18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta na dzień kobiet

ralph88 • 2012-03-02, 16:14

orzechccc

2012-03-02, 23:37
k***a kobieta jest od tego zeby ojebac posprzatac zrobic obiad i po pie**olic czy dasz jej na nowy ciuszek a wy hjeterzy piscie co chcecie i walcie kapucyna bo kobieta "WOLI MOCNO I SZYBKO" i do garow dz**ko!!!

szpica

2012-03-03, 00:27
Wojski napisał/a:

1:35 projekt P.I.W.O. w tle na budynku :)



O ja pie**ole, co za pojeb...

Kov

2012-03-03, 01:03
MudPie napisał/a:

Nie rozumiem celu tego nagrania, przecież redaktor po prostu publicznie trolował i obrażał kobiety. Nie rozumiem po co psuć ludziom humor ? kobiety są takie że będą się tym przejmować przez pół roku, a większość kobiet, co tu wystąpiła sprawia wrażenie normalnych. Rozumiem żarty, wtrącić jakiś dowcip podczas wywiadu o kobiecie w kuchni, ale on nie robił nic innego poza obrażaniem. Pewnie nie może się pogodzić z faktem, że nie ma dziewczyny i to jego prostacki sposób na odreagowanie.

Jedyne co ciekawego w tym filmiku to był ten żulik, co nawet przed kamerą sępił drobne na wino..

Owszem są kobiety, nawet wiele, które na nic nie zasługują i są po prostu złe, ale to nie powód żeby trolować wszystkie, i tylko jeszcze bardziej napędzać to głupie myślenie i siać nienawiść, niezrozumienie, wobec dwóch płci.
a jak mówi pewno powiedzenie "jeśli chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie" jeden zacznie się normalnie zachowywać to i drugi itd.
Ja cały czas chcę wierzyć, że te wszystkie komentarze na sadisticu o murzynach czy kobietach w kuchni to tylko żarty.. to, że dana jednostka zachowuje się w jakiś sposób nie znaczy, że wszystkie takie są.
Głupia analogia ale jedyna jaka przychodzi mi do głowy. Przykładowo obca cywilizacja bierze człowieka na jakieś tam badania nie ważne, ten czlowiek zabija jednego z nich. Rasa w odwecie zabija wszystkich ludzi na ziemi, bo założyli, że nasz zabił jednego z nich to wszyscy są mordercami... No to to by była istna głupota, ignorancja i debilizm.. i tyczy się to czy to murzynów, kobiet, policantów, strażaków, nauczycieli, wszędzie jest osoba zła i dobra i powinniśmy dążyć do tego, aby tych złych było jak najmniej.
I jedno na zakończenie, jest tylko jedna rzecz którą możemy naprawdę kontrolować, to czy jesteśmy dobrzy czy źli.


Pij nie pie**ol :pijaki:

primitivo

2012-03-03, 03:40
bakun93 napisał/a:

kobieta niczym z filmu
Obrazek



ta nie gorsza


:amused:

Ma...........82

2012-03-03, 12:12
Księżniczki k***a hehehehhe ;p

kokoszka

2012-03-03, 14:03
żurlandia z legły hehehe

Altaro

2012-03-03, 15:36
tak,tak,tak,tak,tak Hi hitla! :D Jebłem ;d 4:10

Phallucifer

2012-03-03, 20:47
MudPie leje Ci piwo za trafne spostrzezenie.Chcemy, czy nie i tak jestesmy na kobiety skazani.

Gebofon

2012-03-08, 11:15
Abradab :mrgreen: