18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pytanie facetów o seks

uneventful • 2014-08-17, 20:17
Dziewczyna proponuje facetom seks. Odwrotna wersja


Wykalaczek

2014-08-17, 22:07
Ja bym się nie zgodził mimo, że chciałbym. Od razu wydaje się być to podejrzane, bo jaka kobieta proponuje pierwszemu lepszemu napotkanemu kolesiowi seks? (chyba tylko prostytutki, ale to wiadomo, że wtedy musisz płacić). Zdecydowana więkoszosc kobiet ma problem, żeby pierwsza zagadac wiec o czym my mówimy, to raz.
Dwa, nic o niej nie wiem czy bierze piguły, no chyba że pobzykamy się w gumie, ale to też jest ryzyko, że jak panna zajdzie w ciążę to może Cie kroić na kasę. O innych przykrych konsekwencjach już pisać nie będę.
Pytanie czy warto, seks to tylko chwila przyjemności. Czasem lepiej myśleć głową, a nie ku*asem.
A mam już paru kolegów co "powpadali" z kim tak na prawdę nie chcieli i nie są to fajne historie...
:aniol:

oc...........ki

2014-08-17, 22:08
4hitch napisał/a:

@Ptoon lepiej zamilcz bo ni ch*ja nie por*chasz... a z resztą tacy wierzą że ich laska miała wcześniej 0 partnerów i ich nigdy nie zdradzi (to ja osobiście na miejscu takiej laski nawet bym się "puścił" z ciekawości jak jest z innymi).. sam nie zrozumiałeś metafory i zasad działania metafory, ba nawet bym rzekł że rozmowa z podtekstami seksualnymi to byłby problem dla Ciebie. Gość powiedział metaforę z zamkiem, więc kobietka to podchwyciła i kontynuowała mimo, że miała coś innego na myśli. Ale pisz dalej komentarze, beka jest niezła :D



Dziękuję.... wraca mi wiara.....

ga...........89

2014-08-17, 22:16
k***a jak zaczęli pieprzyć o zamkach to spojrzałem na nazwę strony czy to wciąż sadol, czy jakiś kącik dla ślusarzy... Skłaniam się do opinii @O_Co_Ci_Chodzi ale widzę problem też w biologii człowieka. Facetowi ch*j od stukania się nie zmieni, lasce natomiast z dupy robi sie wiadro.. a na poćwiczenia mięśni kegla nie ma chetnej potem

Ptoon

2014-08-17, 22:24
4hitch napisał/a:

@Ptoon lepiej zamilcz bo ni ch*ja nie por*chasz... a z resztą tacy wierzą że ich laska miała wcześniej 0 partnerów i ich nigdy nie zdradzi (to ja osobiście na miejscu takiej laski nawet bym się "puścił" z ciekawości jak jest z innymi).. sam nie zrozumiałeś metafory i zasad działania metafory, ba nawet bym rzekł że rozmowa z podtekstami seksualnymi to byłby problem dla Ciebie. Gość powiedział metaforę z zamkiem, więc kobietka to podchwyciła i kontynuowała mimo, że miała coś innego na myśli. Ale pisz dalej komentarze, beka jest niezła :D



"lepiej zamilcz bo ni ch*ja nie por*chasz..." to znaczy, że jak zamilczę i nie będę pisał komentarzy, które jakieś części sadoli się nie podobają to por*cham? Kogo? Ciebie? No bo sadistic.pl to chyba nie jest serwis matrymonialny więc rozumiem, że mówisz za siebie i że to twoja dupa jest na stole w tych negocjacjach. No widzę, że rozmowa z podtekstami seksualnymi dla ciebie nie jest żadnym problemem. :amused:


Cytat:

To co napisałeś jednoznacznie oznacza, że jesteś prawiczkiem, bo Twój klucz jest przeznaczony tylko do otworzenia jednego zamka.



...logika kobieto... schodząc z tej pieprzonej ślusarskiej metafory... prawiczkiem jest ktoś kto nigdy nie uprawiał seksu. Dajmy na to pan X jest stworzony do uprawiania seksu tylko z jedną panią Y, to to ma się nijak do stwierdzenia czy X w danym momencie uprawiał już seks z panią Y czy nie. No chyba że stwierdzisz że pani Y nie ma albo nie żyje. Wtedy to zdanie będzie poprawne logicznie.

Nie chciałem napisać, że to pogląd feministyczny więc dodałem / i napisałem prokobiecy. Mam nadzieję, że cie nie obraziłem.

Klucz ma ząbki i wcięcia, zamek ma przede wszystkim zapadki i bolce, które są ruchome i dopasowują się do klucza... :amused:

Mizoandria

2014-08-17, 22:28
A mnie ciekawi ilu z tych facetów ma partnerkę... :-)

DmNQ

2014-08-17, 22:30
Por*chali czy nie?

