18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sezamkowyRozpierdol

2017-07-24, 07:53
@AleDlaczego

Patrz jak nam te biedaki, cebulaki, robaki zazdroszczą pieniędzy bo muszą kupować przeterminowane żarcie z biedronki po przecenie bo zapie**alają po 13h za 4zł na h, a nas stać na wszystko :krejzi:

Ja zarabiam 50tyś $ miesięcznie od fundacji Sorosa :lol:
Nie wiem jak jakiś debil mógł ci powiedzieć, że rublami ci płacą, przecież ruble są ch*jowe, lepsze są dolary i szekle, polecam :-D
Ja już mam tych dolarów w ch*j, że muszę w piecu palić bo mi się nie mieszczą, George Soros ceni sobie mnie jako pracownika działu trolowania na forum internetowym :amused:
A ja nie dość że zarabiam kupe kasy i stać mnie na wszystko, (za 10 komentarzy sprowokowanych prawaków kupuję wille w Hollywoodzie) to jeszcze jest to tak przyjemne i to sama rozrywka :krejzi:
Największe debile to są chyba ci od światowych spisków oznaczających się w avatarach trójkątem illuminatów :lol:

A tak poza tym uważam, że NWO powinno zostać wprowadzone (mimo iż już został wprowadzony po zimnej wojnie, jak zresztą zawsze jest wprowadzany po każdym większym kryzysie światowym), a my illuminaci powinniśmy przejąć władzę na tej planecie a was sk***ysynów zniewolić :-D

@Basia_Stańczyk

Twoje antysemickie facapoły już zostały zgłoszone, nie będzie taka świnia obrażała mojego narodu, oddajcie nam lepiej kamienice, a w sumie po co żądać, skoro wielki Izrael ma swoich przedstawicieli w PiS i już niedługo kamienice wrócą w posiadanie mojego wielkiego izraelskiego narodu, Shalom.


The_Generat

2017-07-24, 09:59
ale odważniaczek... z zasłoniętą mordą, nawet jak na prowokację to ch*jnia na którą można patrzeć tylko z politowaniem

support3

2017-07-24, 10:58
Fiksat napisał/a:



Za dwa lata wygra inna partia jak się obecna władza nie będzie społeczeństwu podobać, tak ciężko to k***a zrozumieć?

Po ch*j ta banda pojebów chodzi z tymi świeczkami po ulicach skoro za dwa lata wystarczy zagłosować na inna partię i tym odsunąć PiS od władzy?




I to właśnie potwierdza że ch*ja wiesz co się dzieje, bo pomimo że za 2 lata wygra inna partia to podległe PIS sądy unieważnią wybory i co wtedy zrobisz? Wyjdziesz na ulicę? Życzę powodzenia bo od razu czekają cię łagry.

sezamkowyRozpierdol

2017-07-24, 11:45
@up

ch*j z tego, że wygra inna partia, wygra ale PO+N.+PSL jak się połączą bo razem mają tyle głosów co PiS, a PiS będzie tracił poparcie, bo ok 11 mln baranów głosuje na PiS i PO+N.+PSL i stąd sytuacja, że wymieniają się stołkami, bo masz efekt wahadełka, najpierw wk***ieni na PO to głosują na PiS potem zapominają złodziejstwo PO to wk***ieni na PiS głosują na PO, potem zapominają przekręty PiSu i znów wk***ieni na PO głosują na Pis i tak w kółko.
Żeby co kolwiek innego wygrało wybory to pozostała większość społeczeństwa, która leje na politykę na PiS na PO na wszystko czyli ok 20mln musi iść do urn wyborczych i zagłosować na coś innego niż PO lub PiS.

support3

2017-07-24, 13:13
@UP przeczytaj jeszcze raz co napisałem, nie będzie zmiany bo PIS mając podległe sądy nie przegra wyborów - komuna, fidel castro, łukaszenka mówi ci to coś?

ePeeL

2017-07-24, 14:40
@up

Ale jak to napisałem parę postów wyżej to mnie zwyzywali od szczyli :P Prawda jest taka, że reforma sądownictwa jest potrzebna, ale nie w taki sposób jaki proponuje PiS. Kropka.

support3

2017-07-24, 14:52
@up nie tylko Ty @Barles też to pisał każdy rozgarnięty człowiek to widzi więc jakim k***a trzeba być debilem by tego nie widzieć. I nikt tu k***a nie pisze że PO było dobre, nikt nie pisze, że sądy są dobre.

Ale ta ustawa nic nie zmieni, NIC k***A, poza upolitycznieniem to debile szczekają że ktoś sędziów broni do ch*ja pana co za kraj debili.

sezamkowyRozpierdol

2017-07-24, 22:34
Cytat:

@UP przeczytaj jeszcze raz co napisałem, nie będzie zmiany bo PIS mając podległe sądy nie przegra wyborów - komuna, fidel castro, łukaszenka mówi ci to coś?



pie**olenie głupot.
Człowieku, PiS zostało wybrane przez 5,7mln Polaków (sejm.gov), a Polska liczy 39mln, nic ci k***a nie unieważni, bo te 5mln wyborców PiSu to jest nic w porównaniu z 33-34 mln Polaków, czyli pozostałej reszty tego kraju, jak ta pozostała reszta kraju się wk***i i wyjdzie na ulicę milionami na ulicę to rząd sam ustąpi, bo się zesrają, jeszcze przy poparciu z zagranicy, te strachy szczerze to sobie można w dupę wsadzić, rozumiem wk***ienie na PiS, ale k***a nie traćmy rozumu, PiS jest anihilowane na arenie międzynarodowej - gówno zrobi, jeżeli unieważniłoby wybory to opozycja miałaby niezły argument do protestów antyrządowych lub nawet rewolucji, a jeszcze jakby było to unieważnienie celowe by przetrwać przy korycie to byś miał miliony zwykłych ludzi na ulicach nie utożsamiających się z żadną stroną polityczną ale będącą sprzeciwem wobec antydemokratycznej władzy.
A jak obecnie wiadomo PiS to partia populistyczna, nie po to wprowadzono 500+ by patologia płodziła dzieci, tylko żeby zaznaczyła krzyżyk na liście wyborczej bo 500 zł się marzy za free, ostatnio była gównoburza w sprawie Programu Benzyna +, tylko nagłośniono sprawę, ludzie się wzburzyli to od razu się z tego wycofano.

PS. "Wielkie poparcie Polaków dla PiSu" to jest k***a fikcja, i ludzie powinni obowiązkowo zapoznać się z oficjalnymi wynikami wyborów parlamentarnych i ogarnąć liczbę k***a 30 mln uprawnonych do głosowania (razem z tymi nieuprawnionymi około 39mln) a liczbę 5,7 mln którzy zagłosowali na PiS i zrozumieć do k***y nędzy, że 25-24 mln Polaków uprawnionych do głosowania NIE zagłosowało na PiS, to jest też lektura bardzo ważna dla fanatyków PiSu-debili, którzy każdego, kto nie popiera PiS nazywają kodowcem lewakiem - muszę was zjeby rozczarować, ponieważ zdecydowana większość Polaków nie zagłosowała na PiS, czyli pewnie zdecydowana większość Polaków to KOD i PO, tylko ciekawe, dlaczego waszym pie**olonym ograniczonym umyśle nie mieści się we łbie, dlaczego w takim razie PO przegrała wybory?

TWradek

2017-07-24, 22:51
arves121 napisał/a:

W całej awanturze zaskakuje mnie tylko to, że tyle ludzi staje w obronie tego zgniłego układu z Magdalenki.



