18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pytanie o dział Suchary

BlackWiz • 2013-06-09, 17:08
Witam, chciałbym spytać o zasady kryteriów jakimi kierują się moderatorzy jeśli chodzi o utylizowanie tematów z działu Poczekalnia do działu Suchary. Rozumiem, że czasami pewne materiały można uznać za dno intelektualne, które trzeba utylizować wraz z chwilą publikowania tych materiałów. Ale czy czasami nie dochodzi do za ostrej oceny? Nie chcę rościć pretensji, a jedynie zamanifestować ciekawość względem stanu rzeczy, który opisałem. Wczoraj wrzuciłem materiał, który mimo, że jakimś nienegatywnym zainteresowaniem został uraczony, to już dzisiaj ktoś przeniósł go do działu Suchary, klasyfikując go tym samym jako dno intelektualne. Materiał sam stworzyłem, więc odrobinę poczułem się urażony, zważając, że ze strony ani użytkowników ani moich znajomych, którym wcześniej go prezentowałem nie spotkał się z negatywną krytyką i tytułowaniem per dno. :D Z góry dziękuję za odpowiedź, konstruktywną krytykę i rozwianie wątpliwości. Pozdrawiam. ;)

Kotli

2013-06-09, 17:21
Żeby wszyscy w taki sposób próbowali rozwiać swoje wątpliwości, a nie tylko "czemu wyj***liscie muj temat kuhwa" ;_;

BlackWiz

2013-06-12, 20:37
Minął trzeci dzień, a odpowiedzi nie uzyskałem żadnej prócz jednego komentarza pochwalającego formę tematu... To pewnie przez to, że nie określiłem adresata. Pytanie było skierowane do moderatorów, jako że najlepiej wiedzą jakimi kryteriami oceny się kierują oceniając materiały. Przepraszam za formalne niedopatrzenie...

~Bambi~

2013-06-12, 20:38
O jaki temat chodzi?

~Bambi~

2013-06-12, 20:52
zapraszam na pw w celu wyjaśnienia sytuacji

~Faper Noster

2013-06-14, 08:05
Tematy są przenoszone do Sucharów:
1 z automatu, jeśli w ciągu 3 dni nie wyjdą z poczekalni
2 jeśli są dnem intelektualnym
3 jeśli mod uzna, że się tam nadają.

Zamiast punktu 3 bywa stosowane zamiennie przeniesienie do Klopa, scalenie do podobnego tematu, bądź wyj***nie w p*zdu.
Na rebusy jest z resztą wątek w Klopie -> http://www.sadistic.pl/sadystyczne-rebusy-vt93047.htm

Robajson

2013-06-29, 22:28
Bo pewnie pasuje do tego miejsca :amused:

Machol

2013-08-12, 13:31
Mi też nie tak dawno zasuszono wątek. Ja rozumiem, że jak ktoś wyjeżdża z polityką itd. to jest to śliski temat. ale w innych przypadkach nie za bardzo rozumiem mechanikę systemu wrzucania do sucharów. Skoro jest punkt 1. (wrzucanie po 3 dniach jak nie ma 20 piw) to po co punkt 2. (jeżeli moderator uzna). Jeżeli dajecie użytkownikom możliwość współtworzenia treści, to niech użytkownicy ją oceniają.
Czyżby strach przed tym, że gimbusiarnia przepchnie przeklejki z kwejka? No to podbijcie poziom piw do przejścia tematu.

zygmuntor

2013-09-22, 23:16
Jedna rzecz mi się nie podoba. Czasami tematy są przesuwane przez moderatorów do sucharów zaraz po wstawieniu. Tak się stało z moimi co najmniej trzema tematami w ciągu tego roku.

Dzisiaj wstawiłem śmiesznego murzynka http://www.sadistic.pl/odwiedziny-w-sasiedztwie-z-fiutem-w-reku-vt232037.htm i po pięćdziesięciu minutach poleciał do sucharów. Zebrał w tym czasie 8 piw. Czyli denny nie był...

Kto o tym decyduje i jakie są kryteria takich decyzji?

~Angel

2013-09-23, 08:59
zygmuntor,

poleciało bo wrzuciłeś to na Harda - masz w poczekajce

zygmuntor

2013-09-23, 21:57
Wrzuciłem do Harda, bo to jest Hard (konkretnie humor erotyczny) gościu lata z penisem we wzwodzie i jest kompletnie goły...

~Angel

2013-09-24, 08:34
:roll:

i to było za słabe na hard więc zostało wywalone do suszu. Potem przeniesione do poczekajki i widać, że to był błąd bo i tak pewnie się ususzy.

las84500

2013-10-13, 12:01
Ja mam podobny przypadek dwukrotnego wyrzucenia mojego ostatniego tematu http://www.sadistic.pl/rosja-pozdrawia-ekologow-z-greenpeace-vt236674.htm do sucharów po 10 minutach w poczekalni. Za pierwszym razem myślałem, że to kwestia nieopisania tekstem filmiku ale za drugim razem to samo. Mam rozumieć, że to aż takie intelektualne dno? Zwłaszcza w kontekście "piractwa" na platformie wiertniczej w Rosji?