeistoczenia hostii, uderzono w gong i zapanowała kompletna cisza, a w tym momencie na przeciw spowiadającego w konfesjonale księdza staneła mala dziewczynka (fajna 4latka z blond lokami ;) ) i na cały głos zapytała:

"Co tak cicho siedzisz? Srasz?"

Reakcja ludzi :ok***a:

mungo

2014-01-13, 13:12
CzarDo napisał/a:

Znikąd nie kopiowane, znam tę historię od ponad 6 lat, przypomniała mi się w rozmowie z kumplem więc uznalem, że nadaje się na sadola. Tylko tyle i aż tyle.


Jak byś chociaż raz był w kościele wiedział byś że to musi być ściema, sorry 6 lat żyjesz w klamstwie :P

czaku20

2014-01-13, 13:16
" (fajna 4latka z blond lokami ;) )"

fajna to ona była 3 lata wcześniej....


btw. przerobiony kawał :-D

Sciulany Luftem

2014-01-13, 14:58
"fajna 4latka z blond lokami ;) "

masz na nią jakieś namiary?

trampek89

2014-01-13, 16:13
sorry ale od kiedy to ksiądz spowiada w trakcie przeistoczenia?

CzarDo

2014-01-13, 19:02
mieszalniapasz napisał/a:

Kierowca też klaskał? k***a jak mi żal takich mitomanów jak ty. Wszystko zawsze na faktach, tyle że nieco starsi znają to jako kawały... żałosne...



ch*j Ci serdeczny w dupe paziu, skoro nazywasz mnie mitomanem, oceniając po jednym wpisie ;)

mungo napisał/a:


Jak byś chociaż raz był w kościele wiedział byś że to musi być ściema, sorry 6 lat żyjesz w klamstwie :P




Aha, nie bylem nigdy w kościele, no fascynujące <facepalm>
Jakim trzeba być popie**olem, żeby wysnuwać takie wnioski?

trampek89 napisał/a:

sorry ale od kiedy to ksiądz spowiada w trakcie przeistoczenia?



Nie koniecznie spowiada, ale siedzieć w konfesjonale chyba może? tak cięzko na to wpaść?

trampek89

2014-01-13, 19:26
Tak ciężko bo podczas przeistoczenia się klęczy i wie to każdy kto ma jakieś pojęcie o porządku mszy świętej. Nawet w zakrystii jak kościelny obala winiacza to podczas przeistoczenia klęka mimo że nikt go nie widzi.

ściema w ch*j pokroju znajomych którzy zbakani jeździli maluchem na wstecznym po rondzie, znajomych studentach z akademika co byli na imprezie gdzie była misja na marsa, o siostrzeńcu szwagra mojej sisotry co to na imprezie wkładał żarówke do gemby i o koleżance z 2 piętra co miała węża boa co to niby był chory a ją chciał zjeść