Inżynieria społęczna. Demonstracje zaczęły bojówki PO i N, LGBT, UBywatele RP, wszelkiej maści lewactwo, KODeraści i wszystkie NGOsy, które utracił finansowanie po zmianie rządu. Później poszła kampania po portalach społecznościowych dołączyly lemingi żeby sobie popstrykać zdjęcia, ale również Ci, któzy z zasady nie nadwidzą PiSU i się uzbierało oszołomów.

kaelem napisał/a:

Wyobraźcie sobie, że pochód antyopozycyjny odbywa się 2 lata temu...



Schetyna coś o tym wie :D

ePeeL napisał/a:

Wiecie jak to będzie? PiS już zabiera się za komitet wyborczy i za 2 lata, jak pójdziemy do urn, to wybory będą:
a) sfałszowane i PiS będzie miało ponad 50% solo,
b) unieważnione, ponieważ tak powie sędzia najwyższy i ch*j.

Nikt im tego nie zabroni, bo będą mieli każdy stołek po kolei w kieszeni, obsadzony swoimi ludźmi. Jeśli wierzycie, że będzie inaczej to muszę was rozczarować, ale nie, nie będzie inaczej. No ale głosujcie dalej na tych popaprańców, bo przecież złe lewaki chcą zdemolować państwo (ch*j, że PiS rozdaje lewacko-socjalistyczne 500+), ciapaków nie wpuszczają (mimo, że mamy w ch*j czeczeńców w kraju) no i generalnie POLSKA WSTAJE Z KOLAN (mimo, że wszyscy się z nas na arenie międzynarodowej śmieją, a sami możemy sobie ch*jem pomachać). Starsi ludzie mieli rację - jakkolwiek komuna wyglądała to teraz wraca i to wielkimi krokami.



Ale k***a debil. Kto Ci tego syfu do łba napchał? Tatuś czy może koledzy

sezamkowyRozpierdol

2017-07-24, 22:53
@up

Tylko debilu głupi nie wrzucaj do jednego worka jakichś oszołomów od Petru, Schetyny i innych POwskich gównien razem z ludźmi, którzy leją zarówno na PO i jej hybrydy w postaci Nowośmiesznej jak i na PiS i cały ten polityczny kabaret w Polsce.

sa...........os

2017-07-24, 23:10
Uczą jeszcze w szkołach o tym, na czym polega trójpodział władzy i jak działa demokracja? Czytając wypociny co poniektórych, to trochę wątpię. Za plecami społeczeństwa rząd próbuje przeforsować dyktaturę, zrujnować to o co walczyli nasi ojcowie i dziadowie, jawnie pluje na konstytucję, a banda cymbałów jeszcze im przyklaskuje. Co poniektórzy albo wycenili swoją wolność na 500 złotych, albo po prostu nie są świadomi skali tego, co się właśnie odpie**ala.
Zwłaszcza ci, co najwięcej szczekają od 'czerwonych' i 'boleszewików', w tych co co nieco kumają (i w ich rodziny) to najzabawniejsze przypadki. Zabawne te obelgi, ciekaw jestem czym za socjalizmu zajmowali się ich starzy. Raczej oczywistym jest, że jak ktoś tak bardzo łyka propagandę PiSu, to za Bieruta musiał być wzorowym komunistą. Wszystkie te sekretarzyki zasrane teraz co niedziela w kościółku klęczą, a potem najchętniej wypowiadają się o patriotyzmie, opluwając często tych, którzy faktycznie w czasach komuny mieli odwagę wyjść na ulicę. A co prezentują ich bachory, to widać na forach.
Że sądownictwo wymaga reformy, to sprawa oczywista, ale przecież dla Kaczyńskiego jest to tylko pretekst do stworzenia państwa totalitarnego. Mając sądy w kieszeni, będą sobie mogli chociażby i sfałszować wyniki następnych wyborów (Ziobro to przecież pierwszy dupowłaz w rzeczypospolitej i zrobi wszystko, co mu każe Jarek). Jak tak dalej pójdzie, niedługo zrobi się z tego kraju druga Białoruś.

