18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pytanie o dział Suchary

BlackWiz • 2013-06-09, 17:08
Witam, chciałbym spytać o zasady kryteriów jakimi kierują się moderatorzy jeśli chodzi o utylizowanie tematów z działu Poczekalnia do działu Suchary. Rozumiem, że czasami pewne materiały można uznać za dno intelektualne, które trzeba utylizować wraz z chwilą publikowania tych materiałów. Ale czy czasami nie dochodzi do za ostrej oceny? Nie chcę rościć pretensji, a jedynie zamanifestować ciekawość względem stanu rzeczy, który opisałem. Wczoraj wrzuciłem materiał, który mimo, że jakimś nienegatywnym zainteresowaniem został uraczony, to już dzisiaj ktoś przeniósł go do działu Suchary, klasyfikując go tym samym jako dno intelektualne. Materiał sam stworzyłem, więc odrobinę poczułem się urażony, zważając, że ze strony ani użytkowników ani moich znajomych, którym wcześniej go prezentowałem nie spotkał się z negatywną krytyką i tytułowaniem per dno. :D Z góry dziękuję za odpowiedź, konstruktywną krytykę i rozwianie wątpliwości. Pozdrawiam. ;)

Sz...........an

2014-12-08, 11:38
Vuko napisał/a:



Piwa nie zawsze są wyznacznikiem jakości, zwłaszcza w przypadku całej armii userów, którzy się śmieją nawet z papieru toaletowego.



Serio? To dziwne, bo spotkałem się już kilka razy z takim przypadkiem, że czyjś temat lądował w sucharach, a za pół roku ktoś wstawił dubla tego tematu i był on na głównej i miał się dobrze (miał co najmniej 100 piw na pierwszej stronie portalu). Oczywiście zgłosiłem duplikat i wtedy temat trafił do "było".

Nie pisz, że piwa nie są wyznacznikiem jakości ja to dobrze wiem jak i reszta dobrze to wie. Gdyby były wyznacznikiem jakości to suchary które wstawiał kiedyś Bongman nie wychodziły by tak szybko na główną. Dlatego wyznacznikiem jakości jest moderacja i to ona ustala jakość. Pamiętam jak "jakość" była ustawiona była na 10 piw, zdecydowanie ułatwiało to życie naszemu sucharzyście :krejzi:

MichaU

2014-12-08, 16:39
Szeryfian napisał/a:

Pamiętam jak "jakość" była ustawiona była na 10 piw, zdecydowanie ułatwiało to życie naszemu sucharzyście :krejzi:



Pamięć płata Ci figle. Nigdy tak nie było.

~Vuko

2014-12-08, 18:17
M napisał/a:

Nigdy tak nie było.


Jak się zarejestrowałem to limit był bodajże 10 piw. No może 15, nie pamiętam, k***a to było 5 lat temu xD

~Angel

2014-12-08, 19:00
Kiedys to nie bylo czegos takiego jak poczekalnia i limitu piw. Wszystko lecialo na forum i tam byla dopiero selekcja. Temat majacy 60-80 piw to byl hicior a nie to co teraz ze byle gowno ma kilkaset piw a mentalnie nawet na srejka sie nie nadaje.
Moze jeden/dwa na dziesięć tematow pasuje do forum a reszta to internetowe dno. Piwa juz dawno przestały byc wyznacznikiem jakosci dobry sadolowy temat ma 80 piw a plastik machajacy cyckiem i dupskiem 2k.

Murgen

2015-02-12, 16:12
Angel napisał/a:

Kiedys to nie bylo czegos takiego jak poczekalnia i limitu piw. Wszystko lecialo na forum i tam byla dopiero selekcja. Temat majacy 60-80 piw to byl hicior a nie to co teraz ze byle gowno ma kilkaset piw a mentalnie nawet na srejka sie nie nadaje.
Moze jeden/dwa na dziesięć tematow pasuje do forum a reszta to internetowe dno. Piwa juz dawno przestały byc wyznacznikiem jakosci dobry sadolowy temat ma 80 piw a plastik machajacy cyckiem i dupskiem 2k.




Jest szansa na nowe kryteria, skoro piwa się już nie liczą? Może chociaż wstawienie cyklu miesiączkowego moderatora, aby było wiadomo jaką tematyke kiedy wrzucać, jeśli nic innego nie jest dostępne :-P

czokmen

2016-02-14, 16:21
Nawiązując do tematu , jak to jest z postami przenoszonymi z poczekalni do sucharów ?
Dodałem taki o to post http://www.sadistic.pl/hit-na-walentynki-vt401367.htm#4433910 , piosenka świeża nawiązująca do dnia który dzisiaj mamy , treść owej piosenki trafi na pewno do gustu"użytkowników" tego przesiąkniętego perwersją i wszelkiego rodzaju zboczeniami poratalu. Tak więc pytam K***a dlaczego ? :)
:idzwch*j:

ps. Miło by było gdyby któryś z moderatorów na chwilę oderwał się od codziennego rytuału "walenia niemca w hełm" szczególnie ujmując w tym dzisiejszy dzień i łaskawie odpisał mi na tą wiadomość

~LeweOkoSaurona

2016-02-14, 17:08
czokmen napisał/a:

treść owej piosenki trafi na pewno do gustu"użytkowników"



A mi się wydaje, że na pewno trafi do sucharów. Kto ma rację? :wyj***ne: