18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putin Człowiekiem Roku MaxTV - Max Kolonko Mówi Jak Jest

polik95 • 2014-01-05, 20:05
Max mówi jak jest

thewhitestar

2014-01-05, 21:35
Rozj***ł mnie ten fragment jak powiedział że nasze wnuki będą do nas mówić że "wiele lat temu ten Max Kolonko mówił prawdę, a wy mu nie daliście wiary". Gość jest niemożliwy, on się po prostu kocha z wzajemnością.

herbalix

2014-01-05, 21:44
putin ma cojones, to trzeba mu przyznać.

radzio541

2014-01-05, 21:45
Nie wiem jak wam ale mi by się przydała MEEEGGAAA tubka maści na ból dupy, bo jak pomyśle co się dzieje w Polsce, co te złodzieje robią w sejmie to mnie trafia....
Czy Polak zawsze musi być mądry po szkodzie? Nie można się złożyć na jakiś zamach xD Chociaż i tak to nic nie da bo więcej jest debili niż ludzi samodzielnie myślących i nawet z tego będzie ch**nia :-/

pi...........ja

2014-01-05, 21:46
Gimbonko jak zwykle ma refleks i amerykę odkrywa. Wszystkie onety itp. trąbiły o tym kilka dni temu.

Diamir

2014-01-05, 21:48
Tytuł tego filmu brzmi POLITYK a nie człowiek roku. Nie porównuj gówna do miodu

Treszcz

2014-01-05, 21:51
Polacy to wspaniały naród, tylko ludzie k***y. Dopóki to się nie zmieni nic nam z jakąkolwiek zmianą ;/

leszkowiecki

2014-01-05, 22:01
wiele lat temu ten Max Kolonko mówił prawdę, a wy mu nie daliście wiary, kracze, kracze, i wykracze.
z kazda polska dzwka!

takpalatset

2014-01-05, 22:07
sauerps napisał/a:

im więcej oglądam Kolonko tym bardziej czuję bolca rosnącego w mojej dupie, którego dostaję codziennie od Państwa Polskiego



Weź no się odwróć i sprawdź czy Twój tata przypadkiem za Toba nie leży.

ofens14

2014-01-05, 22:09
Tusk 34 hahaha padłem :)

Fa...........um

2014-01-05, 22:16
Kolonko mocno wybiórczo operuje faktami na temat Władzia. Ma sporo sukcesów na arenie międzynarodowej, ale to zasługa nie jego, a tego że w Białym Domu siedzi lewacka ciota, a UE to już w ogóle twór, który jest ogrywany nawet przez arabów w klapkach i turbanach.

A polityka wewnętrzna w jego wykonaniu leży i kwiczy. Gospodarka jest skorumpowana, olimpiada w Soczi kosztowała 50 miliardów dolarów. Kanada wydała na organizacje 2 miliardy. Czemu? Korupcja i złodziejstwo. I tak w Rosji jest ze wszystkim. Zarobki wzrosły 2,5 raza, tyle że inflacja wzrosła jeszcze bardziej i tak naprawdę ludzie nic z tego nie mają.

PS. Tusk-34 rozj***ł system.

km...........21

2014-01-05, 22:22
Można się rzucać z bolcem w dupie lub bez. Pan Max mówi prawdę czy wam się to podoba czy nie.

WojtekZakus

2014-01-05, 22:24
sauerps napisał/a:

im więcej oglądam Kolonko tym bardziej czuję bolca rosnącego w mojej dupie, którego dostaję codziennie od Państwa Polskiego



Bolca w dupie? Chyba od Biedronia...

arek_buc2

2014-01-05, 22:47
@polik95, a Ty czasem nie jesteś z ZC?

mrozekpl

2014-01-05, 23:07
ktoś mi powie co to za konserwatywny serial ? (z dziadkiem z broda i wnukami )
Bardzo śmiesznie gość mówił i może jest sens go obejrzeć :)

HEKTOR1226

2014-01-05, 23:13
Co tu duzo pisac Pan Max powiedzial wszystko. Czas otworzyc oczy. Ludzie zaglosujcie na JKM poogladajcie jego wywiady to nasz jedyny ratunek w tym momecie polsce jest potrzebny silny przywodca a to od nas zalezy czy takiego tam umiescimy. Mamy do wyboru komunistow i biznesmenow albo czlowieka z radykalnymi pogladami ktory wierzy w to co mowi od lat. P
Prywatyzacja szkol sluzby zdrowia pozwolenie na bron zniesienie podatku dochodowego obnizenie vatu i jego calkowite zniesienie po oderwaniu sie od uni podatki dla zagranicznych firm od handlu na terenie naszego kraju wprowadzenie kary smierci i inwestycja w wojsko. To dla socjalistow jakimi w wiekszosci sa polacy jest trudne do zrozumienia ze wyjda na tym 1000 razy lepiej ale bez rewolucji w tym momecie dalej bedziemy co miesiac myslec skad wziac kase na podstawy nie mowie juz o dobrach typu np. Nowy telewizor bo po otrzymaniu wyplaty zastanawiamy sie czy to sen czy kiepski zart. JKM ma moj glos. Ratujmy nasz kraj. Nie przed kompem w kometarzach ale na wyborach..