18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Punki to są wieczne... w brazylii...

Halman • 2022-09-30, 13:00

jak zwykle dobra zadyma nie jest zła...

dOpieca

2022-09-30, 13:01
Punki , anarchia. c**y. Dziekuje

BambiPMT

2022-09-30, 13:05
Ale to nie jest dobra zadyma. Żaden łysy nie wylapał.

baronturbina

2022-09-30, 13:33
Bambrych napisał/a:

Ale to nie jest dobra zadyma. Żaden łysy nie wylapał.


Włąśnie to mi przypomina czasy młodości. Łza się w oku kręci jak ze starszymi kolegami chodziłem na brudasy. Oczywiście obserwowałem z oddali i na koniec kopałem leżących, bo byłem małym wątłym chłopczykiem... k***a w sumie nie wiele się zmieniło.

janniezbedny23

2022-09-30, 14:16
baronturbina napisał/a:

Włąśnie to mi przypomina czasy młodości. Łza się w oku kręci jak ze starszymi kolegami chodziłem na brudasy. Oczywiście obserwowałem z oddali i na koniec kopałem leżących, bo byłem małym wątłym chłopczykiem... k***a w sumie nie wiele się zmieniło.



O k***a kopaleś leżących, chodziłeś na brudasa i dalej jesteś mały i wątły?

pazuzu

2022-09-30, 17:05
Kurde kiedyś to było, byli punkowcy, skini, metale, dresy, skateci, każdy z nich miał jakieś swoje poj***ne wartości ale mieli i ich bronili a teraz nastolatki to takie c**y które tylko siedzą na tiktoku a jak ktoś o nich źle napisze to się tnie albo wpada w depresję :roll:

janniezbedny23

2022-09-30, 17:45
baronturbina napisał/a:

Włąśnie to mi przypomina czasy młodości. Łza się w oku kręci jak ze starszymi kolegami chodziłem na brudasy. Oczywiście obserwowałem z oddali i na koniec kopałem leżących, bo byłem małym wątłym chłopczykiem... k***a w sumie nie wiele się zmieniło.



O k***a kopaleś leżących, chodziłeś na brudasa i dalej jesteś mały i wątły?

tomashm

2022-09-30, 18:49
Make peace not war... A nie, czekaj .....

KoniecZartow

2022-09-30, 18:53
janniezbedny23 napisał/a:

O k***a kopaleś leżących, chodziłeś na brudasa i dalej jesteś mały i wątły?



Napisz jeszcze z trzy razy i na capsie koniecznie, żeby do niego dotarło :krejzi:

Antoni79

2022-09-30, 19:09
Dzisiejsza młodzież to c**y. Kiedyś to było. Były wiejskie dyskoteki sztachetówy, wieloletnie wojny między wioskami, jazda na motorze bez prawa jazdy, ucieczki przed Policją, k***a przesłuchania jak złapali, ciąganie się z wku. Jak się miało pecha to można było być dwa razy w tygodniu przekopanym, ale te czasy były wesołe. Dziś Policja to nie przelewki. Mogą wsadzić za byle co. Dasz w japę jakiejś piździe w rurkach i ciżemkach to okaże się że syn jakiegoś adwokata, czy polityka i jesteś ugotowany na całe życie. Kiedyś chłopaki się pobili, potem pogodzili, a na koniec razem pili. Policja albo pouczyła, albo spuściła wpie**ol i na tym się kończyło. No i dziewczyny. Dziewczyny dawały bez gumy. Do 25 roku życia wszyscy już zazwyczaj byli ustabilizowani i nikt nie rozpaczał, że kredyt, że szkoła, że kariera. Życie wolniej szło.

SantaMaria

2022-09-30, 19:54
Antoni79 napisał/a:

Dzisiejsza młodzież to c**y. Kiedyś to było. Były wiejskie dyskoteki sztachetówy, wieloletnie wojny między wioskami, jazda na motorze bez prawa jazdy, ucieczki przed Policją, k***a przesłuchania jak złapali, ciąganie się z wku. Jak się miało pecha to można było być dwa razy w tygodniu przekopanym, ale te czasy były wesołe. Dziś Policja to nie przelewki. Mogą wsadzić za byle co. Dasz w japę jakiejś piździe w rurkach i ciżemkach to okaże się że syn jakiegoś adwokata, czy polityka i jesteś ugotowany na całe życie. Kiedyś chłopaki się pobili, potem pogodzili, a na koniec razem pili. Policja albo pouczyła, albo spuściła wpie**ol i na tym się kończyło. No i dziewczyny. Dziewczyny dawały bez gumy. Do 25 roku życia wszyscy już zazwyczaj byli ustabilizowani i nikt nie rozpaczał, że kredyt, że szkoła, że kariera. Życie wolniej szło.



ale pie**olenie XD lata 90 były ch*jowe... tyle kurew traum podostawało i się zapiło, weźź

envy13

2022-09-30, 20:23
punks not dead , pozdrawiam z bieszczad

Antoni79

2022-09-30, 20:25
SantaMaria napisał/a:

ale pie**olenie XD lata 90 były ch*jowe... tyle kurew traum podostawało i się zapiło, weźź



Tak, a w dzisiejszym dobrobycie 1/4 odbiera sobie życie. Już kilkanaście osób znam, co dało sobie spokój.

baronturbina

2022-09-30, 20:40
janniezbedny23 napisał/a:

O k***a kopaleś leżących, chodziłeś na brudasa i dalej jesteś mały i wątły?


Dokładnie cos w tym stylu.

KoniecZartow napisał/a:

Napisz jeszcze z trzy razy i na capsie koniecznie, żeby do niego dotarło


Możesz trzy razy wylizać mi dupe? Ładnie proszę! Może być bez capsa byle od serca.