18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ptasznik Olbrzymi L13 II- karmienie vs chomik

Monhegan • 2013-07-03, 10:53
Ptasznik Olbrzymi L12 vs mysz

:dead:

bielon

2013-07-04, 13:02
Właścicielowi pająka Norymberga. Pająk do utylizacji. Chomik/Mysz na Wawel. :!:

jacoob

2013-07-04, 13:03
PoloRaulen napisał/a:

Zabiłbym takiego kapciem.


Nizzur napisał/a:

Obrazek


Już Was widzę z kapciem w ręku przy tym pająku.




silesius

2013-07-04, 13:56
Takie pytanie z mojej strony - przy takim karmieniu i otwieraniu terrarium nie ma jakiegoś ryzyka że to paskudztwo sp***oli?

ki...........lu

2013-07-04, 14:03
Każdy człowiek ma jakieś zainteresowania. Ja lubię gry, ktoś inny lubi zjadać własne fekalia, a ten hodować pająki.

In...........eo

2013-07-04, 14:08
maciek24043 napisał/a:

Was poj***ło czy jak? Jak ktoś wrzuca jakąś pierdołę, mówicie, że za mało sadystyczne, jak ktoś wrzuci pająka, który wpie**ala mysz, co jest w ch*j sadystyczne! też się burzycie.

E tam, ugryzie i ch*j, już martwa mysz, dla mnie to jest nudne a nie sadystyczne.

cocaine.animals

2013-07-04, 14:24
Powinien być zakaz sprowadzania tego ch*jstwa do państ w których to nie żyje. Każdego kto podnieca się pająkami uważam za wykolejeńca którego skrzywdzono w dzieciństwie i ch*j mnie to obchodzi, normalny człowiek ma naturalny odruch wstrętu do tego obrzydlistwa a jak ktoś go nie ma to znaczy że jest skrzywiony psychicznie tak jak np. pedały, reasumując - jaranie się pająkami to pedalstwo a ptasznik olbrzymi to pedofil i ch*j.

be...........ur

2013-07-04, 14:40
ja chciałbym filmik jak ten pająk gryzie tego frajera co go hoduje . Dla mnie takie hobby jest dla jakiś zboków co się pewnie jeszcze trzepią patrząc jak pająk zabija szczura a po wyjściu z domu chodzą ze spuszczoną głową i unikają ludzi

teken

2013-07-04, 15:07
Zwykła natura, a muzyka jak by ten ptasznik co najmniej właścicielowi jaja obgryzał.

bestahkrul

2013-07-04, 15:25
let the body hit the floor, let the body hit the floor, let the body hit the MUTE

pi...........ka

2013-07-04, 16:32
my kiedys takiego pajaka najarani nakarmilismy szynszylem xD piekna walka byla :D ogladalismy to spaleni bluntem

Rozrywacz120

2013-07-04, 17:10
Nizzur napisał/a:

Obrazek


Już widzę jak zabijasz takiego sk***iela Kubotą.

filipczax_ck

2013-07-04, 17:44
Nizzur napisał/a:

Obrazek



ku*wa skoro twoją jedyną pasją w życiu jest siedzenie przed kompem z miską lays'ów i butelką coli nie oznacza ,ze inni nie mogą się pasjonować choćby pająkami ... ciebie leniwcu nawet nie byłoby stać na to żeby podnieść dupsko z fotela i zabić pajączka - podejrzewam ,że po prostu byś nim rzucił. Swoją drogą można by ciebie tak wychlastać po ryju takim klapkiem ,żebyś miał sznity na tym brzydkim ryju

Admin_RedTube

2013-07-04, 18:05
pika napisał/a:

my kiedys takiego pajaka najarani nakarmilismy szynszylem xD piekna walka byla :D ogladalismy to spaleni bluntem



a w tej bajce były smoki? Nie sądzę żeby głupia parahybana zdołała zabić szynszyla.

@topic
Autorze tematu, kręgowców nie należy dawać do szamania. Zresztą sam pewnie to wiesz. Zakładam że tej parahybany sam się boisz a masz ją tylko po to żeby ze wzwodem patrzyć na to jak walczy z myszą.