sezamkowyRozpierdol

2017-07-24, 23:36
@up

Ja bym jednak tak nie histeryzował, ponieważ PiS ma poparcie zaledwie 5,7 mln Polaków z 30 mln uprawnionych do głosowania Polaków, czyli zdecydowana mniejszość popiera PiS.
Największy elektorat, którego mainstream lekceważy to elektorat nie utożsamiający się ani z PO ani z PiSem, który byłby w stanie zmieść z powierzchni ziemi wszystkich, zarówno pokraki z PO jak i oszołomów z PiSu.

hycel

2017-07-25, 09:36
sumka napisał/a:

Podoba mi się ta ustawa o sądach, wiedziałem żę polacy to debile ale wygląda na to że można im szczać na ryj i mówić że deszcz pada a będą się cieszyć i bić brawo. Brak zrozumienia że w przypadku sporu z władzą jedyną obroną (marną bo marną ale jednak) był niezależny sędzia doprowadzi wreszcie do sytuacji na jaką Cebulacy zasługują. Wiem że brzmi to doniośle i was nie dotyczy ale czy napewno?

Przykłady konfliktu z władzą, takie codzienne:
Mandaty drogowe (jestem pewien że sędziowie dostaną wytyczne by wszystkie odwołania uwalać z góry),
Błędne coroczne rozliczenie podatkowe (odsetki, kary, odwołania),
Wszelkie sprawy z urzędnikami (odwołanie od błędnej decyzji, nadużycie władzy przez funkcjonariusza, właściwie każdy konflikt będzie z góry przegrany),

No i na deser najciekawsza część, stwierdzenie ważności wyborów oraz mianowanie członków komisji wyborczej (tutaj innego znaczenia nabierają słowa PISowców żę będą rządzić minimum 3 kadencje). Tak więc wszystkim Cebulakom życzymy miłej zabawy jak już zrozumiecie co się stało a reszcie pozostało sp***olenie gdziekolwiek za granicę do cywilizacji.

PS Tak wielki, honorowy i waleczny naród, pozwolił by wszystko zależało od jednego karłowatego i zakompleksionego pedałka.


A kiedy Ty k***a miałeś niezależnych sędziów? Normalna zagrywka, zmienia się władza - wymienia się ludzi na stołkach. Czy to w sądzie, czy w mediach. Niby PO nie obsadziło stanowisk swoimi ludzmi? Zrobili to bardziej po cichu i tyle.
Chociaż nie, oni nie koniecznie wymieniali starych komuchów - bo to był jeden ch*j.

ePeeL

2017-07-25, 13:21
TWradek napisał/a:



Ale k***a debil. Kto Ci tego syfu do łba napchał? Tatuś czy może koledzy



A jakiś k***a argument czy tylko będziesz wyzywać? Imbecylu? Bo dokładnie na to co napisałem się zanosi. Tylko ślepy tego nie widzi. Jeśli uważasz, że sądy będą robiły COKOLWIEK w Twoim interesie to się grubo mylisz i się na tym przejedziesz. Właściwie to Ci życzę, żebyś w końcu zrozumiał co się dzieje i pluł sobie w brodę do końca życia ;)

froqer

2017-07-25, 14:52
Trochę zmieniłem zdanie na temat gównotreści w tej dyskusji. Jednak ktoś tutaj myśli. Ale serio, dziwię się tym myślącym, że chce wam się dyskutować z hołotą, która wierzy w jakieś maniakalne teorie spiskowe.

Żeby się wypowiadać, to naprawdę trzeba mieć konkretną wiedzę prawno-historyczną i polityczną. Wypadałoby też jakieś doświadczenie mieć z sądami. W innym wypadku to powtarzanie propagandy i jakiś wniosków opartych na absolutnym braku czegokolwiek, czyli z założenia błędnych.

Tak czy inaczej, dziwie się. Chociaż może dobrze, że ktoś próbuje wytłumaczyć, bo mi się nie chce.

BTW. Mój 500 post. Jaram się jak Chińczyk w Syczuanie.