18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putin Człowiekiem Roku MaxTV - Max Kolonko Mówi Jak Jest

polik95 • 2014-01-05, 20:05
Max mówi jak jest

kenzol

2014-01-06, 11:42
SzwagierPL napisał/a:

Pamiętajcie, że Kolonko prowadzi swoją prywatną wojenkę z TVP, bo się na nich obraził jak był ich korespondentem. Wytaczane przez niego wizje są momentami żenujące. Twardziel wygrzewa się w US & A i prowadzi prywatną krucjatę.



Może i tak, ale przyznać trzeba, że programy na TVP są żenujące i nudne jak flaki z olejem. Masa telenowel, same reklamy, subiektywne i żenujące wywiady i debaty polityczne. Już nie mówiąc o programie informacyjnym o nazwie "Wiadomości". W tym programie, w ciągu 30 minut pojawiają się zaledwie 4-5 nudnych relacji dziennikarskich. Nie mam telewizora ale w święta obejrzałem ten program, gdzie przez 10 minut mówili o jakimś gościu, który otrzymał pomoc finansową od ludzi i za nią mógł sprowadzić córki z domu dziecka i wyremontować mieszkanie... nuda jak flaki z olejem. Przecież takich akcji jest masa i można by o nich cały program stworzyć. Natomiast nie poznamy tam rzetelnych, obiektywnych i ciekawych informacji z kraju i ze świata. Jednym słowem zgadzam się z Maxem, że TVP to jedna wielka żenada i strata kasy z naszych podatków. Dodatkowo już niedługo każdy będzie musiał za przyjemność oglądania BĄDŹ NIEOGLĄDANIA tego shitu płacić haracz w rachunkach za prąd (opłata audiowizualna).

lopikos

2014-01-06, 11:58
k***a Kolonka sie tak stoczył że ch*j. Z zajebistego komentatora obecnych wydarzeń zrobił się zj***ny nacjonalista.

ziutek11113

2014-01-07, 14:14
lopikos napisał/a:

k***a Kolonka sie tak stoczył że ch*j. Z zajebistego komentatora obecnych wydarzeń zrobił się zj***ny nacjonalista.



Padaj na glebe i rycz lewaczku :)

blood1993

2014-01-09, 20:56
powoli nadchodzi czas rozpowszechnienia tych wszystkich przekrętów i ruszenia pod sejm

lecz wątpię żeby ktoś coś zrobił bo robili robią i będą z nas robić coraz większe życiowe p*zdy które nic nie będą potrafiły
dlatego pora ruszyć dupy i coś zrobić a nie czekać na kolejne sfałszowane wybory do k***y nędzy!!!!!!

aż tak trudno porozsyłać znajomym a znajomi znajomym wieści żeby coś sie ruszyło a z resztą nie ma co sie męczyć pisaniem bo i tak nikt nic nie zrobi w tym p*zdowatym kraju w po którym została już ruina

HEKTOR1226

2014-01-11, 00:01
Pracuje od 3 lat i studiuje przy okazji i tak jak ktos wyzej napisal w kapitalizmie nie ma pracy 16 h dziennie za miske ryzu bo zatrudnia sie na kilka zmian za ta przyslowiowa miske mozesz teraz pracowac wlasnie. Co do braku pracy i choroby pominmy max mozliwosci zatrudnienia gdzie indziej to jak nie masz obowiazku placenia ubezpieczenia panstwu z logicznych przyczyn ubezpieczysz sie w prywatnej firmie tak jak ubezpieczyles swoj samochod tyle. Mysle samodzielnie szczeze jestem mlody ale z silnie uksztaltowanym swiatopogladem dzieki braku tv tzn mam ta skrzynke ale sluzy mi do popykania na xboxie tylko w wolnych chwilach pozatym studiuje bezpieczenstwo wewnetrzna na prywatnej uczelni i moim glownym przedmiotem jest socjotechnika dzieki niej zrozumialem jak posluguja sie ta dziedzina media w naszym kraju.