18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pszenno-buraczani chłopcy, zazdrość, złośliwość i kara

BongMan • 2014-01-11, 13:57
Taka historia z życia mi się przypomniała.

Za czasów dzieciństwa i młodości jeździliśmy z kuzynem w wakacje na wieś. Wiele wieczorów spędzaliśmy u koleżanek, trzech sióstr, które - nie skłamawszy - były najładniejszymi pannami z okolicznych wsi, toteż miały wielu adoratorów, także wśród pszenno-buraczanych chłopców z "tjuningowanych" 30-letnich golfów.

Pewnego wieczoru udaliśmy się do koleżanek jeszcze z jednym kumplem z pobliskiej wioski. Kuzyn miał nogę w gipsie, więc kolega zabrał nas autem. Posiedzieliśmy, pogadaliśmy i jakoś koło 3 w nocy wychodzimy. Wsiadamy do fury, kumpel odpala:
- k***a, coś jest nie tak.
Wysiadamy - wszystkie cztery opony przebite.
Jak k***a, kto k***a?! Przecież na posesji u koleżanek auto zostawione... Do naszej wioski jakieś 8km z buta, normalnie żaden problem, ale kuzyn z nogą w gipsie... Kumpel w trochę gorszej sytuacji, bo od naszej wioski do jego wioski - drugie tyle, a kumpel w dodatku trzeźwy, bo miał prowadzić.
Daliśmy radę.

Na drugi dzień wszystko się wyjaśniło... Ojciec naszych koleżanek ma na posesji warsztat, a w nim pracują miejscowe "chopaki". Dwóch takich pszenno-buraczanych chłopców, zazdrosnych o swoje (w swoim mniemaniu) samice, swoje dziołchy, poprzebijało kumplowi opony. Na posesji, na której pracują :facepalm:

I teraz najlepsze - ojciec tych dziewczyn, bez żadnych ceregieli, z dnia na dzień, obu wypie**olił z roboty na zbity pysk :D
Tak kończą frajerzy :D

dorodnykurczak

2014-01-12, 11:10
"RymOwator
Odpalił silnik, "k***a coś nie tak", a tu opony przebite o.0 jak to poczuć po odpaleniu silnika tylko?
BTW. ta wioska to Sosnowie"

Serio ?? SERIO k***A ???

SIEDZIAŁEŚ KIEDYŚ W SAMOCHODZIE, KMIOCIE ?

BongMan

2014-01-12, 11:13
piratv90 napisał/a:

Ale przyznaj BongMan każdy w tą "felerną" noc zaliczył?


No co ty, to były inne czasy. Panny wtedy się tak nie k***iły na potęgę jak teraz. Było tam jakieś przytulanie, buzi buzi, ale żadnego r*chania. Zresztą dwie z nich były dziewicami, 17 i 16 lat. Teraz taką znaleźć to graniczy z cudem.

jazzma

2014-01-12, 11:19
Wyjechał z sosnowca do Radomia i już szumnie to wakacjami nazwał...

jimcarey

2014-01-12, 11:20
Bongman zapomniałeś dodać, że tym kuzynem, kumplem i autorem to byłeś ty. Przecież wiemy że te trzy dupeczki chciały cię w czworokącie więc po co dodajesz zbędne osoby do opowiadania ? ALe pochwal się co to za model bryczki masz, którą kupiłeś za ogromny szmal zarobiony na połowach tygrysów górskich pod oceanem indyjskim.

Nathaniel_Demerest

2014-01-12, 11:31
Bongman, nic tylko k***a zgłoś podanie do wybiórczej. Z Twoją fantazją, bez problemu będziesz mógł pisać takie historie, podpisane "Wiadomość dostaliśmy od naszego czytelnika".

Skoro temat dotyczy Bongmana, to zapodam suchara:

Dlaczego nie należy podcierać dupy "Gazetą Wyborczą"?

- Bo gównem się dupy nie podciera.

ca...........th

2014-01-12, 12:10
Niby chciało by się dopisać: "Jan BongMan Andersen", ale kto miał do czynienia z takimi wsiowymi głupkami, ten wie, że na 99% jest to prawda.

joystik1337

2014-01-12, 12:21
To jest całkiem możliwa historia. Na wsi zdarzają się kompletni kretyni...

defcon1

2014-01-12, 12:28
Heh. Ja się wyłamię z ogólnego hejtu i powiem ci, że podobną historię przeżyłem, acz dla mnie i kolegi skończyła się na lekko potłuczonych twarzach :D

Anake

2014-01-12, 14:27
Bongman czy chodzi ci o to pszenno niedaleko Świdnicy ?

wieniu

2014-01-12, 14:35
BongMan napisał/a:


No co ty, to były inne czasy. Panny wtedy się tak nie k***iły na potęgę jak teraz. Było tam jakieś przytulanie, buzi buzi, ale żadnego r*chania. Zresztą dwie z nich były dziewicami, 17 i 16 lat. Teraz taką znaleźć to graniczy z cudem.



Wiem Bongi to było przed wojną tą pierwszą :)

kalosz90

2014-01-12, 14:39
k***a ludzie ja rozumiem, że czepianie się bongmana jest teraz bardzo modne, ale ostro przesadzacie. Przynajmniej 3/4 historii bongmana może wydawać się wiarygodna, chyba że ktoś k***a nigdy z domu nie wychodzi i jest żałosną karykaturą człowieka.
Nie, nie bronię go na siłę, tylko mówię jak jest.

strzelec_

2014-01-12, 18:08
Bongman z tego co widzę na twoim profilu, to jestem starszy ok. rok ale jak czytam te historie to jak bym dziadka słuchał...
Człowiek orkiestra, k***a, orkiestra!

protos

2014-01-12, 21:17
Odczepcie się od BongMan-a bo chłopak już nam więcej nic nie napisze. Historia na faktach, może trochę ukoloryzowana. Jest ok.

maowaeja

2014-01-13, 00:46
Łap piwko... dla równego ojca tych lasek ;)