18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyndelek na Ts'sie .

Godomogo • 2012-07-18, 21:19
Sytuacja na Ts'sie , niejaki " Holsik ,, zaczął Spine widac Kozak Małoletni z Niejakim "Travelem "
; ) Mozna sie Posmiac z Kozaczka ; ) .


xts

2012-07-19, 01:49
test iq z wyślij smsa, kto wyśle, przegrywa z miejsca

johjohnson

2012-07-19, 02:33
Dżamaló napisał/a:



Przyznam Ci rację w prawie wszystkim, oprócz jednego, tego że to podpoznańska wioska, obstawiałbym że jakieś kresy wschodnie, może podkarpackie, lub górny śląsk :amused: Chociaż prawdą jest że PZ potrafią pokazać "klasę".



Ja bym obstawiał Podlaskie. Kiedyś grałem z gośćmi właśnie stamtąd i mieli podobny dziwny dialekt. Tylko, że oni trzymali kulturę i nie mieli 15stu lat...

Mr Dan

2012-07-19, 03:08
"Nikt mnie nigdy nie przetyrał" ten tekst rozwalił mnie...
W sumie, to po ch*j tyrać kogoś, kto sam z siebie robi pośmiewisko...
Duże jaja, którymi się spuszcza z małym pyndlem ^^ Czasem mam wrażenie, że debili jednak sieją gdzieś na polu buraczanym.
Swoją drogą nasz "27 latek" powinien zamiast siedzieć na necie zająć się zadaniem domowym na lekcje w swoim gimnazjum... specjalnym.

A BrzydkiBurak ostrzegał. Dysmózgia prowadzi do całkowitego zaniku mózgu. Holsika już się nie uratuje.

obstawpojare

2012-07-19, 03:38
"KURRWO cwe*U!" gimnazjalny sposób do jechania ludzi przez internet

Ch0ryy

2012-07-19, 03:53
Swoją drogą ten kozak ma znajomy głosik z mojej Gimbazy ,też miota k***ami itp. Ale przynajmniej jest zabawnie jak trafi taki na gości jak ci w nagraniu ;)

Wiewiór z lasu

2012-07-19, 04:07
Żyjemy w dobie internetu, anonimowość, wolność słowa itp. Tak zachowują się gówniarze z czasów, kiedy przestało być modne kupowanie roweru na komunię, bo internet był nowością, kultura osobista jest na poziomie ściany wydobywczej w kopalni węgla, piwko za spokój panów, których atakował ten gimbozaur.

luki_wch

2012-07-19, 08:03

hi...........be

2012-07-19, 09:48
ni ch*ja nic z tego bełkotu nie rozumiem.

TommyTheRipper

2012-07-19, 11:49
k***a takie pedalstwo teraz gra, siedzi na voice chatach, że to mała bania. Patologia po prostu, starzy za mało kochali, albo za dużo i taka patola siedzi przed kompem i wk***ia. Jebią mnie CS-y, czy inne ścierwa, już od lat paru w to nie gram właśnie przez takie małe, sk***iałe gimbusy ew. dzieci z podstawówki, które przez chat kozaczą, a na ulicy boi się podejść bez starszego o 10 lat brata i jego kolegów/5 kolegów spod bloku. Niech sobie w to grają murzyńska pała im w dupę. Istnieją jeszcze gry, w których można znaleźć ogarniętych ludzi w klanie, z którymi da radę pograć, a nawet pogadać "normalnie", ale to już jest taka rzadkość jak tygrys syberyjski.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-07-19, 12:02
xts napisał/a:



NIe nie nie, 90% że spod poznania, charakterystyczne zakończenie z "nie" bynajmniej białostosko/augustowskie, na bank poznań



Tej, mówisz do rodowitego Poznaniaka, chyba dobrze wiem jak PZ się wypowiadają :hitler: Powyżej też już ktoś wypowiedział się że raczej kresy wschodnie. Jak dwóch ludzi, w tym rodowity Poznaniak mówi Ci że to nie z Poznańskiego, to spróbuj jeszcze raz posłuchać wypowiedzi tego szczeniaka :hitler:

xts

2012-07-19, 12:32
Dżamaló napisał/a:



Tej, mówisz do rodowitego Poznaniaka, chyba dobrze wiem jak PZ się wypowiadają :hitler: Powyżej też już ktoś wypowiedział się że raczej kresy wschodnie. Jak dwóch ludzi, w tym rodowity Poznaniak mówi Ci że to nie z Poznańskiego, to spróbuj jeszcze raz posłuchać wypowiedzi tego szczeniaka :hitler:



w sumie racja tej, bej by szczuł kejtrami gdyby był z poznania

ZnanyJakoZaganiacz

2012-07-19, 13:19
xts napisał/a:



w sumie racja tej, bej by szczuł kejtrami gdyby był z poznania



A przede wszystkim za mało tej, tej!*

*A raczej całkowity jego brak.

Pi...........is

2012-07-19, 16:26
Z obu stron debile. pierwszy wiadomo dlaczego a drugi po co go prowokuje :-?

iHadToGo

2012-07-19, 17:02
Co to za wieśniaki?

Snejku

2012-07-19, 18:45
Polecam opcję mute następnym razem.