18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta na dzień kobiet

ralph88 • 2012-03-02, 16:14

mlecz1323

2012-03-02, 18:35
kobiet nie ciba udedźać...
w nasza wioska kobiety sia ofiara po to źeby śaman mógł rutłał bawoła odprawidź

DemoLudek69

2012-03-02, 18:46
murzyny bardziej wychowane od białasów ;D hahahahahaha

Kov

2012-03-02, 19:01
-Spokoju, miłości, zrozumienia
-Pffff

Zgasił po mistrzowsku ;]

owek

2012-03-02, 19:01
crazy_psycho_zez napisał/a:

k***a, murzyni bardziej wychowani od polaków... Światu się w dupie popie**oliło...


Czasami trafiają się takie szmaty że tylko pięścią można przemówić do rozumu o ile go ma, ewentualnie do tego żeby zamknęła pysk.

Arkadiusz90

2012-03-02, 19:10
za afro polaków należy się pyta w gardło

Muffin

2012-03-02, 19:22
I wszystkie ankietowane takie ładne.

idzior

2012-03-02, 19:44
krecik napisał/a:

piwo za panów od 1:53 :D dz**ka wino i pianino :D


Ja pie**ole Panów? Oni obok Panów to nawet nie stali...
Nasrać bym na nich nie chciał... menelstwo.

Muffin napisał/a:

I wszystkie ankietowane takie ładne.


Ta z 0:57 szczególnie :D

Oguem

2012-03-02, 20:12
"Uwazam ze kobieta powinna miec mozliwosc dostania bardzo fajnego mopa z ktorym mogla by zasuwac sobie po calym mieszkanku... Jak ksiezniczka"

Rozj***l mnie :amused:

TPaury

2012-03-02, 20:45
2:44 - Nie potrafię gotować.
To co do ch*ja robisz? Jak nie potrafisz gotować to z Ciebie nie kobieta. :(
U Prady w szmatach by tylko przebierały pindy jedne...

Pilot_Tupolewa

2012-03-02, 21:07
"kobieta nadaje się tylko do sprzątania i gotowania"
Koleś chyba r*cha kozy. W końcu koza :-P
Albo go r*chają.

MudPie

2012-03-02, 21:28
Nie rozumiem celu tego nagrania, przecież redaktor po prostu publicznie trolował i obrażał kobiety. Nie rozumiem po co psuć ludziom humor ? kobiety są takie że będą się tym przejmować przez pół roku, a większość kobiet, co tu wystąpiła sprawia wrażenie normalnych. Rozumiem żarty, wtrącić jakiś dowcip podczas wywiadu o kobiecie w kuchni, ale on nie robił nic innego poza obrażaniem. Pewnie nie może się pogodzić z faktem, że nie ma dziewczyny i to jego prostacki sposób na odreagowanie.

Jedyne co ciekawego w tym filmiku to był ten żulik, co nawet przed kamerą sępił drobne na wino..

Owszem są kobiety, nawet wiele, które na nic nie zasługują i są po prostu złe, ale to nie powód żeby trolować wszystkie, i tylko jeszcze bardziej napędzać to głupie myślenie i siać nienawiść, niezrozumienie, wobec dwóch płci.
a jak mówi pewno powiedzenie "jeśli chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie" jeden zacznie się normalnie zachowywać to i drugi itd.
Ja cały czas chcę wierzyć, że te wszystkie komentarze na sadisticu o murzynach czy kobietach w kuchni to tylko żarty.. to, że dana jednostka zachowuje się w jakiś sposób nie znaczy, że wszystkie takie są.
Głupia analogia ale jedyna jaka przychodzi mi do głowy. Przykładowo obca cywilizacja bierze człowieka na jakieś tam badania nie ważne, ten czlowiek zabija jednego z nich. Rasa w odwecie zabija wszystkich ludzi na ziemi, bo założyli, że nasz zabił jednego z nich to wszyscy są mordercami... No to to by była istna głupota, ignorancja i debilizm.. i tyczy się to czy to murzynów, kobiet, policantów, strażaków, nauczycieli, wszędzie jest osoba zła i dobra i powinniśmy dążyć do tego, aby tych złych było jak najmniej.
I jedno na zakończenie, jest tylko jedna rzecz którą możemy naprawdę kontrolować, to czy jesteśmy dobrzy czy źli.

Areta

2012-03-02, 21:44
ch*jowy filmik - nie ma piwa, ani cycków!

mapis974

2012-03-02, 22:48
Czekałem tylko na :

-Czego oczekujesz od faceta na dzień kobiet?
-Opie**ol.

Fragless

2012-03-02, 22:59
"Pan redaktor" jak speniał przy tych mendach w 2:40.

-p*zde tak... o k***a tak
-Dobrze.