18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Puk Puk

mateusos • 2014-10-22, 07:48
Knock knock.

"Who's there?"

"Dejav."

"Dejav who?"

Knock knock.

:idzwch*j:

grudzin7

2014-10-22, 15:56
ale niedoj***ny kawał... jak to się na głównej znalazło? przecież "dejav who" nie brzmiałoby nawet podobnie do "déjà vu" :/

a tak btw to aż szukałem w translatorze googla jak by mogło brzmieć 'who' czytane po francusku i wyszło jakby ktoś próbował odpalać malucha.... Link (kliknijcie na ikonkę odsłuchu to się przekonacie)

Pszona

2014-10-22, 16:17
Coraz więcej postów sadystycznych tutaj :) chyba czas zmienić serwis polecacie coś?

kamiljot

2014-10-22, 16:38
deża hu, no wyk***isty kawał.

XtravaganZa

2014-10-22, 18:09
Ale zj***ne towarzystwo... Déjà vu wymawiają inaczej w każdym kraju - w Polsce pewnie jakoś deża wi, w USA dejża wu, itp. Wystarczy przeczytać i zrozumieć, a się przypie**alacie jakbyście wszyscy byli native speakerami :roll: Toć jest napisane, że to Dejav, a nie Deja. A Who ma aspirowane H, takie z przydechem, więc nie chamskie H tylko ledwo słyszalnie, wręcz nieme.
Dowcip ma sens i nie jest zły.

Zakazszczerosci

2014-10-22, 20:34
mateusos napisał "j***ć francuzów" kiedy ja napisałem "j***ć czarnych" to było wielkie halo że jestem prostakiem, a więc powiem, jestem francuzem i czuję się tym urażony a więc liczę że moderator usunie jego komentarz inaczej pozwę sadola do sądu, compris?!

XtravaganZa

2014-10-22, 20:45
Mais fais pas ta pisseuse, pratiquement tout est permis sur le net. Eh puis, c'est pas sur ce site que tu trouveras du monde tolérant, sale français :szczerbaty: