18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ptasznik Olbrzymi L13 II- karmienie vs chomik

Monhegan • 2013-07-03, 10:53
Ptasznik Olbrzymi L12 vs mysz

:dead:

Black_Hole

2013-07-04, 19:18
8-) słuchaj gościu swędzą mnie bardzo dłonie i stopy, nie chciał bys aby wylądowały wielokrotnie na twoim korpusie i ryju?

mizu7

2013-07-04, 19:54
Nawet mu nóżka nie dygnie jak się czai :3

skwarkomen1

2013-07-04, 22:19
To nie jest chomik tylko jakaś mysz albo szczur.

takija

2013-07-04, 22:28
Pająki są zajebiste i ch*j! Każdy kto się temu sprzeciwi to pedał i lesbijka! I ch*j, ja mam racje!


k***a ludzie, zacznijcie byś wyrozumiali. Pająki to nie geje, pedały, kozojebcy, allah akbary, kebaby i inne ścierwa. Taki pająk siedzi spokojnie w terrarium a wyżej wymienieni? Sieją k***a plagę na cały świat i jeszcze każą nam ich rozumieć i tolerować.

Seboolek

2013-07-04, 22:53
j***ne pajaki. zaj***l bym. Nienawidzę tego szkaradzieństwa. Węże, jakieś larwy czy cos to luz ale jak widze takiego koczkodana owłosionego co wdupca mysz to az mam ochotę wziac jakiś głaz i na niego spuścić. Paskudne. Przecież to nawet uczuć nie ma. Koleżanka kiedys miała tez takiego pajaka to go głaskała. Podupcona.

Deeveel

2013-07-04, 23:53
Kolega miał to dziadostwo. Bardziej miałem ochotę jego zdzielić tym klapkiem-legendą Kubota niż tego pająka.

kothletino

2013-07-05, 02:29
Znam nutę, przynajmniej przyciszyłem głośniki na czas.

AdioChooJ

2013-07-05, 02:57
Brak piwa głównie ze względu na muzykę, która jest wpie**alana wszędzie gdzie się da i nią rzygam 8)

matt69

2013-07-05, 14:35
później zatory z wapnia, DS i śmierć pajączka. no brawo! ;)

Trimeresurus

2013-07-05, 15:56
Jakiś muł pisał, że jaranie się pająkami to pedalstwo. Nie mierz wszystkich swoją miarą. A pająki zazwyczaj kupuje się u krajowych hodowców, czyli nie są sprowadzane z innych krajów, a urodzone w niewoli :) Także nie trzeba sprowadzać, tępy ch*ju :) Myślenie włączaj częściej, a zabronić to sobie możesz, kto będzie chciał i tak będzie hodował.

A to, że tobie się coś nie podoba, innych gówno obchodzi. Nie, nie byłem skrzywdzony w dzieciństwie, ani za mocno kochany, lubię pająki i nie mam jakiegoś odruchu wstrętu jak je widzę. Sam nie masz jaj i tak lubisz sobie to wytłumaczyć, proste. PLus ptasznik Ci cudów nie zrobi, co innego jakbyś trafił na ciekawsze pająki, typu omatnikowate. O wężach jadowitych nawet nie mówię, bo byś miał pewnie w porach, że pampers swojego ,,do 30 kilo" by nie wytrzymał.

Serdecznie pozdrawiam, ch*j z wami, hejterzy :)