4h...........ch

2014-08-17, 22:39
@Ptoon widzę znów nie załapałeś, ogólnie mówiłem... bo wygłaszając te teorie jest równie fajne co odcięcie sobie ch*ja. Sorki nie zauważyłem podtekstów seksualnych w twojej wypowiedzi

oc...........ki

2014-08-17, 22:56
Ptoon napisał/a:



...logika kobieto... schodząc z tej pieprzonej ślusarskiej metafory... prawiczkiem jest ktoś kto nigdy nie uprawiał seksu. Dajmy na to pan X jest stworzony do uprawiania seksu tylko z jedną panią Y, to to ma się nijak do stwierdzenia czy X w danym momencie uprawiał już seks z panią Y czy nie. No chyba że stwierdzisz że pani Y nie ma albo nie żyje. Wtedy to zdanie będzie poprawne logicznie.

Nie chciałem napisać, że to pogląd feministyczny więc dodałem / i napisałem prokobiecy. Mam nadzieję, że cie nie obraziłem.

Klucz ma ząbki i wcięcia, zamek ma przede wszystkim zapadki i bolce, które są ruchome i dopasowują się do klucza... :amused:




jeśli jesteś w szczęśliwym związku z jedną panią Y to pogratulować i radziłabym o tej godzinie :lozko: niż udzielanie się na sadolu, bo nagle się może okazać, że znajdzie się inny pan X i o dziwo też będzie jej dobrze...
jeśli jesteś wdowcem??? przepraszam, nie chciałam urazić... :homer:

pogratulować znajomości zagadnień z dziedziny ślusarki... na pewno łatwiej Ci się żyje... tylko nie zapomnij o smarowaniu

zapamiętaj - kobiety na sadolu mają ku*asa - nie jestem wyjątkiem

i tym optymistycznym akcentem :kawa:

Insaner

2014-08-17, 22:59
To nie takie oczywiste, że wszyscy by się zgodzili. Ja bym nie poszedł nawet gdybym chciał. Podchodzi do Was jakaś obca kobieta z rosyjskim akcentem i zaprasza do mieszkania obok na seks - tak po prostu za nic. Pomarzyć można, ale realnym życiu to albo by to się skończyło spotkaniem z jej koleżkami w mieszkaniu i wpie**olem wraz z utratą portfela i telefonu, ew. okazałoby się potem że to jakaś podesłana koleżanka dziewczyny/narzeczonej/żony, która miała sprawdzić wierność chłopaka ;) Kwestia ostrożności.

bisfhcrew

2014-08-17, 23:41
Co to za pomysł na te pranki sranki że nagle wszyscy mają rosyjskie akcenty, jakaś nowa moda po hipsterstwie żeby mieć akcent naj***nej dz**ki?

saszablue

2014-08-17, 23:42
Ohoho, znowu tekst z kluczem, tacy oryginalni, hohohoho. Ja też się mogę pobawić w takie genitalne analogie:
Strugaczka, która zastruga każdy ołówek jest spoko. Ołówek, który był często strugany, jest po jakimś czasie do wywalenia.
Więc skończcie już chrzanić i przede wszystkim skończcie z tą zasraną hipokryzją.

@O_Co_Ci_Chodzi, zimne piwo dla Ciebie!

milons

2014-08-17, 23:53
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



Nie to nie to. Po prostu my z byle czego nie robimy wielkiego wydarzenia. Dla większości kobiet seks to nie wiadomo co (doarbiają ideologię do seksu i takie tam bzdety, a czasem używają jako narzędzia), a dla nas normalny przyjemny sposób spędzania czasu. Nie miejmy do kobiet pretensji, wszak to my faceci wbijamy kobietom do głowy, że zbyt duża ilość partnerów (czyli lubienie seksu) to dz**karstwo.



Ale chciałbyś, żeby jak już będzie Twoja żoną była Ci wierna co? :)

olka_1711

2014-08-18, 00:53
@milons

A ja bym chciał aby mój mąż był mi wierny.
Widzę, że panowie żałośnie uprzedmiotawiają ludzkie istnienia... klucz i zamek! Proszę was!

Czytają tak wybitne komentarze, mam ochotę zdechnąć jako dziewica.

panmorda

2014-08-18, 01:25
pie**olicie strasznie... Co za poruszenie... Ja tylko dodam, ze ten koleś na końcu na pewno był podstawiony :D

Pleso93

2014-08-18, 01:54
oczami30latki napisał/a:



:homer:
naprawdę nie chce mi się tego tłumaczyć... późno jest - może jutro...



No to ja wytłumaczę.
Są ludzie wrażliwi i niewrażliwi.
Wrażliwi podchodzą do seksu ostrożnie, bo inaczej łapią moralniaka.
Mogą się bzykać jedynie z osobami, które darzą zaufaniem, a co za tym idzie - uczuciem.
Niestety na świcie jest coraz więcej egoistów, którzy chcą zaspokoić tylko własne potrzeby. Stąd niż demograficzny.