18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putin śpiewa

Ek...........em • 2014-03-25, 14:25
r*cha gimnastyczki, wysyła wycieczki na Ukrainę, trenuje sztuki walki, gra jak Szopen i śpiewa lepiej od Louisa Armstronga.

Putin - człowiek renesansu.


wizardspl

2014-03-25, 20:23


No czy nie widać podobieństwa?
-r*cha całą Polskę
-śpiewa jak James Brown
-jego umiejętności aktorskie są niczego sobie- nikt tak ładnie nie kłamie jak Tusk

Tusk-człowiek wszystko :krejzi:

lordmegatron, że też musiałem pójść się wysrać zamiast dokończyć tego posta...

Mojoo

2014-03-25, 20:32
JA pie**ole jaki Putin modny teraz k***a, jak Ci azral tak na klasie u facetów zależy, to se zwal konia do niego.

trolololox3

2014-03-25, 20:33
Azral napisał/a:

szczerze to jedyny polityk który ma klasę



Zaśpiewał lepiej niz tusk kolęde ! :D

Zarammoth

2014-03-25, 20:51
Skąd na Sadolu wzięła się moda na lizanie anusa Putinowi? Te same osoby, które wychwalają go pod bramy niebiańskie, jeszcze niedawno pie**oliła coś o zamachu, Smoleńsku, o złej Rosji, dyktatorze Władimirze.
Hmm... Czyżby polityka wobec pedałów wywołała taką miłość? Nie, to by było za płytkie...

Catacombe

2014-03-25, 20:56
Azral napisał/a:

szczerze to jedyny polityk który ma klasę



Chyba chodziło ci o dobrych ludzi od PR.

Zarammoth napisał/a:

Skąd na Sadolu wzięła się moda na lizanie anusa Putinowi? Te same osoby, które wychwalają go pod bramy niebiańskie, jeszcze niedawno pie**oliła coś o zamachu, Smoleńsku, o złej Rosji, dyktatorze Władimirze.
Hmm... Czyżby polityka wobec pedałów wywołała taką miłość? Nie, to by było za płytkie...



Wśród portalowych szkodników występują trzy pory rok:
Od stycznia do kwietnia - nienawiść do Ukraińców
Od kwietnia do sierpnia - nienawiść do Niemców
Od sierpnia do grudnia - nienawiść do Rosjan
Co prawda nie wyklucza się nienawidzenia innych narodowość, ale o tych porach się nasilają.

A tak serio to nie mam pojęcia, może boją się inwazji ze strony Rosjan i już ćwiczą wazeliniarstwo.

kjb297

2014-03-25, 20:58
Jeszcze zróbcie laskę Putinowi bo sobie zażyczył pośpiewać w jakimś programie. Wychwalanie wroga za to, że jest dobrym przywódcą wrogów jest haniebne.

PoMaluchu

2014-03-25, 21:05
cyt: myślę, że jest w tym coś żenującego, odwiedzać gospodarza dzieci mordującego
w imię imperialnych bredni, to chleb powszedni...


zxcasdqwe

2014-03-25, 21:06
Ta wersja jest o wiele lepsza.




bi...........ew

2014-03-25, 21:17
Chyba kogoś poj***ło z tym kałmuckim człekokształtnym kurduplem. Wypie**alać do azji z tym gównem. A kto go lubi, ten niech też wypie**ala.

668686

2014-03-25, 21:28
up ooo chyba dostaniesz wpie**ol od Moderator ^^

faba

2014-03-25, 21:29
Azral napisał/a:

szczerze to jedyny polityk który ma klasę



niech szczerze zdechnie

Ma...........so

2014-03-25, 21:37
Tomikchomik1 napisał/a:

Nie czaje tej całej nagonki na Putina. Swój chłop, robi co lubi, i co potrafi, a nie jak inni prezydenci, którzy są zadufani w sobie, biorą kasę i nie umieją nic. Zobaczcie zresztą, na naszego prezydenta i jego poprzedników, włącznie z tym wąsatym ciulem z solidarności, to zobaczycie, że to banda baranów, którym obca jest technika, sztuka obycia, a nawet ortografia. Ja osobiście wolałbym silnego przywódcę w państwie, niż j***ną marionetkę, która robi wszystko żęby się nachapać puki może, a reszte ma w głębokim poważaniu (czyt. w dupie). Nie twierdzę, że jestem po jego stronie jeśli chodzi o politykę, bo polityka nie interesuje mnie całkowicie, czy to lewica, czy prawica, czy putin, czy ten pojeb korwin.



troll czy skrajne upośledzenie?

Krzyvvy

2014-03-25, 21:38
lordmegatron napisał/a:

Polacy nie gęsi...



:amused:



Mam dość tego ryja. Nawet tego nie włączam...

DamFunk

2014-03-25, 21:42
Putin śpiewa jak mu murzyni zagrają.