18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyndelek na Ts'sie .

Godomogo • 2012-07-18, 21:19
Sytuacja na Ts'sie , niejaki " Holsik ,, zaczął Spine widac Kozak Małoletni z Niejakim "Travelem "
; ) Mozna sie Posmiac z Kozaczka ; ) .


~Blackhunter

2012-07-18, 21:21
Godomogo napisał/a:

Sytuacja na Ts'sie , niejaki " Holsik ,, zaczął Spine widac Kozak Małoletni z Niejakim "Travelem "
; ) Mozna sie Posmiac z Kozaczka ; ) .



k***a co to za język !? :shock:
Chyba jestem za stary na takie slangi :-/

erniii

2012-07-18, 21:23
Z Ciebie też się można pośmiać i co? Nie umiesz pisać normalnie?

xts

2012-07-18, 21:38
jakies k***a noskillowe j***ne gry, osobiście 4 m polski w cs i 12 w q3, kthxbai.

Trochę stanę się wylewny, kiedyś na internecie grali ludzie, którzy pochodzili z normalnych rodzin z powodu takiego, że internet był drogi. Oczywiście mogę się tutaj wk***iać na to, że Polska była za murzynami, kiedy u nas wchodziło sdi (pomijając dialup tpsy bo od 95 roku napie**alałem o 22 spamy, żeby się połączyć) to u germańców było 2mbity w domu adsl już za grosze. Jednak korzystali z tego ludzie z kulturą. Teraz jak widać, od zaj***nia plebsu zaj***nego z wiosek po-pgrowskich jak w powyższym przykładzie. Prawdopodobnie pod poznaniem bo tam jakies pidolki mają.

Pa...........an

2012-07-18, 22:18
xts,
Masz 100% racji


W gry przeznaczone - według PEGI- dla graczy powyżej osiemnastego roku życia, cisną jakieś tępe gnoje bez mutacji, które kampią, walą do swoich, lagują, bo w czasie gry mają pewnie pootwierane milion aplikacji sieciowych, a jak się im zwróci uwagę to rzucają k***ami na prawo i lewo i kozaczą jak ten zjeb z filmiku powyżej...

Starzy chcą mieć święty spokój i dlatego dają synusiowi-gimbuskowi kompa i internet, kupują gry.

Gimbus, który mieszka na jakimś popegeerowskim zadupiu dzięki pecetowi z dostępem do sieci ma możliwość liznąć trochę świata i podleczyć gimbusiarskie kompleksy cwaniakowaniem i wk***ianiem normalnych, dorosłych, ogarniętych i praworządnych obywateli. :)

Odsetek debili w necie wzrasta wykładniczo wraz ze spadkiem cen usług internetowych.

Pr...........83

2012-07-18, 22:19
Jak ja lubię te frustracje :D :D

Salomon69

2012-07-18, 22:27
A mnie osobiście wk***ia "internetowy stajl" w którym młodzież nasza polska zastępuje "moŻna" - "mozna", "poŚmiaĆ" - "posmiac". :homer: Zaraz w szkole będą uczyć języka beż "ł", "ą" itp.. Gimbazy już się tego nie oduczy, ale może roczniki niżej (2009 i wyżej) zwrócą honor polszczyźnie.. To nie jest SQL czy C++.. Przywołuje do porządku!

stiflermistrz

2012-07-18, 23:43
ja tam mam zwałę z dzieciaka, aż mi łezka pociekła :D

ZnanyJakoZaganiacz

2012-07-18, 23:56
xts napisał/a:

jakies k***a noskillowe j***ne gry, osobiście 4 m polski w cs i 12 w q3, kthxbai.

Trochę stanę się wylewny, kiedyś na internecie grali ludzie, którzy pochodzili z normalnych rodzin z powodu takiego, że internet był drogi. Oczywiście mogę się tutaj wk***iać na to, że Polska była za murzynami, kiedy u nas wchodziło sdi (pomijając dialup tpsy bo od 95 roku napie**alałem o 22 spamy, żeby się połączyć) to u germańców było 2mbity w domu adsl już za grosze. Jednak korzystali z tego ludzie z kulturą. Teraz jak widać, od zaj***nia plebsu zaj***nego z wiosek po-pgrowskich jak w powyższym przykładzie. Prawdopodobnie pod poznaniem bo tam jakies pidolki mają.



Przyznam Ci rację w prawie wszystkim, oprócz jednego, tego że to podpoznańska wioska, obstawiałbym że jakieś kresy wschodnie, może podkarpackie, lub górny śląsk :amused: Chociaż prawdą jest że PZ potrafią pokazać "klasę".

Salomon69 napisał/a:

A mnie osobiście wk***ia "internetowy stajl" w którym młodzież nasza polska zastępuje "moŻna" - "mozna", "poŚmiaĆ" - "posmiac". :homer: Zaraz w szkole będą uczyć języka beż "ł", "ą" itp.. Gimbazy już się tego nie oduczy, ale może roczniki niżej (2009 i wyżej) zwrócą honor polszczyźnie.. To nie jest SQL czy C++.. Przywołuje do porządku!



Jednak pisząc ten post, sam nie popisałeś się znajomością ortografii. Przykład, napisane jest "Przywołuje", a powinno być "Przywołuję". Czyli, przyganiał kocioł garnkowi :D

kih0n

2012-07-19, 01:08
Co to k***a jest? Co to jest k***a?

Michster

2012-07-19, 01:14
Godomogo, Namiary na tego faceta, który tak nie wie co to ten "pyndel"? :D Muszę mu osobiście pogratulować! Dawno nie miałem takiej polewki :D Nie ma to jak zjechać kozaka śmiechem i dobrym humorem.

Leothyr

2012-07-19, 01:23
pie**olę, nie będę się denerwował :evil:

Michster napisał/a:

Haha, namiary na tego faceta, który tak nie wie co to "pyndel"? :D Muszę mu osobiście pogratulować! Dawno nie miałem takiej polewki :D Nie ma to jak zjechać kozaka śmiechem i dobrym chumorem.



Nie ma to jak zjechać kozaka chumorystycznoł ortografioł

xts

2012-07-19, 01:31
Dżamaló napisał/a:



Przyznam Ci rację w prawie wszystkim, oprócz jednego, tego że to podpoznańska wioska, obstawiałbym że jakieś kresy wschodnie, może podkarpackie, lub górny śląsk :amused: Chociaż prawdą jest że PZ potrafią pokazać "klasę".



NIe nie nie, 90% że spod poznania, charakterystyczne zakończenie z "nie" bynajmniej białostosko/augustowskie, na bank poznań

Blazejekk

2012-07-19, 01:31
Co jak co, ale pyndel ich pojechał ahaha

Aksal

2012-07-19, 01:44
No pewnie, cisnęł ich trzech, a co!

Przy logowaniu do neta powinien być jakiś krótki test IQ, nie byłoby takich problemów :roll: